Set odrážedlo Maestro Confort Smoby s houpačkou a skluzavkou Toboggan XS Medvídek Pú od 6 měsíců

Popis produktu

Set unikátního odrážedla Maestro Confort a skluzavky Tobogan XS Medvídek Pú pro děti od francouzského výrobce hraček Smoby je krásným doplňkem na vaši zahradu, díky kterému z ní vaše děti už ani nebudou chtít odejít. Hračky jsou převedeny v příjemných odstínech zelené a červené barvy. Set je složen z kvalitního odrážedla Maestro Confort a skluzavky Tobogan XS Medvídek Pů. Tyto se vzájemně barevně, jakož i designově, ideálně doplňují a tvoří tak jeden celek. Díky jedinečným vlastnostem, které jsou pro výrobce Smoby charakteristické, jsou tyto hračky velmi oblíbené.

Dětské odrážedlo Maestro Confort s houpačkou a elektronickým volantem od 6 měsíců

Maestro Confort je červeno-modré odrážedlo pro děti. Odrážedlo je provedeno ve formě autíčka se zvukovým panelem na volantu, který funguje na baterie a vydává melodickou hudbu v 3 variacích. Odrážedlo roste s dítětem od 6 do 36 měsíců. Dětské odrážedlo má teleskopickou vodící kovovou tyč s pohodlným držadlem. Všechny přídavné prvky odrážedla se dají jednoduše, bez použití nářadí, odmontovat. Odrážedlo disponuje stojanem s houpacími ližinami, dokud má děťátko 6 měsíců, může ho rodič bezstarostně houpat. Sedačka je ergonomicky tvarovaná, doplněná vysokým vyztuženým textilním sedadlem, které lze prát v pračce.

Pod předními a zadními koly dětského odrážedla jsou široké bezpečnostní prvky zabraňující převrácení odrážedla. Kolem sedačky je široká plastová ohrádka, která chrání dítě před pádem a umožňuje mu pohodlné opření o kteroukoli stranu. Na ohrádce je stojan s telefonem. Bezpečnost dítěte zajišťují tříbodové bezpečnostní pásy. Když má dítě 8 měsíců, může ho rodič vozit podobně jako v kočárku. Nožičky má uloženy na širokých stupačkách a rodič usměrňuje jízdu pomocí teleskopické vodicí ručky. Odrážedlo slouží i jako chodítko, když se dítě již učí chodit, drží se opěrky autíčka a využívá jej jako stabilní oporu při chození. Roční děťátko může samostatně sedět na autíčku a odrážet, čímž si zpevňuje svaly na nohou. Kvalitní gumová kolečka poskytují tichou a komfortní jízdu. Pod sedadlem a pod kapotou, se ukrývá úložný prostor

Skluzavka pro děti Medvídek Pú Smoby Toboggan XS od 24 měsíců

Dětská skluzavka Medvídek Pů Tobogan XS je určena pro děti od dvou let. Aby se minimalizovalo riziko úrazu, skluzavka má oblé hrany a bezpečnostní protiskluzové schůdky. Skluzavka je provedena v neutrálních barvách - hnědé a zelené s aplikací pohádkového příběhu Medvídek Pů. Díky anti UV filtru, kterým je skluzavka vybavena, zůstanou barvy i obrázek stejně krásné celé roky. Skluzavka Medvídek Pů je vysoká 75 cm, díky celkové šířce 50 cm se na ni pohodlně vejde každé děťátko. Šířka plochy na klouzání je 38 cm. Krátká smýkací plocha je svou délkou 90 cm uzpůsobena pro menší dětičky. Má nosnost 20 kg. Pro letní dovádění dětí ve vodě je skluzavka vybavena přípojkou na hadici, takže v průběhu minuty se z klasické skluzavky stane malý tobogán. Schůdky na skluzavce mají protiskluzovou úpravu, aby se zabránilo možnému uklouznutí. Lezení po schůdkách je bezpečné a příjemné i bosou, mokrou nohou.

Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost produktů, vyrobených podle norem a evropského standardu. Značka Smoby je také zárukou stylového provedení hraček a moderního francouzského designu. Chcete-li pro své dítě to nejlepší, vyberte si značku Smoby, která je navíc držitelem certifikátu kvality a je ověřena během dlouhých let své existence. Jde skutečně o výjimečnou kombinaci kvality a designu, která zaručuje dlouhodobou zábavu pro vaše dítě a jeho sourozenců či kamarádů. Tento set odrážedla Maestro  Confort a skluzavky Tobogan XS Medvídek Pú potěší každé dítě a vás příjemně překvapí výhodnou cenou.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 6 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu60*47*56 cm
Rozměry balení39*38*63 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost4,39 kg
Barvačervená
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...