Set odrážedlo Maestro II Balade Smoby s houpačkou a autíčko Brouček Cotoons od 6 měsíců

Popis produktu

Set hraček odrážedlo Maestro II Balade a vkládačka - autíčko Cotoons jsou jedinečné hračky laděny v růžových odstínech, proto jsou vhodné hlavně pro dívky. Obě hračky pocházejí z dílny kvalitního francouzského výrobce Smoby. Celkem představují opravdu originální sadu hraček pro každé miminko. Odrážedlo má jednu výjimečnou vlastnost: velmi jednoduše se z něj může stát houpačka nebo chodítko, dokonce má vodící tyč pro rodiče. Krásné ho doplňuje autíčko brouček s kostkami, které má motiv pohádky Cotoons. Děti potěší hračky a rodiče zase cenově výhodná nabídka, díky které při koupi dvou hraček ušetříte.

Odrážedlo Maestro II Balade Fille Smoby s houpačkou od 6 měsíců růžové

Smoby Maestro II Balade Fille je růžové odrážedlo pro děti s klaksonem na volantu, který funguje na baterie a vydává 3 různé melodie. Dětské odrážedlo roste s dítětem od 6 do 36 měsíců. Autíčko má vodící kovovou tyč s pohodlným držadlem, stojí na houpací části, a dokud má dítě jen 6 měsíců je to pro něj ideální sezení s vysokou opěrkou. Má ergonomicky vytvarované sedadlo. Dítě si může opřít i hlavičku, sedí v něm jako v kočárku. Po obou stranách dětského odrážedla a vpředu jsou široké bezpečné plastové zábrany, aby dítě nepadalo a pohodlně se mohlo opřít o kteroukoli stranu. Bezpečnost zajišťuje i tříbodový bezpečnostní pás.

8 měsíční dítě sedí jako v kočárku, ale jízdu si užívá více, protože sedí v pěkném autíčku s klaksonem. Nožičky má na širokých stupačkách. 10 měsíční dítě se již učí chodit, dělá první krůčky a odzadu se drží opěrky auta a využívá ho jako stabilní oporu při chození a vodicí tyč a stoupačky jsou již odmontovány. 12 měsíční dítě již samostatně sedá na autíčko a odráží se nožičkami a posouvá se dopředu, vozí se a užívá si samostatnost. Kvalitní kola dodávají na komfortu jízdy. Celé dětské odrážedlo je pohodlné a bezpečně řešené. Vpředu je držák na mobilní telefon s telefonem a pěkná vysmál tvářička. Dětské odrážedlo je vkusně vyzdobené nálepkami. Růžové doplňky podporují veselý vzhled autíčka. Jeho rozměry jsou 60*47*56 cm. Volant odrážedla se otáčí do stran o 30°.

Autíčko Brouček Cotoons Smoby s kostkami od 12 měsíců růžové

Smoby vkládací autíčko Cotoons s kostkami je úžasná barevná didaktická hračka pro děti od 12 měsíců. Autíčko pro děti ve stylu auta známého jako Brouk, obsahuje různé kostky v různých tvarech. Autíčko pro děti je vhodná hračka na trénování jemné motoriky a rozvíjení logiky a představivosti u nejmenších dětí. Je to krásná didaktická hračka, s kostkami různých barev, které si dítě vybere přes okno zevnitř autíčka. Když zavře okno, tak přes otvory různých tvarů vkládá kostku vhodného tvaru zpět do autíčka. Hračka je lehká a má oblé tvary, které jí zaručují bezpečnost. Dítě při hře poznává tvary a jednotlivé kostky vkládá do otvorů, později je vybere z autíčka. Barevné provedení hračky je veselé, ve světlo a tmavě růžové barvě s kostkami a s obrázky Cotoons.

Hračka pro miminka, autíčko pro nejmenší děti také rozvíjí jejich fantazii a motorickou zručnost dítěte. Kostky se dají navzájem i ponapájať na sebe (na koncích mají kulaté háčky, které zapadnou do dírky v další kostce) a tak z nich vytvořit řetěz. Dětské autíčko obsahuje také malý dětský mobilní telefon. Je to velmi oblíbená hračka pro malé děti a dá se také táhnout na háčiku.Dieťa poznává souvislosti mezi tvary a otvory. Vpředu autíčka se dá přivázat provázek jakékoliv délky. Dětské autíčko je vhodná hračka nejen na doma, ale i na hru venku. Autíčko pro nejmenší děti je vhodné pro dětičky od 12 měsíců. Auto s kostkami pro děti má rozměry 24*15*20 cm.

Smoby je populární francouzský výrobce těch nejkrásnějších dětských plastových hraček. Už léta je na trhu známý originálními hračkami, které jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších materiálů. Všechny hračky mají zaoblené hrany, které slouží jako preventivní ochrana před zraněními dětí. Zářivé a pestré barvy hraček Smoby podněcují dětskou představivost. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je hladký a na dětské ruce působí velmi příjemně. Je to plast sametový na dotek. Odrážedlo Maestro II Balade s houpačkou a vodicí rukojetí je neodolatelnou hračkou, ale i pohybovou pomůckou pro každé miminko. Autíčko pro nejmenší s vkládacími kostkami je milá hračka, která krásně doplňuje dívčí odrážedlo. Souprava hraček je jako stvořená pro každou malou princeznu a navíc je i cenově dostupná.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 6 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu60*47*56 cm
Rozměry balení39*38*63 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost4,32 kg
Barvarůžová
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...