Set odrážedlo Maestro II Balade Smoby s houpačkou a skládací kelímky Cotoons od 6 měsíců

Popis produktu

Set hraček odrážedlo Maestro II Balade a pohádkové šálky Cotoons představují jedinečnou soupravu dětských hraček, která se díky něžnému barevnému provedení hodí spíše pro holčičky. Obě hračky pocházejí z dílny kvalitního francouzského výrobce Smoby. Celkem představují opravdu originální sadu hraček pro každé miminko. Odrážedlo má jednu výjimečnou vlastnost: velmi jednoduše se z něj může stát houpačka nebo chodítko, dokonce má vodící tyč pro rodiče. Krásné ho doplňují šálečcích na skládání s motivem pohádky Cotoons. Příjemným překvapením pro vás je cenově výhodná nabídka těchto dvou hraček, díky které ušetříte.

Odrážedlo Maestro II Balade Fille Smoby s houpačkou od 6 měsíců růžové

Smoby Maestro II Balade Fille je růžové odrážedlo pro děti s klaksonem na volantu, který funguje na baterie a vydává 3 různé melodie. Dětské odrážedlo roste s dítětem od 6 do 36 měsíců. Autíčko má vodící kovovou tyč s pohodlným držadlem, stojí na houpací části, a dokud má dítě jen 6 měsíců je to pro něj ideální sezení s vysokou opěrkou. Má ergonomicky vytvarované sedadlo. Dítě si může opřít i hlavičku, sedí v něm jako v kočárku. Po obou stranách dětského odrážedla a vpředu jsou široké bezpečné plastové zábrany, aby dítě nepadalo a pohodlně se mohlo opřít o kteroukoli stranu. Bezpečnost zajišťuje i tříbodový bezpečnostní pás.

8 měsíční dítě sedí jako v kočárku, ale jízdu si užívá více, protože sedí v pěkném autíčku s klaksonem. Nožičky má na širokých stupačkách. 10 měsíční dítě se již učí chodit, dělá první krůčky a odzadu se drží opěrky auta a využívá ho jako stabilní oporu při chození a vodicí tyč a stoupačky jsou již odmontovány. 12 měsíční dítě již samostatně sedá na autíčko a odráží se nožičkami a posouvá se dopředu, vozí se a užívá si samostatnost. Kvalitní kola dodávají na komfortu jízdy. Celé dětské odrážedlo je pohodlné a bezpečně řešené. Vpředu je držák na mobilní telefon s telefonem a pěkná vysmátá tvářička. Dětské odrážedlo je vkusně vyzdobené nálepkami. Růžové doplňky podporují veselý vzhled autíčka. Jeho rozměry jsou 60*47*56 cm. Volant odrážedla se otáčí do stran o 30°.

Skládací šálky Happy Tower Cotoons Smoby 5 kusů od 12 měsíců růžové

Smoby skládací šálky pro nejmenší děti Cotoons je krásná didaktická hračka pro miminka, vhodná od 12 měsíců. Balení se skládá z 5 šálků, které jsou velikostně uspořádány od největší po nejmenší. Každá ze šálků má zajímavý vlnitě-oblý tvar a celá poskládaná věžička působí vlnovitě, jakoby tančila. Spodní, největší šálek je tmavě růžový s obrázkem žabky Wabap, na ní leží světle růžový šálek s obrázkem zebry Punky, ve středu je bleděmodrý šálek se žlutou květinkou Tulip čtvrtý šálek je světle zelený s obrázkem včelky Zoom a poslední má žlutou barvu s broučkem Chowing. Z druhé strany šálky jsou vyobrazeny obrázky dudlíku, míčky, palety s barvami, dalekohledu a notového stojanu, které dítě zaujmou a rozvíjejí jeho představivost. Po postavení se dětské skládací šálky ze sebe nesklouznou, to vše díky drážkám po obvodu každé z nich, které zapadnou do vrchní strany druhé šálku.

Každá ze šálků má na svém dně z vnější strany různé obrazce a kytičky. Ty může dítě při hře v písku otláčet, a tak jeho výtvory z písku dostanou i zajímavý vzor. Didaktická hračka pro děti, skládací šálky se dají ukládat na sebe, čímž si děťátko postaví jednoduchou věž. Také se skládací šálky dají pohodlně odložit, protože v opačném směru do sebe zapadnou - od největší po nejmenší, a tak nezabírají mnoho místa. Dětské skládací šálky jsou také ideální hračkou nejen do písku, ale i na hru ve vaně při koupání, ke shlédnutí, zda na přelévání vody. Dětské šálky na skládání jsou vhodná hračka pro děti od 12 měsíců, se kterou zažijí množství zábavy. Jsou baleny v krabici s průsvitným okénkem.

Smoby je populární francouzský výrobce těch nejkrásnějších dětských plastových hraček. Už léta je na trhu známý originálními hračkami, které jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších materiálů. Všechny hračky mají zaoblené hrany, které slouží jako preventivní ochrana před zraněními dětí. Zářivé a pestré barvy hraček Smoby podněcují dětskou představivost. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je hladký a na dětské ruce působí velmi příjemně. Je to plast sametový na dotek. Odrážedlo Maestro II Balade s houpačkou a vodicí rukojetí je neodolatelnou hračkou, ale i pohybovou pomůckou pro každé miminko. Skládací šálečky pro nejmenší jsou milá hračka, která krásně doplňuje dívčí odrážedlo. Souprava hraček je jako stvořená pro každou malou princeznu a navíc je i cenově dostupná.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 6 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu60*47*56 cm
Rozměry balení39*38*63 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost4,32 kg
Barvarůžová
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné