Set odrážedlo Maestro II Balade Smoby s houpačkou a vkládací domeček Cotoons od 6 měsíců

Popis produktu

Set hraček odrážedlo Maestro II Balade a vkládací domeček Cotoons tvoří spolu originální sadu hraček, která se díky něžnému barevnému provedení hodí spíše pro holčičky. Obě hračky pocházejí z dílny kvalitního francouzského výrobce Smoby. Celkem představují opravdu originální sadu hraček pro každé miminko. Odrážedlo má jednu výjimečnou vlastnost: velmi jednoduše se z něj může stát houpačka nebo chodítko, dokonce má vodící tyč pro rodiče. Krásné ho doplňuje didaktická hračka pro nejmenší v podobě domečku s kostkami. Příjemným překvapením pro vás je cenově výhodná nabídka těchto dvou hraček, díky které ušetříte.

Odrážedlo Maestro II Balade Fille Smoby s houpačkou od 6 měsíců růžové

Smoby Maestro II Balade Fille je růžové odrážedlo pro děti s klaksonem na volantu, který funguje na baterie a vydává 3 různé melodie. Dětské odrážedlo roste s dítětem od 6 do 36 měsíců. Autíčko má vodící kovovou tyč s pohodlným držadlem, stojí na houpací části, a dokud má dítě jen 6 měsíců je to pro něj ideální sezení s vysokou opěrkou. Má ergonomicky vytvarované sedadlo. Dítě si může opřít i hlavičku, sedí v něm jako v kočárku. Po obou stranách dětského odrážedla a vpředu jsou široké bezpečné plastové zábrany, aby dítě nepadalo a pohodlně se mohlo opřít o kteroukoli stranu. Bezpečnost zajišťuje i tříbodový bezpečnostní pás.

8 měsíční dítě sedí jako v kočárku, ale jízdu si užívá více, protože sedí v pěkném autíčku s klaksonem. Nožičky má na širokých stupačkách. 10 měsíční dítě se již učí chodit, dělá první krůčky a odzadu se drží opěrky auta a využívá ho jako stabilní oporu při chození a vodicí tyč a stoupačky jsou již odmontovány. 12 měsíční dítě již samostatně sedá na autíčko a odráží se nožičkami a posouvá se dopředu, vozí se a užívá si samostatnost. Kvalitní kola dodávají na komfortu jízdy. Celé dětské odrážedlo je pohodlné a bezpečně řešené. Vpředu je držák na mobilní telefon s telefonem a pěkná vysmátá tvářička. Dětské odrážedlo je vkusně vyzdobené nálepkami. Růžové doplňky podporují veselý vzhled autíčka. Jeho rozměry jsou 60*47*56 cm. Volant odrážedla se otáčí do stran o 30°.

Didaktický domeček Cotoons Smoby vkládací se zvukem a světlem od 12 měsíců růžový

Smoby vkládací domeček Cotoons je didaktická hračka, což znamená, že ovlivňuje vývoj a rozvoj dítěte. Je vhodná pro dívky od 12 měsíců. Má růžovo-bílé barevné provedení, takže je nejlepší pro malé zvědavé dívky, je to krásný doplněk do dívčího dětského pokoje. Didaktická hračka pro nejmenší v sobě zahrnuje 4 barevné kostky různých tvarů, které děťátko vkládá do domku přes otvory ve střeše. Po vhození kostky domek začne svítit a vydává veselé zvuky, při každé kostce svítí a zpívá jiným způsobem. Nejmenší děti tak hravým způsobem objevují a zkoumají různé zvuky, tvary, barvy a světýlka na didaktické hračce. Ve vrchní části dětské hračky je praktická ručka, takže děti si svou oblíbenou didaktickou hračku mohou vzít na všechny cesty, výlety nebo jiná dobrodružství.

Didaktické hračky jsou ve světě stále více a více populární, protože mají velmi dobrý vliv na rozvoj inteligence a logického myšlení dětí. Vkládáním kostek do správných otvorů se rozvíjí inteligence, ale i jemná motorika nejmenších dětí. Pojmenování barev, tvarů, obrázků a povrchů děti poznávají a objevují nové věci. Zajímavé provedení hračky a množství druhů her, které se dají s didaktickou hračkou vymyslet podněcují touhu po objevování okolního světa. Také je podněcována i fantazie a představivost dětiček, které si vymýšlejí všelijaké příběhy s pohádkovými postavičkami Cotoons. Domek má otevíratelné dvířka, přes které se dají vybíral kostky nebo přes ně mohou dovnitř vcházet pohádkoví obyvatelé domu. Vkládací domeček pro nejmenší funguje na 2 LR44 baterie (knoflíkové), které jsou součástí balení. Baterie jsou pouze testovací, je třeba co nejdříve je vyměnit.

Smoby je populární francouzský výrobce těch nejkrásnějších dětských plastových hraček. Už léta je na trhu známý originálními hračkami, které jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších materiálů. Všechny hračky mají zaoblené hrany, které slouží jako preventivní ochrana před zraněními dětí. Zářivé a pestré barvy hraček Smoby podněcují dětskou představivost. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je hladký a na dětské ruce působí velmi příjemně. Je to plast sametový na dotek. Odrážedlo Maestro II Balade s houpačkou a vodicí rukojetí je neodolatelnou hračkou, ale i pohybovou pomůckou pro každé miminko. Světlo a zvuk vydává didaktický domeček s vkládacími kostkami, který krásně doplňuje dívčí odrážedlo. Souprava hraček je jako stvořená pro každou malou princeznu a navíc je i cenově dostupné.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 6 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu60*47*56 cm
Rozměry balení39*38*63 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost4,32 kg
Barvarůžová
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...