Set odrážedlo Maestro II Balade Smoby s houpačkou a sedátko do vody Cotoons od 6 měsíců

Popis produktu

Set hraček odrážedlo Maestro II Balade a sedátko do vody Cotoons tvoří spolu jednu nádhernou sadu hraček, která se hodí pro holčičky. Hračky jsou totiž laděny v pěkných odstínech růžové a zelené barvy, které jsou jako stvořené pro malé princezničky. Obě hračky pocházejí z dílny kvalitního francouzského výrobce Smoby. Spolu představují opravdu originální soupravu hraček pro každé dítko. Odrážedlo má jednu výjimečnou vlastnost: velmi jednoduše se z něj může stát houpačka nebo chodítko, dokonce má vodicí tyč pro rodiče. Krásně ho doplňuje sedátko ke koupání děťátka ve tvaru žabky. Příjemným překvapením pro vás je cenově výhodná nabídka těchto dvou hraček, díky které ušetříte.

Odrážedlo s houpačkou Maestro II Balade Fille Smoby od 6 měsíců růžové

Smoby Maestro II Balade Fille je růžové odrážedlo pro děti s klaksonem na volantu, který funguje na baterie a vydává 3 různé melodie. Dětské odrážedlo roste s dítětem od 6 do 36 měsíců. Autíčko má vodicí kovovou tyč s pohodlným držadlem, stojí na houpací části, a dokud má dítě jen 6 měsíců je to pro něj ideální sezení s vysokou opěrkou. Má ergonomicky vytvarované sedadlo. Dítě si může opřít i hlavičku, sedí v něm jako v kočárku. Po obou stranách dětského odrážedla a vpředu jsou široké bezpečné plastové zábrany, aby dítě nepadalo a pohodlně se mohlo opřít o kteroukoli stranu. Bezpečnost zajišťuje i tříbodový bezpečnostní pás.

8měsíční dítě sedí jako v kočárku, ale jízdu si užívá více, protože sedí v pěkném autíčku s klaksonem. Nožičky má na širokých stupačkách. 10měsíční dítě se již učí chodit, dělá první krůčky a odzadu se drží opěrky auta a využívá ho jako stabilní oporu při chození a vodicí tyč a stupačky jsou již odmontovány. 12měsíční dítě již samostatně sedá na autíčko a odráží se nohama a posouvá se dopředu, vozí se a užívá si samostatnost. Kvalitní kola dodávají na komfort jízdě. Celé dětské odrážedlo je pohodlné a bezpečně řešené. Vpředu je držák na mobilní telefon s telefonem a pěkná usmívající se tvářička. Dětské odrážedlo je vkusně vyzdobené nálepkami. Růžové doplňky podporují veselý vzhled autíčka. Jeho rozměry jsou 60*47*56 cm. Volant odrážedla se otáčí do stran o 30°.

Sedátko do vany Žaba Cotoons Smoby s květinkou a přísavkami zelené

Dětské sedátko do vody s motivem Žabka s květinkou a doplňky je vhodné pro chlapce a dívky již od 6 měsíců. Děti sedí v sedátku a během koupání si hrají ve vaničce. Cítí se bezpečně a zároveň mají mnoho možností, jak odpoutat svou pozornost od koupání. Sedátko do vody v zeleném provedení je vyrobeno z kvalitního plastového materiálu, který je pevný a jemný zároveň. Má oblé tvary a je ergonomicky tvarované, díky čemuž se děti cítí pohodlně a v bezpečí. Křeslo pro děti do vaničky se skládá ze dvou částí – ze stolku s hračkami a sedací části. Stolek s hračkami na koupání je vpředu zdobený mušlí.

Stolek se jednoduchým přitlačením přicvakne ke křeslu a pomocí knoflíku se snadno uvolní. Hrací stolek odložíme, a dítě jednoduše vyndáme ze sedátka. Barvy na sedátku podněcují dětskou fantazii, působí pozitivním dojmem na každé miminko. Ve spodní části sedátka pro děti se nacházejí přísavky, díky čemuž se dítě nespadne a sedátko je stabilní. Jednoduchým způsobem ho lze uvolnit zespodu. Na zadní straně dětského sedátka Cotoons od francouzského výrobce Smoby je znak, po který se doporučuje napustit voda do vaničky pro dítě. Nosnost sedátka je od 6 do 13 kg.

Smoby je populární francouzský výrobce těch nejkrásnějších dětských plastových hraček. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je hladký a na dětské ruce působí velmi příjemně. Je to plast sametový na dotek. Smoby je na trhu známý originálními hračkami, které jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších materiálů. Všechny hračky mají zaoblené hrany, které slouží jako preventivní ochrana před zraněními dětí. Zářivé a pestré barvy hraček Smoby podněcují dětskou představivost. Odrážedlo v sobě spojuje množství inovativních myšlenek, díky přídavným zařízením v něm můžete dítě jednoduše vozit nebo houpat. Dětské odrážedlo a houpačka v jednom je výborně doplněno sedátkem do vody Cotoons. Spolu tvoří jeden cenově výhodný set, kterému nelze odolat.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 6 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu60*47*56 cm
Rozměry balení39*38*63 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost4,32 kg
Barvarůžová
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné