Set odrážedlo Maestro II Balade Smoby s houpačkou a hrající kolotoč Cotoons Smoby od 6 měsíců

Popis produktu

Set hraček odrážedlo Maestro II Balade a pohádkový kolotoč Cotoons jsou nádherné hračky plné barev, vhodné pro kluky i holčičky. Odrážedlo je výjimečné tím, že se jednoduchým způsobem může změnit na dětskou houpačku. Spojují se v něm 2 veselé činnosti, které milují děti na celém světě: ježdění na odrážedle jako na autíčku a houpání. Krásné ho doplňuje didaktická hračka pro nejmenší - kolotoč s postavičkami Cotoons. Příjemným překvapením pro vás je cenově výhodná nabídka těchto dvou hraček, díky které ušetříte. Obě hračky pocházejí z dílny kvalitního francouzského výrobce Smoby. Celkem představují opravdu originální sadu hraček pro každé miminko.

Odrážedlo Maestro II Balade Smoby s houpačkou od 6 měsíců

Smoby autíčko Maestro II Balade je červeno-žluté odrážedlo pro děti s klaksonem na volantu, který funguje na baterie a vydává 3 různé melodie. Dětské odrážedlo roste s dítětem od 6 do 36 měsíců. Autíčko má vodící kovovou tyč s pohodlným držadlem, stojí na houpací části a dokud má dítě jen 6 měsíců je to pro něj ideální sezení s vysokým opěradlem. Má ergonomicky vytvarované sedadlo. Dítě si může opřít i hlavičku, sedí v něm jako v kočárku. Po obou stranách dětského odrážedla a vpředu, jsou široké bezpečné plastové zábrany, aby dítě nepadalo a pohodlně se mohlo opřít o kteroukoli stranu. Ochranu zajišťuje i tříbodový bezpečnostní pás.

8 měsíční dítě je jako v kočárku, ale víc si užívá takovou jízdu v pěkném autě s klaksonem. Nožičky má na širokých stupačkách. 10 měsíční dítě se již učí chodit, dělá první krůčky a odzadu se drží opěrky auta a využívá ho jako stabilní oporu při chození a vodicí tyč a stoupačky jsou již odmontovány. 12 měsíční dítě již samostatně sedá na autíčko a odráží se nožičkami a posouvá se dopředu, vozí se a užívá si samostatnost. Kvalitní kola dodávají na komfortu jízdy. Celé dětské odrážedlo je ergonomicky pohodlně a bezpečně řešené. Vpředu je držák na mobilní telefon s telefonem a pěkná vysmátá tvářička auta. Dětské odrážedlo je vkusně vyzdobené nálepkami. Pestrobarevné doplňky podporují veselý vzhled autíčka. Rozměry dětského odrážedla jsou 60*47*56 cm. Volant odrážedla má vůli do stran 30°.

Kolotoč Cotoons Merry Smoby s tančícími figurkami a melodiemi od 12 měsíců

Smoby dětský kolotoč Cotoons Merry pro nejmenší děti, po zapnutí roztočí a vydává pěkné melodie. Kolotoč pro děti obsahuje tři figurky Cotoons - zelenou žabku Wabap, žluto-oranžovou květinku Tulip a hnědou opičku Moki, které jsou hrdiny v seriálu Cotoons od společnosti Smoby. Dětský plastový kolotoč s tančícími figurkami má rozměry 22*​​22*​​10 centimetrů. Tato unikátní hračka okamžitě strhne pozornost vašeho dítěte a zabaví se s ní dlouhé hodiny. Milý dětský kolotoč je modré barvy se slunečníkem uprostřed, doplněný pěknými barvami zelené barvy. Hra děti s touto hračkou rozvíjí jejich motoriku a fantazii. Když se kolotoč kroutí, hraje melodie a zvířátka Cotoons se pohybují. Je to bezpečná hračka pro děti již od 12 měsíců. Kolotoč je dodáván v praktické krabici s oknem.

Smoby je populární francouzský výrobce těch nejkrásnějších dětských plastových hraček. Už léta je na trhu známý originálními hračkami, které jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších materiálů. Všechny hračky mají zaoblené hrany, které slouží jako preventivní ochrana před zraněními dětí. Zářivé a pestré barvy hraček Smoby podněcují dětskou představivost. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je hladký a na dětské ruce působí velmi příjemně. Je to plast sametový na dotek. Odrážedlo v sobě spojuje množství inovativních myšlenek, díky přídavným zařízením v něm můžete dítě jednoduše vozit nebo houpat. Dětské odrážedlo a houpačka v jednom a kolotoč s tančícími figurkami Cotoons spolu tvoří jeden cenově výhodný set, kterému nelze odolat.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 6 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu60*47*56 cm
Rozměry balení39*38*63 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost4,32 kg
Barvačervená
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...