Set odrážedlo Maestro II Balade Smoby s houpačkou a loďka do vany Cotoons od 6 měsíců

Popis produktu

Set hraček odrážedlo Maestro II Balade a loďka Cotoons tvoří spolu jednu jedinečnou sadu hraček pro děti, která se výborně hodí pro kluky i holčičky. Odrážedlo je výjimečné tím, že se jednoduchým způsobem může změnit na dětskou houpačku. Spojují se v něm 2 veselé činnosti, které milují děti na celém světě: ježdění jako na autíčku a houpání. S loďkou Cotoons budou dětičky milovat každý koupel a hry ve vodě. Příjemným překvapením pro vás je cenově výhodná nabídka těchto dvou hraček, díky které ušetříte. Obě hračky pocházejí z dílny francouzského výrobce Smoby, který ve svých hračkách spojuje francouzskou originalitu a cit pro krásu. Celkem představují opravdu originální sadu hraček pro každé miminko.

Odrážedlo Maestro II Balade Smoby s houpačkou od 6 měsíců

Smoby autíčko Maestro II Balade je červeno-žluté odrážedlo pro děti s klaksonem na volantu, který funguje na baterie a vydává 3 různé melodie. Dětské odrážedlo roste s dítětem od 6 do 36 měsíců. Autíčko má vodící kovovou tyč s pohodlným držadlem, stojí na houpací části a dokud má dítě jen 6 měsíců je to pro něj ideální sezení s vysokým opěradlem. Má ergonomicky vytvarované sedadlo. Dítě si může opřít i hlavičku, sedí v něm jako v kočárku. Po obou stranách dětského odrážedla a vpředu, jsou široké bezpečné plastové zábrany, aby dítě nepadalo a pohodlně se mohlo opřít o kteroukoli stranu. Ochranu zajišťuje i tříbodový bezpečnostní pás.

8 měsíční dítě je jako v kočárku, ale víc si užívá takovou jízdu v pěkném autě s klaksonem. Nožičky má na širokých stupačkách. 10 měsíční dítě se již učí chodit, dělá první krůčky a odzadu se drží opěrky auta a využívá ho jako stabilní oporu při chození a vodicí tyč a stoupačky jsou již odmontovány. 12 měsíční dítě již samostatně sedá na autíčko a odráží se nožičkami a posouvá se dopředu, vozí se a užívá si samostatnost. Kvalitní kola dodávají na komfortu jízdy. Celé dětské odrážedlo je ergonomicky pohodlně a bezpečně řešené. Vpředu je držák na mobilní telefon s telefonem a pěkná vysmál tvářička auta. Dětské odrážedlo je vkusně vyzdobené nálepkami. Pestrobarevné doplňky podporují veselý vzhled autíčka. Rozměry dětského odrážedla jsou 60*47*56 cm. Volant odrážedla má vůli do stran 30°.

Loďka do vany Cotoons Smoby rybáři od 12 měsíců barevná

Smoby hračka do vany loďka Cotoons je vhodná pro děti na koupání od 12 měsíců. Hračka pro děti do vany je skládací rybářská lodička do vody, která obsahuje 9 částí. Jednotlivé části se dají libovolně používat nebo poskládat dohromady. Hračky pro děti do vany jsou velmi oblíbené a rybářská lodička od francouzské firmy Smoby patří mezi ty nejlepší, které děti během koupání používají i jako skládačku. Je to nejen zábavná, ale i didaktická hračka, která se dá během koupání ve vaně poskládat z jednotlivých částí na celou loďku a děti se hrají na rybáře. Dětská hračka do vany kromě stavebních prvků na konstrukci lodi obsahuje i rybářskou udici na loď a úlovky - hvězdici, rybu a kraba.

Barevné provedení hračky je ve svěží kombinaci žluté, oranžové, zelené a modré barvy. Každý úlovek má na sobě velké očko, aby se dal snadno chytit na udici, která visí na boku lodi. Nechybí ani figurka rybáře, která je známá postavička ze seriálu hraček pro nejmenší žabka Wabap krásné zelené barvy. Dětská hračka na koupání je z materiálu, který je určen k používání ve vodě. Loďka jako celek nebo i její jiné části plavou na vodě. Hrany této hračky jsou jemné a oblé, a tak je hra s loďkou bezpečná.

Smoby je populární francouzský výrobce těch nejkrásnějších dětských plastových hraček. Už léta je na trhu známý originálními hračkami, které jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších materiálů. Všechny hračky mají zaoblené hrany, které slouží jako preventivní ochrana před zraněními dětí. Zářivé a pestré barvy hraček Smoby podněcují dětskou představivost. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je hladký a na dětské ruce působí velmi příjemně. Je to plast sametový na dotek. Odrážedlo v sobě spojuje množství inovativních myšlenek, díky přídavným zařízením v něm můžete dítě jednoduše vozit nebo houpat. Dětské odrážedlo a houpačka v jednom je výborně doplněno loďkou do vany Cotoons. Spolu tvoří jeden cenově výhodný set, kterému nelze odolat.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 6 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu60*47*56 cm
Rozměry balení39*38*63 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost4,32 kg
Barvačervená
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...