Set odrážedlo Maestro II Balade Smoby s houpačkou a interaktivní tablet Cotoons

Popis produktu

Set hraček odrážedlo Maestro II Balade a interaktivní tablet pro nejmenší tvoří spolu krásnou soupravu dětských hraček, která se výborně hodí pro kluky i holčičky. Odrážedlo je výjimečné tím, že se jednoduchým způsobem může změnit na dětskou houpačku. Spojují se v něm 2 veselé činnosti, které milují děti na celém světě: ježdění na odrážedle jako na autíčku a houpání. Výborným doplňkem je interaktivní tablet se zvuky a světlem, který se dá snadno připevnit na zábradlí postýlky. Příjemným překvapením pro vás je cenově výhodná nabídka těchto dvou hraček. Obě hračky pocházejí z dílny francouzského výrobce Smoby, který ve svých hračkách spojuje francouzskou originalitu a cit pro krásu.

Odrážedlo Maestro II Balade Smoby s houpačkou od 6 měsíců

Smoby autíčko Maestro II Balade je červeno-žluté odrážedlo pro děti s klaksonem na volantu, který funguje na baterie a vydává 3 různé melodie. Dětské odrážedlo roste s dítětem od 6 do 36 měsíců. Autíčko má vodicí kovovou tyč s pohodlným držadlem, stojí na houpací části, a když má dítě jen 6 měsíců je to pro něj ideální sezení s vysokým opěradlem. Má ergonomicky vytvarované sedadlo. Dítě si může opřít i hlavičku, sedí v něm jako v kočárku. Po obou stranách dětského odrážedla a vpředu, jsou široké bezpečné plastové zábrany, aby dítě nepadalo a pohodlně se mohlo opřít o kteroukoli stranu. Ochranu zajišťuje i tříbodový bezpečnostní pás.

8měsíční dítě je jako v kočárku, ale víc si užívá jízdu v pěkném autě s klaksonem. Nožičky má na širokých stupačkách. 10měsíční dítě se již učí chodit, dělá první krůčky a zezadu se drží opěrky auta a využívá ho jako stabilní oporu při chození a vodicí tyč a stupačky jsou již odmontovány. 12měsíční dítě již samostatně sedá na autíčko a odráží se nohama a posouvá se dopředu, vozí se a užívá si samostatnost. Kvalitní kola dodávají na komfortu jízdy. Celé dětské odrážedlo je ergonomicky pohodlné a bezpečně řešené. Vpředu je držák na mobilní telefon s telefonem a pěkná usměvavá tvářička auta. Dětské odrážedlo je vkusně vyzdobeno nálepkami. Pestrobarevné doplňky podporují veselý vzhled autíčka. Rozměry dětského odrážedla jsou 60*47*56 cm. Volant odrážedla má vůli do stran 30°.

Interaktivní tablet pro nejmenší Cotoons Smoby 2v1 se zvuky a světlem od 12 měsíců

Začněte učit a vzdělávat dětičky už od útlého věku. S praktickou a zábavnou hračkou jako je tablet pro nejmenší Cotoons od Smoby je to jednoduché. Dětský tablet je určen pro děti ve věku od 12 měsíců. Tablet pro nejmenší můžete zpočátku umístit na zábradlí postýlky. Díky jemným tlumeným zvukovým a světelným efektům se dítě probouzí do příjemného prostředí, což ho uklidňuje. Tablet pro nejmenší je krásně barevný a má hravý design. Dítě může objevovat a zkoumat jeho tvary, rozeznávat barvy a reagovat na různé zvukové stopy. Při rozeznávání barev děťátku pomohou na dotyk citlivá LED světýlka. Tento tablet je inspirován motivem oblíbených hrdinů z řady Cotoons Smoby, které znají děti na celém světě.

Děti objevují jeho funkce, když stisknou tlačítka, točí vrtulkou a tím tato didaktická hračka rozvíjí jemnou motoriku již u nejmenších dětí. Barevná světýlka podněcují rozvoj fantazie a ovládáním interaktivní hračky si tříbí svůj bystrý úsudek. Hudební efekty děti zapojují do veselé hry a krásné melodie jim vykouzlí úsměv na tváři. Stačí stisknout správné tlačítko a ozve se krásná melodie. Dětský interaktivní tablet má krásné pastelové barevné provedení modré, oranžové a růžové barvy s motivem hrdinů Cotoons. Je to jedinečná hračka, vhodná pro všechny děti.

Smoby je populární francouzský výrobce těch nejkrásnějších dětských plastových hraček. Už roky je na trhu známý originálními hračkami, které jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších materiálů. Všechny hračky mají zaoblené hrany, které slouží jako preventivní ochrana před zraněními dětí. Zářivé a pestré barvy hraček Smoby podněcují dětskou představivost. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je hladký a na dětské ruky působí velmi příjemně. Je to plast sametový na dotek.

 

Doprava 59
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 6 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu60*47*56 cm
Rozměry balení39*38*63 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost4,32 kg
Barvačervená
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné