Set odrážedlo Fulda New Bobby BIG s ochrannou maskou černé a natahovací autíčko Mini Bobby Classic od 12 měsíců

Popis produktu

Set hraček odrážedlo Fulda New Bobby a natahovací autíčko New Mini Bobby jsou skvělá souprava hraček pro chlapce. Hračky jsou vhodné již od 12 měsíců a jsou krásně sladěné, mají černou barvu. Tyto fantastické a maximálně zábavné hračky pocházejí z dílny německého výrobce BIG, jehož symbolizuje buvol jako znak robustnosti, odolnosti a síly. Uvedené charakteristiky platí i pro hračky tohoto výrobce, který dbá na kvalitu a jejich bezpečnost. Každý malý kluk se rád hraje na šoféra auta a odrážedlo New Bobby je ideální jako první dopravní prostředek, který se dítě učí řídit. Výborně ho doplňuje zmenšenina odrážedla v podobě autíčka, které funguje na natahování.

Odrážedlo Fulda New Bobby BIG s ochrannou maskou od 12 měsíců černé

BIG odrážedlo pro děti v provedení terénního auta Bobby Fulda je vyhotoveno v atraktivní černo-červené kombinaci a dekorují ho kvalitní nálepky, které podtrhují dětský ráz autíčka. Terénní autíčko je vhodné pro děti od 12 měsíců do 3 let a jeho nosnost je až 50 kg. Děťátko může na tomto jedinečném odrážedle již velmi brzy trénovat svaly na nohou. Volant odrážedla určuje směr jízdy a je vybaven novým typem řízení, díky kterému se dítě dokáže otočit i na velmi malém prostoru. Ergonomicky tvarovaný volant s širokým uchopením je navíc vybaven funkčním klaksonem. Pod volantem se nachází malá skrýš na sladkosti, do které se vkládají doplňky značky BIG - elektrický startér, maják, elektrický klakson a pod. Barvy odrážedla jsou před poškozením slunečními paprsky chráněné UV ochranou. Kolečka odrážedla Bobby Fulda mají profilované tiché pneumatiky, které skvěle sedí na silnici.

Sedadlo na odrážedle BIG je ergonomicky tvarované a certifikované. Jelikož dítě sedí na sedadle široce rozkročené, podporuje to správný vývin kyčlí dítěte. Dětem se sedí velmi pohodlně a budou na něm jezdit i dlouhé hodiny. V přední i zadní části terénního autíčka jsou konektory pro připojení doplňků značky BIG - vozík, tažné lano a pod. Před karoserií je umístěna maska ​​z měkkého pružného plastu, která chrání nábytek před poškozením, když do něj dítě narazí. Maska se dá v případě potřeby jednoduše složit. Použité, zdravotně nezávadné materiály jsou recyklovatelné, takže nezatěžují životní prostředí. Aplikované výrobní technologie garantují bezpečnost výrobku vůči dětem. Dětské odrážedlo má všechny hrany oblé, čímž se minimalizuje riziko úrazu. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Dětské autíčko Mini Bobby Classic BIG na natahování délka 8 cm od 12 měsíců černé

Autíčko na natahování New Mini Bobby z dílny německého výrobce BIG je věrnou kopií odrážedla Big New Bobby Car. Malé závodní autíčko s precizními detaily je vyhotoveno v černé barvě. New Mini Bobby funguje na tzv. pull back pohon - tedy na klasické natahování. Děťátko potáhne malé závodní autíčko dozadu, pustí a mohou se začít malé stolní závody. Autíčko je vhodné pro všechny děti od 1 roku. Jelikož si značka BIG dává záležet na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou zdravotně nezávadné a recyklovatelné, takže nezatěžují životní prostředí. Nemusíte se obávat, když si dítě vloží autíčko do úst, protože díky kvalitním materiálům se neuvolní žádné škodliviny.

Odrážedlo i natahovací autíčko jsou testovány německým kontrolním orgánům TÜV Rheinland v souladu s přísnými bezpečnostními normami GS. Na dětské hračky je poskytnuta nadstandardní záruka 3 roky. Plast na hračkách BIG obsahuje speciální UV filtr, který zajistí, že jsou zářivé a vypadají jako nové po dlouhou dobu. Dětské odrážedlo a natahovací autíčko se k sobě výborně hodí a přicházejí v cenově výhodné nabídce, která je opravdu neodolatelná. Neváhejte a zakupte jej svým malým rošťáka. BIG je renomovaný německý výrobce, který vyrábí kvalitní plastové hračky a má celosvětově silné postavení ve výrobě hraček. Rodiče této značce důvěřují kvůli prokázané bezpečnosti, nejvyspělejší technice při výrobě a používání neškodných a recyklovatelných materiálů. Německý výrobce BIG je zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti, abyste se během hry nikdy nemuseli bát o své ratolesti.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 12 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu60*32*39 cm
Celková výška39 cm
Rozměry balení59*28*33 cm
ZvukovéAno
UV filterAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost3,5 kg
Nosnost50 kg
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné