Set odrážedlo Bubble Go Smoby se zvukem červené a hudební vláček Cotoons od 6 měsíců

Popis produktu

Odrážedlo se zvukem Bubble Go a hrající vláček Cotoons přicházejí v jednom úžasném, cenově výhodném setu hraček pro nejmenší. Červené odstrkovadlo je vhodné již od 6 měsíců, hudební vláček od 12 měsíců. Odrážedlo hravě a zábavně pomáhá dětem s nabýváním motorických dovedností a posilování svalstva na nohou. Se zpívajícím pohádkovým vláčkem se děti zabaví dlouhé hodiny a vedle toho se mohou učit o barvách, tvarech a zvucích. Hračky pocházejí z dílny francouzského výrobce Smoby, který vyrábí originální produkty s francouzským šarmem a vedle toho dbá na bezpečnost a vysokou kvalitu. Odrážedlo a zpívající vláček jsou krásně sladěné, je to výborný dárek pro nejmenší děti. U nás je najdete v jedinečné, neodolatelné ceně, proto neváhejte a zakupte je svým nejmenším dětičkám.

Odrážedlo Bubble Go 2v1 Smoby se zvukem a stříškou od 6 měsíců červené

Smoby dětské odrážedlo Bubble Go je novinka mezi dětskými odrážedlo pro použití v interiérech i exteriérech, vše díky svým širokým kvalitním kolečkům. Červené odrážedlo a autíčko 2v1 lze jednoduchým způsobem, bez použití jakéhokoliv nářadí přizpůsobit potřebám vašeho dítěte. Je vhodné pro děti již od 6 měsíců. Děťátko sedí pohodlně a bezpečně na sedadle a nechá se vést. Pomocí vodicí rukojeti s pevnou kovovou konstrukcí je ovládání odrážedla praktické a pohodlné. Ručka má praktický držák na láhev. Díky stříšce v červené barvě je vaše děťátko během vycházek venku chráněny před slunečními paprsky. V případě potřeby lze slunečník jednoduše sundat. Sedadlo dětského odrážedla je ergonomicky tvarované tak, aby se dítěti sedělo či nejpohodlnější. Bezpečnost zajišťuje tříbodový bezpečnostní pás, který dítě fixuje.

Na zábavu vašemu drobečkovi poslouží melodický panel s barevnými hračkami Activity, které podporují nejen jeho fantazii, ale skvělým způsobem dítě zabaví. Panel je upnutý na volantu dětského odrážedla Bubble Go 2v1, kde je zabudovaný elektronický klakson na baterie, ty jsou součástí balení. Baterie jsou testovací, je třeba vyměnit jejich. Ve věku jednoho roku je děťátko dostatečně velké, Bubble Go 2v1 se může proměnit na dětské autíčko - odrážedlo. Dítě s ním zažije spoustu zábavy, a zároveň autíčko podpoří jeho pohybový rozvoj posílením svalů na nohou. Pod sedadlem je praktický úložný prostor pro převážení drobností a dětských hraček. Bubble Go je provedeno v krásné červené barvě v kombinaci s bílou. Rozměry odrážedla jsou 63*35*56 cm.

Hudební vláček Cotoons Smoby od 12 měsíců

Smoby dětský hudební vláček pro nejmenší děti funguje na baterie a vydává různé zvuky. Vláček s kolejnicemi oranžové barvy veze figurky Cotoons - v bleděmodré lokomotivě sedí žluto-oranžová květinka Tulip, v červeném voze fialovo-bílá zebra Punky, v třetím voze vláček veze barevné kuličky a ve čtvrtém voze sedí žabka Wabap. Okolí vláčku je ozdobené kaktusy a palmami pěkných barev.

Lokomotiva hudebního vláčku je dlouhá 15 cm a každý vagónek je dlouhý 10 cm. Při jízdě jednotlivé figurky poskakují a točí se, co vytváří krásný efekt. Děti hru s hudebním vláčkem milují. Jednotlivé vagónky se dají odpojit a dítě se s nimi může hrát jednotlivě. Během hry dítě reaguje na různé zvuky, učí se rozeznávat barvy a tvary. Hračka pro nejmenší děti je vhodná od 12 měsíců. Rozměry dětského vláčku pro nejmenší jsou 70*18*56 cm. Hudební vláček funguje na baterie.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce těch nejkrásnějších dětských plastových hraček. Všechny hračky od výrobce Smoby mají zaoblené hrany, které slouží jako preventivní ochrana před zraněními během hry. Zářivé a pestré barvy hraček Smoby podněcují dětskou představivost. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je hladký a na dětské ruce působí velmi příjemně. Je to plast sametový na dotek. Francouzské hračky červené odrážedlo a hudební vláček pro nejmenší jsou jedinečné hračky plné barev, které si velmi rychle zamiluje každé dítko. Hravým způsobem se s nimi děti mohou hodně naučit, proto nesmí chybět ve sbírce ani vašeho děťátka.

Doprava nad 49€
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 6 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu63*35*55 cm
Rozměry balení68*39*38 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost5,50 kg
Barvačervená
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné