Set odrážedlo Bubble Go Smoby se zvukem a didaktický stolek Cotoons od 6 měsíců

Popis produktu

Odrážedlo se zvukem Bubble Go a didaktický stolek Cotoons tvoří jednu fantastickou soupravu hraček pro nejmenší děti. Červené odstrkovadlo je vhodné již od 6 měsíců, stůl od 12 měsíců. Odrážedlo hravě a zábavně pomáhá dětem s nabýváním motorických dovedností a posilování svalstva na nohou. S didaktickým stolkem s různými efekty se dítě naučí hodně o barvách, tvarech a zvucích. Hračky pocházejí z dílny francouzského výrobce Smoby, který vyrábí originální produkty s francouzským šarmem a vedle toho dbá na bezpečnost a vysokou kvalitu. Odrážedlo a didaktický stůl jsou krásně sladěné, je to výborný dárek pro všechny nejmenší děti. U nás je najdete v jedinečné, cenově výhodné nabídce a proto neváhejte a zakupte je svým nejmenším dětičkám.

Odrážedlo Bubble Go 2v1 Smoby se zvukem a stříškou od 6 měsíců červené

Smoby dětské odrážedlo Bubble Go je novinka mezi dětskými odrážedlo pro použití v interiérech i exteriérech, vše díky svým širokým kvalitním kolečkům. Červené odrážedlo a autíčko 2v1 lze jednoduchým způsobem, bez použití jakéhokoliv nářadí přizpůsobit potřebám vašeho dítěte. Je vhodné pro děti již od 6 měsíců. Děťátko sedí pohodlně a bezpečně na sedadle a nechá se vést. Pomocí vodicí rukojeti s pevnou kovovou konstrukcí je ovládání odrážedla praktické a pohodlné. Ručka má praktický držák na láhev. Díky stříšce v červené barvě je vaše děťátko během vycházek venku chráněny před slunečními paprsky. V případě potřeby lze slunečník jednoduše sundat. Sedadlo dětského odrážedla je ergonomicky tvarované tak, aby se dítěti sedělo či nejpohodlnější. Bezpečnost zajišťuje tříbodový bezpečnostní pás, který dítě fixuje.

Na zábavu vašemu hubeňourovi poslouží melodický panel s barevnými hračkami Activity, které podporují nejen jeho fantazii, ale skvělým způsobem dítě zabaví. Panel je upnutý na volantu dětského odrážedla Bubble Go 2v1, kde je zabudovaný elektronický klakson na baterie, ty jsou součástí balení. Baterie jsou testovací, je třeba vyměnit jejich. Ve věku jednoho roku je děťátko dostatečně velké, Bubble Go 2v1 se může proměnit na dětské autíčko - odrážedlo. Dítě s ním zažije spoustu zábavy, a zároveň autíčko podpoří jeho pohybový rozvoj posílením svalů na nohou. Pod sedadlem je praktický úložný prostor pro převážení drobností a dětských hraček. Bubble Go je provedeno v krásné červené barvě v kombinaci s bílou. Rozměry odrážedla jsou 63*35*56 cm.

Didaktický stolek Cotoons Smoby se světlem a zvukem od 12 měsíců modrý

Smoby didaktický stolek Cotoons má modro-bílou barvu a je to nádherná multifunkční didaktická hračka pro nejmenší děti, vhodná již od 12 měsíců. Stůl na hraní pro nejmenší má 4 pevné a stabilní nohy v modré barvě. Je vyroben z kvalitního plastu, který je sametový na dotek. Má jemné, oblé hrany, aby se předešlo zranění dítěte. Vaši nejmenší najdou na stole mnoho zajímavých hraček ve všech možných barvách, při kterých se nikdy nebudou nudit. Pohyblivý kvítek s barevnými navlékacími kroužky, bubny s hůlkami, otáčecí kolečka, pohyblivé tlačítka, krouticí se ozubená kolečka, svítící vkládací hračka, zvukové hračky, to všechno je součástí didaktického stolku pro děti. Každý si tam najde něco, co se mu zlíbí.

Stůl na hraní je vyzdoben obrázky pohádkových postaviček Cotoons, které na nejmenší děti působí pozitivním dojmem. Je didaktický, to znamená, že hračky přispívají k optimálnímu vývinu a rozvoji inteligence nejmenších dětí. Děti pozorují jako hračky reagují na jejich dotek, stisk, orientují se na vnější svět, chtějí zkoumat a objevovat nové věci. Rozvíjí se jemná motorika, manuální dovednosti, logické myšlení i sluch nejmenších. Díky pestrému výběru hraček, děti poznávají barvy a tvary. Rozměry hračky pro nejmenší jsou 47*47*49 cm, s výškou 49 cm, což je ideální výška pro vaše ratolesti. Stolek má opravdu jedinečný design a nádherné barvy, vynikne v každém dětském pokojíčku.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce těch nejkrásnějších dětských plastových hraček. Všechny hračky od výrobce Smoby mají zaoblené hrany, které slouží jako preventivní ochrana před zraněními během hry. Zářivé a pestré barvy hraček Smoby podněcují dětskou představivost. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je hladký a na dětské ruce působí velmi příjemně. Je to plast sametový na dotek. Odrážedlo a didaktický stůl pro nejmenší jsou jedinečné hračky francouzského původu, které si velmi rychle zamiluje každé dítko. Hravým způsobem se s nimi děti mohou hodně naučit, proto nesmí chybět ve sbírce ani vašeho děťátka.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 6 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu63*35*55 cm
Rozměry balení68*39*38 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost5,50 kg
Barvačervená
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...