Set odrážedlo Bubble Go Smoby se zvukem a didaktické chodítko Cotoons s kostkami od 6 měsíců

Popis produktu

Odrážedlo se zvukem Bubble Go a chodítko Cotoons tvoří jednu fantastickou soupravu hraček pro nejmenší děti. Červené odstrkovadlo je vhodné již od 6 měsíců, chodítko od 12 měsíců. Obě hračky hravě a zábavně pomáhají dětem s nabýváním motorických dovedností a posilování svalstva na nohou. Hračky pocházejí z dílny francouzského výrobce Smoby, který vyrábí originální produkty s francouzským šarmem a vedle toho dbá na bezpečnost a vysokou kvalitu. Odrážedlo a chodítko jsou krásně sladěné, je to výborný dárek pro všechny nejmenší děti. U nás je najdete v jedinečné, cenově výhodné nabídce a proto neváhejte a zakupte je svým nejmenším dětičkám.

Odrážedlo Bubble Go 2v1 Smoby se zvukem a stříškou od 6 měsíců červené

Smoby dětské odrážedlo Bubble Go je novinka mezi dětskými odrážedlo pro použití v interiérech i exteriérech, vše díky svým širokým kvalitním kolečkům. Červené odrážedlo a autíčko 2v1 lze jednoduchým způsobem, bez použití jakéhokoliv nářadí přizpůsobit potřebám vašeho dítěte. Je vhodné pro děti již od 6 měsíců. Děťátko sedí pohodlně a bezpečně na sedadle a nechá se vést. Pomocí vodicí rukojeti s pevnou kovovou konstrukcí je ovládání odrážedla praktické a pohodlné. Ručka má praktický držák na láhev. Díky stříšce v červené barvě je vaše děťátko během vycházek venku chráněny před slunečními paprsky. V případě potřeby lze slunečník jednoduše sundat. Sedadlo dětského odrážedla je ergonomicky tvarované tak, aby se dítěti sedělo či nejpohodlnější. Bezpečnost zajišťuje tříbodový bezpečnostní pás, který dítě fixuje.

Na zábavu vašemu drobečkovi poslouží melodický panel s barevnými hračkami Activity, které podporují nejen jeho fantazii, ale skvělým způsobem dítě zabaví. Panel je upnutý na volantu dětského odrážedla Bubble Go 2v1, kde je zabudovaný elektronický klakson na baterie, ty jsou součástí balení. Baterie jsou testovací, je třeba vyměnit jejich. Ve věku jednoho roku je děťátko dostatečně velké, Bubble Go 2v1 se může proměnit na dětské autíčko - odrážedlo. Dítě s ním zažije spoustu zábavy, a zároveň autíčko podpoří jeho pohybový rozvoj posílením svalů na nohou. Pod sedadlem je praktický úložný prostor pro převážení drobností a dětských hraček. Bubble Go je provedeno v krásné červené barvě v kombinaci s bílou. Rozměry odrážedla jsou 63*35*56 cm.

Chodítko Cotoons Smoby s kostkami, světlem a melodií od 12 měsíců modré

Smoby didaktické chodítko Cotoons je fantastická multifunkční hračka pro nejmenší děti, vhodná již od 12 měsíců. Je laděné v modré barvě. Dětské chodítko má stabilní konstrukci a kolečka, které zajistí příjemnou a lehkou, tichou jízdu. Kolečka mají ve středu tlačítko, které umožňuje zabrzdění. Chodítko pro děti od 1 roku poslouží jako opora při prvních nejistých krůčcích dítěte, má na to ideální výšku 47 cm. Kromě toho je to také skvělá a velmi zábavná hračka, která svítí a vydává zvuky. Její součástí jsou barevné kostky, které děťátko vkládá podle tvarů do vložné části vpředu a při tom celá dětská hračka zpívá a světélkuje. Na vrchu hračky pro nejmenší jsou pohyblivé tlačítka a ozubená kolečka, takže pokud děti přestane bavit chození, mohou jednoduše se svým pohádkovým Chodítkem zastat a zahrát se všelijaké hry.

Chodítko a didaktická hračka v jednom je vyzdobené obrázky pohádkových postaviček Cotoons, které na nejmenší děti působí pozitivním dojmem. Hračky na chodítku přispívají k optimálnímu vývinu a rozvoji inteligence nejmenších dětí. Děti pozorují jako hračky reagují na jejich dotek, stisk, orientují se na vnější svět, chtějí zkoumat a objevovat nové věci. Rozvíjí se jemná motorika, manuální dovednosti, logické myšlení i sluch nejmenších. Díky pestrému výběru hraček, děti poznávají barvy a tvary. Rozměry hračky pro nejmenší děti jsou 51*43*47 cm. Tlačením chodítka před sebou se rozvíjí i svalstvo na nohou a rukou, děti se ujišťují při chození.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce těch nejkrásnějších dětských plastových hraček. Všechny hračky od výrobce Smoby mají zaoblené hrany, které slouží jako preventivní ochrana před zraněními během hry. Zářivé a pestré barvy hraček Smoby podněcují dětskou představivost. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je hladký a na dětské ruce působí velmi příjemně. Je to plast sametový na dotek. Odrážedlo a didaktické chodítko pro nejmenší jsou jedinečné hračky francouzského původu, které si velmi rychle zamiluje každé dítko. Hravým způsobem se s nimi děti hodně mohou naučit, proto nesmí chybět ve sbírce ani vašeho děťátka.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 6 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu63*35*55 cm
Rozměry balení68*39*38 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost5,50 kg
Barvačervená
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...