Set odrážedlo Bubble Go Smoby se zvukem a skládací šálky Cotoons od 6 měsíců

Popis produktu
Odrážedlo se zvukem Bubble Go a skládací šálky Cotoons tvoří jednu fantastickou soupravu hraček pro nejmenší děti. Červené odstrkovadlo je vhodné již od 6 měsíců a je to výborný způsobem jak posilovat svaly na dětských nožkách od toho nejútlejšího věku. Šálky, které se skládají do jedné pohádkové pyramidy jsou vhodné pro děti od 12 měsíců. Hračky pocházejí z dílny francouzského výrobce Smoby, který vyrábí originální hračky s francouzským šarmem a vedle toho dbá na bezpečnost a vysokou kvalitu. Odrážedlo a šálky jsou krásně sladěné, je to výborný dárek pro sourozence. U nás je najdete v jedinečné, cenově výhodné nabídce, a proto neváhejte a zakupte je svým nejmenším dětičkám.

Odrážedlo Bubble Go 2v1 Smoby se zvukem a stříškou od 6 měsíců červené

Smoby dětské odrážedlo Bubble Go je novinka mezi dětskými odrážedlo pro použití v interiérech i exteriérech, vše díky svým širokým kvalitním kolečkům. Červené odrážedlo a autíčko 2v1 lze jednoduchým způsobem, bez použití jakéhokoliv nářadí, přizpůsobit potřebám vašeho dítěte. Je vhodné pro děti již od 6 měsíců. Děťátko sedí pohodlně a bezpečně na sedadle a nechá se vést. Pomocí vodicí rukojeti s pevnou kovovou konstrukcí je ovládání odrážedla praktické a pohodlné. Ručka má praktický držák na láhev. Díky stříšce v červené barvě je vaše děťátko během vycházek venku chráněny před slunečními paprsky. V případě potřeby lze slunečník jednoduše sundat. Sedadlo dětského odrážedla je ergonomicky tvarované tak, aby se dítěti sedělo co nejpohodlnější. Bezpečnost zajišťuje tříbodový bezpečnostní pás, který dítě fixuje.

Pro zábavu vašemu drobečkovi poslouží melodický panel s barevnými hračkami Activity, které podporují nejen jeho fantazii, ale skvělým způsobem dítě zabaví. Panel je upnutý na volantu dětského odrážedla Bubble Go 2v1, kde je zabudovaný elektronický klakson na baterie, ty jsou součástí balení. Baterie jsou testovací, je třeba vyměnit jejich. Ve věku jednoho roku je děťátko dostatečně velké a Bubble Go 2v1 se může proměnit na dětské autíčko - odrážedlo. Dítě s ním zažije spoustu zábavy a zároveň autíčko podpoří jeho pohybový rozvoj posílením svalů na nohou. Pod sedadlem je praktický úložný prostor pro převážení drobností a dětských hraček. Bubble Go je provedeno v krásné červené barvě v kombinaci s bílou. Rozměry odrážedla jsou 63*35*56 cm.

Skládací šálky Happy Tower Cotoons Smoby 5 kusů od 12 měsíců oranžovo-modré

Smoby Cotoons skládací šálky je krásná didaktická hračka pro miminka, vhodná od 12 měsíců. Balení se skládá z 5 šálků, které jsou velikostně uspořádány od největší po nejmenší. Každá ze šálků má zajímavý vlnitě-oblý tvar a celá poskládaná věžička působí vlnovitě, jakoby tančila. Spodní, největší šálek je žlutý s obrázkem žabičky Wabap, na ní leží oranžový šálek s obrázkem zebry Punky, ve středu je modrý šálek se žlutou květinkou Tulip, čtvrtý šálek je světle modrý jako obloha za jasného dne s obrázkem včelky Zoom a poslední má bílou barvu s broučkem Chowing. Skládací šálky pro děti do sebe dokonale zapadají. Po postavení se dětské skládací šálky ze sebe nesklouznou díky drážkám po obvodu, které do sebe zapadají.

Každá ze šálků má na svém dně z vnější strany různé obrazce a kytičky. Ty může dítě při hře na písku otisknout, a tak jeho výtvory z písku dostanou i zajímavý vzor. Také chytáním a zkoumáním obrazce dítě rozvíjí jemnou motoriku, poznává nové vzory svými prsty. Šálky se dají ukládat na sebe, čímž si děťátko postaví jednoduchou věž. Skládací šálku se dají pohodlně odložit, protože v opačném směru do sebe zapadnou - od největší po nejmenší, a tak nezabírají mnoho místa. Dětské skládací šálky jsou ideální hračkou nejen do písku, ale i na hru ve vaně při koupání. Jsou baleny v krabici s průsvitným okénkem.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce těch nejkrásnějších dětských plastových hraček. Všechny hračky od výrobce Smoby mají zaoblené hrany, které slouží jako preventivní ochrana před zraněními během hry. Zářivé a pestré barvy hraček Smoby podněcují dětskou představivost. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je hladký a na dětské ruce působí velmi příjemně. Je to plast sametový na dotek. Odrážedlo a skládací šálky pro nejmenší jsou jedinečné hračky francouzského původu, které si velmi rychle zamiluje každé dítko.

Doprava 59
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 6 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu63*35*55 cm
Rozměry balení68*39*38 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost5,50 kg
Barvačervená
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné