Set odrážedlo Bubble Go Smoby se stříškou a vkládací domeček od 6 měsíců

Popis produktu

Set hraček odrážedlo se světlem a zvuky Bubble Go a vkládací domeček Cotoons jsou fantastická souprava dívčích hraček, vhodná již od 6 měsíců. Odrážedlo dítě využije již od 6 měsíců, domek od 12 měsíců. Pomocí nich děti objevují svět, poznávají barvy, tvary, zvuky. Hračky pocházejí z dílny francouzského výrobce Smoby, který ve svých hračkách spojuje francouzskou originalitu a cit pro krásu. Hračky pro holčičky jsou krásně sladěné, obě jsou převedeny v růžových odstínech. Odrážedlo vaše děťátko pěkně zabaví na každé procházce, stříška ho ochrání před škodlivými paprsky slunci. Vkládací domeček podněcuje fantazii dětí díky různým efektům. Příjemným překvapením je pro vás cenově výhodná nabídka těchto hraček. Díky ní můžete svým dětem pořídit dvě zábavné hračky najednou a ještě při tom i ušetříte.

Odrážedlo Bubble Go File 2v1 Smoby se stříškou a zvukem od 6 měsíců růžové

Dětské odrážedlo Bubble Go od Smoby je inovativní novinka mezi dětskými odrážedlo pro použití v interiérech i exteriérech, vše díky svým širokým kvalitním gumovým kolečkům. Růžové odrážedlo a autíčko 2v1 lze jednoduchým způsobem, bez použití jakéhokoliv nářadí přizpůsobit potřebám vašeho dítěte. Je vhodné pro dívky již od 6 měsíců, kdy se seznamují se světem kolem sebe. Děťátko sedí pohodlně a bezpečně na sedadle a nechá se vést svým rodičům. Pomocí rodičovské rukojeti s pevnou kovovou konstrukcí je ovládání odrážedla praktické a pohodlné. Rukojeť je efektivně vybavena držákem na láhev. Díky růžové sluneční cloně s motivem vlaštovek je vaše děťátko během vycházek venku chráněny před slunečními paprsky. V případě potřeby lze slunečník jednoduše odmontovat.

Sedadlo dětského odrážedla je ergonomicky tvarované tak, aby se dítěti sedělo či nejpohodlnější. Bezpečnost zajišťuje tříbodový bezpečnostní pás, který dítě fixuje. Na zábavu vašemu hubeňourovi poslouží melodický panel s barevnými hračkami Activity, které podporují nejen jeho fantazii ale skvělým způsobem dítě zabaví. Panel je upnutý na volantu dětského odrážedla Bubble Go 2v1, kde je zabudovaný elektronický klakson na baterie, ty jsou součástí balení (jsou testovací). Ve věku jednoho roku je slečna dostatečně velká, aby se jí Bubble Go 2v1 mohlo proměnit na dětské autíčko - odrážedlo. Dítě s ním zažije spoustu zábavy, a zároveň autíčko podpoří jeho pohybový rozvoj posílením svalů na nohou. Pod sedadlem odrážedla je praktický úložný prostor pro převážení drobností a dětských hraček. Bubble Go File je provedeno v krásných dívčích barvách kombinace odstínů růžové a bílé barvy. Rozměry odrážedla jsou 63*35*55 cm.

Didaktický domeček Cotoons Smoby vkládací se zvukem a světlem od 12 měsíců růžový

Smoby vkládací domeček Cotoons je didaktická hračka, což znamená, že ovlivňuje vývoj a rozvoj dítěte. Je vhodná pro dívky od 12 měsíců. Má růžovo-bílé barevné provedení, takže je nejlepší pro malé zvědavé dívky, je to krásný doplněk do dívčího dětského pokoje. Didaktická hračka pro nejmenší v sobě zahrnuje 4 barevné kostky různých tvarů, které děťátko vkládá do domku přes otvory ve střeše. Po vhození kostky domek začne svítit a vydává veselé zvuky, při každé kostce svítí a zpívá jiným způsobem. Nejmenší děti tak hravým způsobem objevují a zkoumají různé zvuky, tvary, barvy a světýlka na didaktické hračce. Ve vrchní části dětské hračky je praktická ručka, takže děti si svou oblíbenou didaktickou hračku mohou vzít na všechny cesty, výlety nebo jiná dobrodružství.

Didaktické hračky jsou ve světě stále více a více populární, protože mají velmi dobrý vliv na rozvoj inteligence a logického myšlení dětí. Vkládáním kostek do správných otvorů se rozvíjí inteligence, ale i jemná motorika nejmenších dětí. Pojmenování barev, tvarů, obrázků a povrchů děti poznávají a objevují nové věci. Zajímavé provedení hračky a množství druhů her, které se dají s didaktickou hračkou vymyslet podněcují touhu po objevování okolního světa. Také je podněcována i fantazie a představivost dětiček, které si vymýšlejí všelijaké příběhy s pohádkovými postavičkami Cotoons. Domek má otevíratelné dvířka, přes které se dají vybíral kostky nebo přes ně mohou dovnitř vcházet pohádkoví obyvatelé domu. Vkládací domeček pro nejmenší funguje na 2 LR44 baterie (knoflíkové), které jsou součástí balení. Baterie jsou pouze testovací, je třeba co nejdříve je vyměnit.

Smoby je populární francouzský výrobce těch nejkrásnějších dětských plastových hraček. Už léta je na trhu známý originálními hračkami, které jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších materiálů. Všechny hračky mají zaoblené hrany, které slouží jako preventivní ochrana před zraněními dětí. Zářivé a pestré barvy hraček Smoby podněcují dětskou představivost. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je hladký a na dětské ruce působí velmi příjemně. Je to plast sametový na dotek. Odrážedlo Bubble Go s mnoha funkcemi je neodolatelnou hračkou, ale i pohybovou pomůckou pro každé miminko. Světlo a zvuk vydává i didaktický domeček s vkládacími kostkami, který krásně doplňuje dívčí odrážedlo. Souprava hraček je jako stvořená pro každou malou princeznu a navíc je i cenově dostupná.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 6 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu63*35*55 cm
Rozměry balení68*39*38 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost5,50 kg
Barvarůžová
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné