Set odrážedlo Bubble Go Smoby se stříškou a didaktické chodítko Cotoons s kostkami od 6 měsíců

Popis produktu

Set hraček odrážedlo se světlem a zvuky Bubble Go a chodítko Cotoons jsou fantastická souprava dívčích hraček, vhodná již od 6 měsíců. Odrážedlo dítě využije od 6 měsíců, při prvních krocích se bude opírat o stabilní pohádkové chodítko. Hračky pocházejí z dílny francouzského výrobce Smoby, který ve svých hračkách spojuje francouzskou originalitu a cit pro krásu. Hračky pro děvčata jsou krásně sladěné, obě mají růžovou barvu, jako stvořenou pro miminka. Odrážedlo vaše děťátko pěkně zabaví na každé procházce, stříška ho ochrání před škodlivými paprsky slunci. Větší dětičky se dlouho zabaví s barevným chodítkem se světlem a zvuky. Příjemným překvapením je pro vás cenově výhodná nabídka těchto hraček. Díky ní můžete svým dětem pořídit dvě zábavné hračky najednou a ještě při tom i ušetříte.

Odrážedlo Bubble Go File 2v1 Smoby se stříškou a zvukem od 6 měsíců růžové

Dětské odrážedlo Bubble Go od Smoby je inovativní novinka mezi dětskými odrážedlo pro použití v interiérech i exteriérech, vše díky svým širokým kvalitním gumovým kolečkům. Růžové odrážedlo a autíčko 2v1 lze jednoduchým způsobem, bez použití jakéhokoliv nářadí přizpůsobit potřebám vašeho dítěte. Je vhodné pro dívky již od 6 měsíců, kdy se seznamují se světem kolem sebe. Děťátko sedí pohodlně a bezpečně na sedadle a nechá se vést svým rodičům. Pomocí rodičovské rukojeti s pevnou kovovou konstrukcí je ovládání odrážedla praktické a pohodlné. Rukojeť je efektivně vybavena držákem na láhev. Díky růžové sluneční cloně s motivem vlaštovek je vaše děťátko během vycházek venku chráněny před slunečními paprsky. V případě potřeby lze slunečník jednoduše odmontovat.

Sedadlo dětského odrážedla je ergonomicky tvarované tak, aby se dítěti sedělo či nejpohodlnější. Bezpečnost zajišťuje tříbodový bezpečnostní pás, který dítě fixuje. Na zábavu vašemu hubeňourovi poslouží melodický panel s barevnými hračkami Activity, které podporují nejen jeho fantazii, ale skvělým způsobem dítě zabaví. Panel je upnutý na volantu dětského odrážedla Bubble Go 2v1, kde je zabudovaný elektronický klakson na baterie, ty jsou součástí balení (jsou testovací). Ve věku jednoho roku je slečna dostatečně velká, aby se jí Bubble Go 2v1 mohlo proměnit na dětské autíčko - odrážedlo. Dítě s ním zažije spoustu zábavy, a zároveň autíčko podpoří jeho pohybový rozvoj posílením svalů na nohou. Pod sedadlem odrážedla je praktický úložný prostor pro převážení drobností a dětských hraček. Bubble Go File je provedeno v krásných dívčích barvách kombinace odstínů růžové a bílé barvy. Rozměry odrážedla jsou 63*35*55 cm.

Chodítko Cotoons Smoby s kostkami, světlem a melodií od 12 měsíců růžové

Smoby didaktické chodítko Cotoons je fantastická multifunkční hračka pro nejmenší holčičky, vhodná již od 12 měsíců. Dětské chodítko má stabilní konstrukci a kolečka, které zajistí příjemnou a lehkou, tichou jízdu. Kolečka mají ve středu tlačítko, které umožňuje zabrzdění. Chodítko pro děti od 1 roku poslouží jako opora při prvních nejistých krůčcích dítěte, má na to ideální výšku 47 cm. Kromě toho je to také skvělá a velmi zábavná hračka, která svítí a vydává zvuky. Její součástí jsou barevné kostky, které děťátko vkládá podle tvarů do vložné části vpředu a při tom celá dětská hračka zpívá a světélkuje. Na vrchu hračky pro nejmenší jsou pohyblivé tlačítka a ozubená kolečka, takže pokud děti přestane bavit chození, mohou jednoduše se svým pohádkovým chodítkem zastat a zahrát se všelijaké hry.

Chodítko a didaktická hračka v jednom je vyzdobené obrázky pohádkových postaviček Cotoons, které na nejmenší děti působí pozitivním dojmem. Hračky na chodítku přispívají k optimálnímu vývinu a rozvoji inteligence nejmenších dětí. Děti pozorují jako hračky reagují na jejich dotek, stisk, orientují se na vnější svět, chtějí zkoumat a objevovat nové věci. Rozvíjí se jemná motorika, manuální dovednosti, logické myšlení i sluch nejmenších. Díky pestrému výběru hraček, děti poznávají barvy a tvary. Rozměry hračky pro nejmenší jsou 51*43*47 cm. Tlačením chodítka před sebou se rozvíjí i svalstvo na nohou a rukou, děti se ujišťují při chození. Má příjemnou růžovou barvu, atraktivní pro každé malé děvčátko.

Smoby je populární francouzský výrobce těch nejkrásnějších dětských plastových hraček. Už léta je na trhu známý originálními hračkami, které jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších materiálů. Všechny hračky mají zaoblené hrany, které slouží jako preventivní ochrana před zraněními dětí. Zářivé a pestré barvy hraček Smoby podněcují dětskou představivost. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je hladký a na dětské ruce působí velmi příjemně. Je to plast sametový na dotek. Odrážedlo Bubble Go s mnoha funkcemi je neodolatelnou hračkou, ale i pohybovou pomůckou pro každé miminko. S didaktickým chodítkem se děti učí chodit, zabaví se s ním dlouhé hodiny a vedle toho se hravým způsobem rozvíjejí. Právě kvůli všestrannému využití je tato sada hraček jako stvořená i pro vaši malou princeznu.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 6 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu63*35*55 cm
Rozměry balení68*39*38 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost5,50 kg
Barvarůžová
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné