Set odrážedlo Bubble Go Smoby se stříškou a didaktické chodítko Cotoons od 6 měsíců

Popis produktu

Odrážedlo Bubble Go v modré barvě tvoří spolu s modrým chodítkem Cotoons dokonalou sadu hraček pro chlapce. Hračky jsou vhodné již od 6 měsíců. Pocházejí z dílny francouzského výrobce Smoby, který ve svých hračkách spojuje francouzskou originalitu a cit pro krásu. Hračky pro kluky jsou krásně sladěné, obě mají krásnou zářivou modrou barvu, jako stvořenou pro miminka. Odrážedlo se zvukovými a světelnými efekty vaše děťátko nejen zabaví, ale díky stříšce bude na každé procházce chráněné před sluncem. Dětskou fantazii rozvíjí didaktické chodítko s více funkcemi a pestrými barvami. Příjemným překvapením je pro vás cenově výhodná nabídka těchto hraček, které se nedá odolat. Díky ní můžete svým dětem pořídit dvě zábavné hračky najednou a ještě při tom i ušetříte.

Odrážedlo Bubble Go 2v1 Smoby se stříškou a zvukem od 6 měsíců modré

Dětské odrážedlo Bubble Go od Smoby je evoluční novinka mezi dětskými odrážedlo pro použití v interiérech i exteriérech, vše díky svým širokým gumovým kvalitním kolečkům. Odrážedlo a autíčko 2v1 lze jednoduchým způsobem, bez použití jakéhokoliv nářadí přizpůsobit potřebám vašeho dítěte. Je vhodné pro děti již od 6 měsíců, kdy se seznamují se světem kolem sebe. Děťátko sedí pohodlně a bezpečně na sedadle a nechá se vést svým rodičům. Pomocí rodičovské rukojeti s pevnou kovovou konstrukcí je ovládání odrážedla jemné a pohodlné. Ručka je opatřena praktickým držákem na láhev.

Díky sluneční cloně je vaše děťátko během vycházek venku chráněny před slunečními paprsky. V případě potřeby lze slunečník jednoduše odmontovat. Sedadlo dětského odrážedla je ergonomicky tvarované tak, aby se dítěti sedělo či nejpohodlnější. Bezpečnost zajišťuje tříbodový bezpečnostní pás, který dítě fixuje. Na zábavu vašemu hubeňourovi poslouží melodický panel s barevnými hračkami Activity, které podporují nejen jeho fantazii ale skvělým způsobem dítě zabaví. Panel je upnutý na volantu dětského odrážedla Bubble Go 2v1, kde je zabudovaný elektronický klakson na baterie, které jsou součástí balení (jsou pouze testovací).

Ve věku jednoho roku je dítě dostatečně velké, aby se vaše Bubble Go 2v1 mohlo proměnit na dětské autíčko - odrážedlo. Dítě s ním zažije spoustu zábavy, a zároveň autíčko podpoří jeho pohybový rozvoj posílením svalů na nohou. Pod sedadlem odrážedla je praktický úložný prostor pro převážení drobností a dětských hraček. Odrážedlo Bubble Go 2v1 je vyrobeno z kvalitního plastového materiálu s jedinečnými odolnými vlastnostmi, které zaručují dlouholetou spolehlivost vašeho dětského odrážedla. Je provedeno v zářivých barvách kombinace odstínů modré, zelené a bílé barvy.

Didaktické chodítko Cotoons Smoby se zvukem a světlem od 12 měsíců modré

Smoby didaktické chodítko Cotoons je fantastická multifunkční hračka pro nejmenší chlapce, vhodná již od 12 měsíců. Je laděné v chlapecké modré barvě. Dětské chodítko má stabilní konstrukci a kolečka, které zajistí příjemnou a lehkou, tichou jízdu. Kolečka mají ve středu tlačítko, které umožňuje zabrzdění. Chodítko pro děti od 1 roku poslouží jako opora při prvních nejistých krůčcích dítěte, má na to ideální výšku 47 cm. Kromě toho je to také skvělá a velmi zábavná hračka, která svítí a vydává zvuky. Její součástí jsou barevné kostky, které děťátko vkládá podle tvarů do vložné části vpředu a při tom celá dětská hračka zpívá a světélkuje. Na vrchu hračky pro nejmenší jsou pohyblivé tlačítka a ozubená kolečka, takže pokud děti přestane bavit chození, mohou jednoduše se svým pohádkovým chodítkem zastat a zahrát se všelijaké hry.

Chodítko a didaktická hračka v jednom je vyzdobené obrázky pohádkových postaviček Cotoons, které na nejmenší děti působí pozitivním dojmem. Hračky na chodítku přispívají k optimálnímu vývinu a rozvoji inteligence nejmenších dětí. Děti pozorují jako hračky reagují na jejich dotek, stisk, orientují se na vnější svět, chtějí zkoumat a objevovat nové věci. Rozvíjí se jemná motorika, manuální dovednosti, logické myšlení i sluch nejmenších. Díky pestrému výběru hraček, děti poznávají barvy a tvary. Rozměry hračky pro nejmenší děti jsou 51*43*47 cm. Tlačením chodítka před sebou se rozvíjí i svalstvo na nohou a rukou, děti se ujišťují při chození. Didaktická hračka pro nejmenší Smoby je díky mnohostrannému využití, nádhernému designu a zářivým barvám oblíbená u mnoha dětí i rodičů.

Smoby je populární francouzský výrobce těch nejkrásnějších dětských plastových hraček. Už léta je na trhu známý originálními hračkami, které jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších materiálů. Všechny hračky mají zaoblené hrany, které slouží jako preventivní ochrana před zraněními dětí. Zářivé a pestré barvy hraček Smoby podněcují dětskou představivost. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je hladký a na dětské ruce působí velmi příjemně. Je to plast sametový na dotek. Odrážedlo Bubble Go i didaktické chodítko s mnoha funkcemi nabízejí vašim ratolestem široké spektrum her, během nichž se budou bavit, ale i hravým způsobem učit a poznávat svět. Právě proto nesmí tato sada hraček chybět ani vašemu děťátku.

Doprava 59
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 6 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu63*35*55 cm
Celková výška55 cm
Rozměry balení68*39*38 cm
Celková délka63 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost5,5 kg / 7,2 kg
PoznámkaBattery: 3 x 1,5V, LR44/AG13
Barvamodrá
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné