Set odrážedlo Bubble Go Smoby se stříškou a didaktický stolek Cotoons od 6 měsíců

Popis produktu

Odrážedlo se světlem a zvuky Bubble Go tvoří spolu s didaktickým stolkem Cotoons dokonalou sadu hraček pro chlapce. Pocházejí z dílny francouzského výrobce Smoby, který ve svých hračkách spojuje francouzskou originalitu a cit pro krásu. Hračky pro kluky jsou krásně sladěné, obě mají modrou barvu, jako stvořenou pro miminka. Odrážedlo se stříškou vaše děťátko krásné zabaví, ale i ochrání na procházkách či výletech. S didaktickým stolkem se děti vždy rady zahrají, protože jim nabízí několik možností na hru. Příjemným překvapením je pro vás cenově výhodná nabídka těchto hraček, které se nedá odolat. Díky ní můžete svým dětem pořídit dvě zábavné hračky najednou a ještě při tom i ušetříte.

Odrážedlo Bubble Go 2v1 Smoby se stříškou a zvukem od 6 měsíců modré

Dětské odrážedlo Bubble Go od Smoby je evoluční novinka mezi dětskými odrážedlo pro použití v interiérech i exteriérech, vše díky svým širokým gumovým kvalitním kolečkům. Odrážedlo a autíčko 2v1 lze jednoduchým způsobem, bez použití jakéhokoliv nářadí přizpůsobit potřebám vašeho dítěte. Je vhodné pro děti již od 6 měsíců, kdy se seznamují se světem kolem sebe. Děťátko sedí pohodlně a bezpečně na sedadle a nechá se vést svým rodičům. Pomocí rodičovské rukojeti s pevnou kovovou konstrukcí je ovládání odrážedla jemné a pohodlné. Ručka je opatřena praktickým držákem na láhev.

Díky sluneční cloně je vaše děťátko během vycházek venku chráněno před slunečními paprsky. V případě potřeby lze slunečník jednoduše odmontovat. Sedadlo dětského odrážedla je ergonomicky tvarované tak, aby se dítěti sedělo či nejpohodlnější. Bezpečnost zajišťuje tříbodový bezpečnostní pás, který dítě fixuje. Na zábavu vašemu hubeňourovi poslouží melodický panel s barevnými hračkami Activity, které podporují nejen jeho fantazii ale skvělým způsobem dítě zabaví. Panel je upnutý na volantu dětského odrážedla Bubble Go 2v1, kde je zabudovaný elektronický klakson na baterie, které jsou součástí balení (jsou pouze testovací).

Ve věku jednoho roku je dítě dostatečně velké, aby se vaše Bubble Go 2v1 mohlo proměnit na dětské autíčko - odrážedlo. Dítě s ním zažije spoustu zábavy, a zároveň autíčko podpoří jeho pohybový rozvoj posílením svalů na nohou. Pod sedadlem odrážedla je praktický úložný prostor pro převážení drobností a dětských hraček. Odrážedlo Bubble Go 2v1 je vyrobeno z kvalitního plastového materiálu s jedinečnými odolnými vlastnostmi, které zaručují dlouholetou spolehlivost vašeho dětského odrážedla. Je provedeno v zářivých barvách kombinace odstínů modré, zelené a bílé barvy.

Didaktický stolek Cotoons Smoby se světlem a zvukem od 12 měsíců modrý

Smoby didaktický stolek Cotoons má pěknou modro-bílou barvu a je to nádherná multifunkční didaktická hračka pro nejmenší chlapce, vhodná již od 12 měsíců. Stůl na hraní pro nejmenší má 4 pevné a stabilní nohy v chlapecké modré barvě. Je vyroben z kvalitního plastu, který je sametový na dotek. Má jemné, oblé hrany, aby se předešlo zranění dítěte. Vaši nejmenší najdou na stole mnoho zajímavých hraček ve všech možných barvách, při kterých se nikdy nebudou nudit. Pohyblivý kvítek s barevnými navlékacími kroužky, bubny s hůlkami, otáčecí kolečka, pohyblivé tlačítka, krouticí se ozubená kolečka, svítící vkládací hračka, zvukové hračky, to všechno je součástí didaktického stolku pro děti. Každý si tam najde něco, co se mu zlíbí.

Stůl na hraní je vyzdoben obrázky pohádkových postaviček Cotoons, které na nejmenší děti působí pozitivním dojmem. Je didaktický, to znamená, že hračky přispívají k optimálnímu vývinu a rozvoji inteligence nejmenších dětí. Děti pozorují jako hračky reagují na jejich dotek, stisk, orientují se na vnější svět, chtějí zkoumat a objevovat nové věci. Rozvíjí se jemná motorika, manuální dovednosti, logické myšlení i sluch nejmenších. Díky pestrému výběru hraček, děti poznávají barvy a tvary. Rozměry hračky pro nejmenší jsou 47*47*49 cm, s výškou 49 cm, což je ideální výška pro vaše ratolesti. Didaktická hračka pro nejmenší Smoby je díky mnohostrannému využití, nádhernému designu a zářivým barvám oblíbená u mnoha dětí i rodičů.

Smoby je populární francouzský výrobce těch nejkrásnějších dětských plastových hraček. Už léta je na trhu známý originálními hračkami, které jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších materiálů. Všechny hračky mají zaoblené hrany, které slouží jako preventivní ochrana před zraněními dětí. Zářivé a pestré barvy hraček Smoby podněcují dětskou představivost. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je hladký a na dětské ruce působí velmi příjemně. Je to plast sametový na dotek. Odrážedlo Bubble Go a stolek, obě s mnoha funkcemi, jsou fantastické hračky, které děti nejen baví, ale i hravým způsobem rozvíjejí. Právě proto nesmí tato sada hraček chybět ani vašemu děťátku.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 6 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu63*35*55 cm
Celková výška55 cm
Rozměry balení68*39*38 cm
Celková délka63 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost5,5 kg / 7,2 kg
NoteBattery: 3 x 1,5V, LR44/AG13
Barvamodrá
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné