Set odrážedlo Bobby Classic Fulda BIG s klaksonem černé a autíčko Mini Bobby Classic na natahování od 12 měsíců

Popis produktu

Set hraček černé odrážedlo Bobby Classic Fulda přichází ve skvělém, cenově výhodném setu spolu s natahovacím autíčkem. Autíčko Mini Bobby Classic je věrná zmenšenina odrážedla, která je podobně vhodná pro chlapce od 12 měsíců. Tyto zábavné hračky s jedinečným designem pocházejí od uznávaného německého výrobce BIG, jehož symbolizuje buvol jako znak robustnosti, odolnosti a síly. Tyto charakteristiky platí i pro hračky tohoto výrobce, který dbá na kvalitu a jejich bezpečnost. Každý malý kluk se rád hraje na šoféra auta a odrážedlo Bobby Classic Fulda je ideální jako první dopravní prostředek, který se dítě učí řídit. Výborně ho doplňuje zmenšenina odrážedla, která funguje na natahování.

Odrážedlo Bobby Classic Fulda BIG s klaksonem od 12 měsíců černé

BIG odrážedlo pro děti v provedení retro autíčka je vyhotoveno ve stylové černé barvě s červenými prvky a dekorované kvalitními nálepkami. Autíčko Bobby Classic je vhodné pro chlapce i dívky od 12 měsíců do tří let a jeho nosnost je až 50 kg. Děťátko může na tomto krásně provedeném odrážedle již velmi brzy trénovat svaly na nohou. Odrážedlo pro děti BIG Classic Fulda podporuje motorický i pohybový vývoj dítěte. Volant odrážedla určuje směr jízdy a je navíc vybaven funkčním klaksonem. Pod volantem se nachází malá skrýš na sladkosti, do které se vkládají doplňky značky BIG - elektrický startér, maják, elektrický klakson a pod. Barvy odrážedla jsou před poškozením slunečními paprsky chráněné UV ochranou.

Kolečka odrážedla Classic mají zvlášť tiché pneumatiky, jde o speciální provedení, pneumatiky jsou vyrobeny z kaučuku v extra šířce, díky tomu výborně sedí na silnici. Sedadlo na odrážedle BIG je ergonomicky tvarované a certifikované. Jelikož dítě sedí na sedadle široce rozkročené, podporuje to správný vývin kyčlí dítěte. Dětem se sedí velmi pohodlně a budou na něm jezdit i dlouhé hodiny. Sedačka má navíc vybrání pro koleno, takže větší dětičky se mohou odrážet jednou nohou - podobně jako na koloběžce. V přední i zadní části autíčka jsou konektory pro připojení doplňků značky BIG - vozík, tažné lano a jiné. Použité, zdravotně nezávadné materiály jsou recyklovatelné, takže nezatěžují životní prostředí.

Dětské autíčko Mini Bobby Classic BIG na natahování délka 8 cm od 12 měsíců černé

Autíčko na natahování Mini Bobby Classic vyšlo z dílny německého výrobce BIG. Natahovací autíčko je věrnou kopií klasického odrážedla BIG Bobby Classic. přichází s ním v balení a spolu se proto krásně doplňují. Malé závodní autíčko s precizními detaily je vyhotoveno v černé barvě. Mini Bobby Classic funguje na tzv. pull back pohon - tedy na klasické natahování. Děťátko potáhne malé závodní autíčko dozadu, pustí a mohou se začít malé stolní závody. Autíčko je vhodné všechny děti od jednoho roku. Jelikož si značka BIG dává záležet na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou zdravotně nezávadné a recyklovatelné, takže nezatěžují životní prostředí. Nemusíte se obávat, když si dítě vloží autíčko do úst, protože díky kvalitním materiálům se neuvolní žádné škodliviny. Aplikované výrobní technologie garantují bezpečnost výrobku vůči dětem.

BIG je renomovaný německý výrobce, který vyrábí kvalitní plastové hračky a má celosvětově silné postavení ve výrobě hraček. Rodiče této značce důvěřují a chválí ji hlavně kvůli prokázané bezpečnosti, nejvyspělejší technice při výrobě a používání neškodných a recyklovatelných materiálů. Německý výrobce BIG je zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti, abyste se během hry nikdy nemuseli bát o své ratolesti. Odrážedlo i natahovací autíčko jsou testovány německým kontrolním orgánům TÜV Rheinland v souladu s přísnými bezpečnostními normami GS. Na dětské hračky je poskytnuta nadstandardní záruka 3 roky. Plast na hračkách BIG obsahuje speciální UV filtr, který zajistí, že hračky jsou krásné a zářivé přesně jako v první den koupě.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 12 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu58*30*38 cm
Celková výška38 cm
Rozměry balení59*27*33 cm
ZvukovéAno
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3,5 kg
Nosnost50 kg
Barvačerná
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...