Set odrážedlo Bobby Classic Police BIG s majákem a skládací autíčko Mini Bobby od 12 měsíců

Popis produktu

Set hraček stříbrné odrážedlo Bobby Classic Police a k němu sladěné stříbrné skládací autíčko Mini Bobby jsou úžasná sada hraček pro chlapce. Obě hračky jsou vhodné již od 12 měsíců, mají lákavý policejní motiv. Tyto krásné a zábavné hračky pocházejí od uznávaného německého výrobce BIG, jehož symbolizuje buvol jako znak robustnosti, odolnosti a síly. Tyto charakteristiky platí i pro hračky tohoto výrobce, který dbá na kvalitu a jejich bezpečnost. Každý malý kluk se rád hraje na šoféra auta, ještě raději na policistu. Odrážedlo Bobby Classic Police je ideální jako první dopravní prostředek, který se dítě učí řídit. Výborně ho doplňuje zmenšenina odrážedla v podobě autíčka stříbrné barvy, které lze skládat a rozkládat.

Odrážedlo Bobby Classic Police BIG s majákem od 12 měsíců stříbrné

BIG odrážedlo pro děti v provedení policejního auta je vyhotoveno v neutrální stříbrné barvě s modrými prvky, podle vzoru nových německých policejních aut. Odrážedlo dekorují nálepky s nápisem "policie", které výrobce dodává ve čtyřech jazycích. Autíčko Bobby Classic Police je vhodné pro chlapce i dívky od 12 měsíců do 3 let a jeho nosnost je až 50 kg. Děťátko může na tomto krásně provedeném odrážedle již velmi brzy trénovat svaly na nohou. Odrážedlo pro děti BIG Bobby Classic podporuje motorický i pohybový vývoj dítěte. Volant odrážedla určuje směr jízdy a je vybaven funkčním klaksonem. Před volantem se nachází elektronický maják, který bliká a houká, funguje na baterie a má automatické vypnutí. Barvy odrážedla jsou před poškozením slunečními paprsky chráněné UV ochranou. Kolečka odrážedla New Bobby mají tiché pneumatiky, které skvěle sedí na silnici.

Sedadlo na odrážedle BIG je ergonomicky tvarované a certifikované. Jelikož dítě sedí na sedadle široce rozkročené, podporuje to správný vývin kyčlí dítěte. Dětem se sedí velmi pohodlně a budou na něm jezdit i dlouhé hodiny. Sedačka má navíc vybrání pro koleno, takže větší dětičky se mohou odrážet jednou nohou - podobně jako na koloběžce. V přední i zadní části autíčka jsou konektory pro připojení doplňků značky BIG - vozík, tažné lano a pod. Použité, zdravotně nezávadné materiály jsou recyklovatelné, takže nezatěžují životní prostředí. Aplikované výrobní technologie garantují bezpečnost výrobku vůči dětem. Dětské odrážedlo má všechny hrany oblé, čímž se minimalizuje riziko úrazu. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Skládací autíčko Mini Bobby BIG od 12 měsíců stříbrné

Skládací autíčko Mini Bobby z dílny německé značky BIG je věrnou kopií dětského odrážedla BIG Bobby Car. Malé závodní autíčko s krásnými detaily je vyhotoveno ve stříbrné barvě s precizními doplňky. Skládací autíčko Mini Bobby má oddělitelné díly, které do sebe zapadají prostřednictvím principu kostiček Lega. Děťátko může ponechat podvozek jednoho autíčka a připnout kapotu jiného. Autíčko je vhodné pro všechny děti od 1 roku. Jelikož si značka BIG dává záležet na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou zdravotně nezávadné a recyklovatelné, takže nezatěžují životní prostředí. Nemusíte se obávat, když si dítě vloží autíčko do pusy - díky kvalitním materiálům se neuvolní žádné škodliviny.

Odrážedlo i natahovací autíčko jsou testovány německým kontrolním orgánům TÜV Rheinland v souladu s přísnými bezpečnostními normami GS. Na dětské hračky je poskytnuta nadstandardní záruka 3 roky. Plast na hračkách BIG obsahuje speciální UV filtr, který zajistí, že jsou zářivé a vypadají jako nové po dlouhou dobu. Dětské odrážedlo a natahovací autíčko se k sobě výborně hodí a přicházejí v cenově výhodné nabídce, která je opravdu neodolatelná. Neváhejte a zakupte jej svým malým rošťáka. BIG je renomovaný německý výrobce, který vyrábí kvalitní plastové hračky a má celosvětově silné postavení ve výrobě hraček. Rodiče této značce důvěřují kvůli prokázané bezpečnosti, nejvyspělejší technice při výrobě a používání neškodných a recyklovatelných materiálů. Německý výrobce BIG je zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti, abyste se během hry nikdy nemuseli bát o své ratolesti.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 12 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu58*30*38 cm
Celková výška38 cm
Rozměry balení59*27*31 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
UV filterAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost3,1 kg
Nosnost50 kg
Poznámkabatérie: 2x 1,5 V, AAA, LR 03
Barvačerná
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné