Set odrážedlo Bobby Classic Racer BIG s klaksonem a přívěsný vozík od 12 měsíců

Popis produktu

Vyberte si set hraček BIG, které jsou odrazem německé kvality a výhodné ceny: dětské odrážedlo Bobby Classic Racer a přívěsný vozík BIG. Set hraček BIG je vhodný pro děti od 12 měsíců. Hračky v setu se k sobě výborně hodí, je to originální dárek pro malé milovníky autíček.

Odrážedlo Bobby Classic Racer BIG s klaksonem od 12 měsíců zelené

Odrážedlo pro děti – autíčko je vhodné od 12 měsíců a má zářivě zelenou barvu. Jeho nosnost je až 50 kg. Odrážedlo pro děti BIG Bobby Classic podporuje motorický i pohybový vývoj dítěte a správný vývoj kyčelních kloubů, neboť dítě sedí na odrážedle široce rozkročeno. Volant odrážedla určuje směr jízdy a je navíc vybaven funkčním klaksonem. Barvy odrážedla jsou před poškozením slunečními paprsky chráněny UV ochranou.

Volant odrážedla má vůli do stran 30°. Kolečka odrážedla Bobby Classic Racer mají tiché pneumatiky, které skvěle sedí na cestě. Sedačka dětského odrážedla je ergonomicky tvarovaná pro maximální komfort z jízdy, pomáhá správnému vývinu kyčelních kloubů. Sedačka má navíc vyjmutí pro koleno, takže větší dětičky se mohou odrážet jednou nohou – podobně jako na koloběžce. V přední i zadní části autíčka jsou konektory pro připojení doplňků značky BIG – vozík, tažné lano apod.

Přívěsný vozík hranatý BIG šedý k odrážedlům New&Classic&Neo&Next&Scooter od 12 měsíců

Přívěsný vozík BIG Bobby Caddy je možné zkombinovat se všemi odrážedly BIG Bobby Cars – New, Classic, Scooter, Neo a Next. Přívěsný vozík je vhodný pro děti od 12 měsíců a je vyhotoven v šedo-zelené barevné kombinaci. Kvalitní konstrukce a robustní provedení tohoto hranatého přívěsného vozíku značky BIG zaručují jeho vysokou nosnost – až 25 kg. Díky tomu může dítě v přívěsném vozíku odvézt mamince nákup z obchodu, přivézt písek, nebo vozit svého čtyřnohého přítele. Zadní stěna vozíku se dá otevírat, jako na skutečném vozíku, a proto tato skvělá hračka udělá z každého dítěte zkušeného řidiče. Vozík se k odrážedlu upevňuje pomocí jisticího čepu.

Povrch přívěsného vozíku je chráněn UV stabilizátory, takže si zachová své krásné barvy i po dlouhém čase. Použité, zdravotně neškodné materiály jsou recyklovatelné, takže nezatěžují životní prostředí. Aplikované výrobní technologie garantují vysokou stabilitu vozíku Bobby Caddy a jeho bezpečnost vůči dětem.

Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní ale i zdravotně nezávadné. BIG je renomovaný německý výrobce, který produkuje vysoce kvalitní, bezpečné a originální dětské hračky hlavně z plastových materiálů. BIG poskytuje na své výrobky nadstandardní záruku 3 roky.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 12 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu58*30*38 cm
Celková výška38 cm
Rozměry balení59*27*31 cm
Celková délka58 cm
ZvukovéAno
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,9 kg
Nosnost50 kg
Barvazelená
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...