Set odrážedlo Bobby Classic Policie BIG s klaksonem modré a natahovací autíčko Mini Bobby 12 měsíců

Popis produktu

Set hraček modré odrážedlo Bobby Classic a natahovací autíčko Mini Bobby jsou souprava krásných chlapeckých hraček, které se dokonale doplňují. Malé natahovací autíčko je totiž kopií velkého dětského odrážedla. Chlapec tak získá nejen autíčko, na kterém může jezdit, ale i jeho mini repliku, se kterou může organizovat vlastní závody nebo jiné veselé hry. Obě vozidla pocházejí od uznávaného německého výrobce BIG, jehož symbolizuje buvol jako znak robustnosti, odolnosti a síly. Tyto charakteristiky platí pro všechny hračky výrobce BIG, který dbá na kvalitu a jejich bezpečnost. Každý malý kluk se rád hraje na šoféra auta a odrážedlo Bobby Classic je ideální jako první dopravní prostředek, který se dítě učí řídit. Dětské odrážedlo a natahovací autíčko se spolu k sobě výborně hodí a přicházejí v cenově výhodné nabídce, která je opravdu neodolatelná. Neváhejte a zakupte jej svým malým rošťáka.

Odrážedlo Bobby Classic Delfíni & Policie BIG s klaksonem od 12 měsíců modré

BIG odrážedlo pro děti v provedení autíčka je vyhotoveno v krásné modré barvě a obsahuje dvě série nálepek. Můžete si vybrat, zda budete mít "delfíní" autíčko nebo policejní auto s nápisem POLIS podle vzoru modrých švédských a dánských policejních aut. Policejní autíčko Bobby Classic je vhodné pro chlapce i dívky od 12 měsíců do 3 let a jeho nosnost je až 50 kg. Děťátko může na tomto krásně provedeném odrážedle již velmi brzy trénovat svaly na nohou. Odrážedlo pro děti BIG Bobby Classic podporuje motorický i pohybový vývoj dítěte a správný vývoj kyčlí, protože dítě sedí na odrážedle široce rozkročené. Volant odrážedla určuje směr jízdy a je navíc vybaven funkčním klaksonem. Barvy odrážedla jsou před poškozením slunečními paprsky chráněné UV ochranou. Volant odrážedla má vůli do stran 30°. Kolečka odrážedla Bobby Classic Delfíni Policie mají tiché pneumatiky, které skvěle sedí na silnici.

Nízký podvozek výborně sedí na vozovce a dodává odrážedlu naprostou stabilitu. Sedadlo na odrážedle BIG je ergonomicky tvarované a certifikované. Dětem se sedí velmi pohodlně a budou na něm jezdit i dlouhé hodiny. Sedačka má navíc vybrání pro koleno, takže větší dětičky se mohou odrážet jednou nohou - podobně jako na koloběžce. V přední i zadní části autíčka jsou konektory pro připojení doplňků značky BIG - vozík, tažné lano a pod. Použité, zdravotně nezávadné materiály jsou recyklovatelné, takže nezatěžují životní prostředí. Aplikované výrobní technologie garantují bezpečnost výrobku vůči dětem. Dětské odrážedlo má všechny hrany oblé, čímž se minimalizuje riziko úrazu. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Dětské autíčko Mini Bobby Classic BIG na natahování délka 8 cm od 12 měsíců červené

Autíčko na natahování Mini Bobby Classic vyšlo z dílny německého výrobce BIG. Natahovací autíčko je věrnou kopií klasického odrážedla BIG Bobby Classic. Malé závodní autíčko s precizními detaily je vyhotoveno v červené barvě. Funguje na tzv. pull back pohon - tedy na klasické natahování. Děťátko potáhne malé závodní autíčko dozadu, pustí a mohou se začít malé stolní závody. Autíčko je vhodné pro děti od jednoho roku. Dětské autíčko Mini Bobby Classic má všechny hrany oblé, čímž se minimalizuje riziko zranění. Výrobky BIG jsou testovány v nezávislých ústavech a podtrhují kvalitu produktů. Červené závodní autíčko na natahování je testováno německým kontrolním orgánem TÜV Rheinland v souladu s přísnými bezpečnostními normami GS.

BIG je renomovaný německý výrobce, který vyrábí kvalitní plastové hračky a má celosvětově silné postavení ve výrobě hraček. Německý výrobce BIG je zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti, aby ste se během hry nikdy nemuseli bát o své ratolesti. Odrážedlo i natahovací autíčko jsou testovány německým kontrolním orgánům TÜV Rheinland v souladu s přísnými bezpečnostními normami GS. Na dětské hračky je poskytnuta nadstandardní záruka 3 roky. Plast na hračkách BIG obsahuje speciální UV filtr, který zajistí, že jsou zářivé a vypadají jako nové po dlouhou dobu. Rodiče této značce důvěřují kvůli prokázané bezpečnosti, nejvyspělejší technice při výrobě a používání neškodných a recyklovatelných materiálů.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 12 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu58*30*38 cm
Celková výška38 cm
Rozměry balení59*27*31 cm
ZvukovéAno
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,9 kg
Nosnost50 kg
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...