Set odrážedlo Bobby Classic BIG s klaksonem červené, 10 dopravních značek a natahovací autíčko Mini Bobby od 12 měsíců

Popis produktu

Set hraček červené odrážedlo Bobby Classic a natahovací autíčko Mini Bobby Classic spolu s dopravními značkami jsou úžasná sada hraček pro chlapce. Všechny tři hračky jsou vhodné již od 12 měsíců. Tyto krásné a zábavné hračky pocházejí od uznávaného německého výrobce BIG, jehož symbolizuje buvol jako znak robustnosti, odolnosti a síly. Tyto charakteristiky platí i pro hračky tohoto výrobce, který dbá na kvalitu a jejich bezpečnost. Každý malý kluk se rád hraje na šoféra auta a odrážedlo Bobby Classic je ideální jako první dopravní prostředek, který se dítě učí řídit. Výborně ho doplňuje zmenšenina odrážedla v podobě autíčka, která funguje na natahování. Funkčně do sady hraček zapadají dopravní značky, které poslouží na různé hry s realistickým nádechem. Značky mohou děti využít při hrách i kolem domku, skluzavky nebo sportovního centra.

Odrážedlo Bobby Classic BIG s klaksonem od 12 měsíců červené

BIG odrážedlo pro děti v provedení červeného autíčka s bílými prvky je nejoceňovanější dětské odrážedlo značky BIG. Odrážedlo Bobby Classic má ocenění spiel gut, Superbrands Germany, Mommy Award a obstálo se známkou velmi dobře v Eko testu. Toto krásné autíčko Bobby Classic je vhodné pro chlapce i dívky od 12 měsíců do 3 let a jeho nosnost je až 50 kg. Děťátko může na tomto odrážedle již velmi brzy trénovat svaly na nohou. Odrážedlo pro děti BIG Bobby Classic podporuje motorický i pohybový vývoj dítěte a správný vývin kyčelních kloubů, protože dítě sedí na odrážedle široce rozkročené. Volant odrážedla určuje směr jízdy a je navíc vybaven funkčním klaksonem. Barvy odrážedla jsou před poškozením slunečními paprsky chráněné UV ochranou.

Kolečka odrážedla Bobby Classic mají tiché pneumatiky, které skvěle sedí na silnici. Nízký podvozek výborně sedí na vozovce a dodává odrážedlu naprostou stabilitu. Sedačka dětského odrážedla je ergonomicky tvarovaná pro maximální komfort z jízdy. Sedačka má navíc vybrání pro koleno, takže větší dětičky se mohou odrážet jednou nohou - podobně jako na koloběžce. V přední i zadní části autíčka jsou konektory pro připojení doplňků značky BIG jako vozík, tažné lano a pod. Použité, zdravotně nezávadné materiály jsou recyklovatelné, takže nezatěžují životní prostředí. Aplikované výrobní technologie garantují bezpečnost výrobku vůči dětem. Dětské odrážedlo má všechny hrany oblé, čímž se minimalizuje riziko úrazu.

Dětské autíčko Mini Bobby Classic BIG na natahování délka 8 cm od 12 měsíců červené

Autíčko na natahování Mini Bobby Classic vyšlo z dílny německého výrobce BIG. Natahovací autíčko je věrnou kopií klasického odrážedla BIG Bobby Classic. Malé závodní autíčko s precizními detaily je vyhotoveno v červené barvě. Funguje na tzv. pull back pohon - tedy na klasické natahování. Děťátko potáhne malé závodní autíčko dozadu, pustí a mohou se začít malé stolní závody. Autíčko je vhodné pro děti od 1 roku. Jelikož značka BIG si dává záležet na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou zdravotně nezávadné a recyklovatelné, takže nezatěžují životní prostředí.

Dětské dopravní značky BIG 10 druhů

BIG set dětských dopravních značek naučí vaše dítě základem silničního provozu. Kolekce dětských dopravních značek obsahuje až šest značek. Čtyři dětské dopravní značky BIG jsou oboustranné, tedy v soupravě mate dohromady až 10 značek. Dětské dopravní značky BIG znázorňují STOP, parkoviště, přechod pro chodce, varování - nebezpečí, obousměrnou provoz, zákaz předjíždění, zákaz zastavení, hlavní silnici, konec hlavní silnice a dej přednost v jízdě. Díky robustní základně mají značky dobrou stabilitu. Jejich výška je 69 cm. Velká souprava značek s deseti symboly je určena pro děti od 3 let, které se již dokáží řídit pravidly. S touto velkou kolekcí značek si děti užijí spoustu zábavy, když budou na svých tříkolkách či odrážedlo jezdit podle předpisů jako na skutečné vozovce.

BIG je renomovaný německý výrobce, který vyrábí kvalitní plastové hračky a má celosvětově silné postavení ve výrobě hraček. Rodiče této značce důvěřují kvůli prokázané bezpečnosti, nejvyspělejší technice při výrobě a používání neškodných a recyklovatelných materiálů. Německý výrobce BIG je zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti, abyste se během hry nikdy nemuseli bát o své ratolesti. Odrážedlo i natahovací autíčko jsou testovány německým kontrolním orgánům TÜV Rheinland v souladu s přísnými bezpečnostními normami GS. Na dětské hračky je poskytnuta nadstandardní záruka 3 roky. Plast na hračkách BIG obsahuje speciální ÚV filtr, který zajistí, že jsou zářivé a vypadají jako nové po dlouhou dobu. Dětské odrážedlo a natahovací autíčko spolu s 10 dopravními značkami se k sobě výborně hodí a přicházejí v cenově výhodné nabídce, která je opravdu neodolatelná. Neváhejte a zakupte jej svým malým rošťáka.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 12 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu58*30*38 cm
Celková výška38 cm
Rozměry balení59*27*31 cm
ZvukovéAno
UV filterAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost3,6 kg
Nosnost50 kg
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...