
| Věk | Od 12 měsíců |
| Původ | Německo |
| Rozměry produktu | 57*30*39 cm |
| Celková výška | 39 cm |
| Rozměry balení | 59*28*31 cm |
| Celková délka | 57 cm |
| Zvukové | Ano |
| UV filtr | Ano |
| Balení v kartonu A / N | Ano |
| Hmotnost | 3,4 kg |
| Nosnost | 50 kg |
| Barva | černá |
| Set produktů | Ano |
Načítám sety...
Načítám hodnocení...