Set odrážedlo autíčko Royal Blue BIG New Bobby Car modré a přívěsný vozík od 12 měsíců

Popis produktu

Set odrážedlo autíčko Royal New Bobby Car a přívěsný vozík připraví všem dětem a zejména chlapcům od 12 měsíců spoustu zábavy a radostných chvil. Kvalitní odrážedlo s příslušenstvím můžete získat za akční cenu, takže ušetříte více, než při nákupu hraček samostatně. Hračky v setu pocházejí od německého výrobce BIG, který vyrábí pevné, odolné hračky s nezaměnitelným designem a funkčností.

Odrážedlo autíčko Royal blue BIG New Bobby Car s klaksonem a gumová kola od 12 měsíců modré

Dětské odrážedlo Royal Blue New Bobby Car je vynikající odrážedlo, vhodné pro všechny děti, zejména chlapce od 12 měsíců. Odrážedlo je vyhotoveno v atraktivní modré barvě, která ohromí každého malého závodníka. Odrážedlo v podobě autíčka má nosnost až 50 kg a za volantem skrývá tajnou přihrádku, do které si dítě může odložit drobnosti. Odrážedlo pro chlapce je vybaveno funkčním klaksonem, díky čemuž se svým designem přibližuje reálnému autu. Děťátko může na tomto odrážedle již velmi brzy trénovat svaly na nohou a zároveň si pěstuje lásku k pohybu. Volant odrážedla má vůli do stran 30°. Kolečka odrážedla Bobby Car mají tiché a protiskluzové pneumatiky, které skvěle sedí na silnici. Autíčko je vyráběno unikátní technologií Blow Molding, díky které je velmi pevné, odolné a díky UV filtru si zachová krásné barvy i po dlouhém používání.

Vlastnosti

 • odrážedlo v podobě autíčka
 • funkční klakson
 • tajná přihrádka na drobnosti
 • nosnost 50 kg
 • konektory na připojení doplňků (vozík, lano)
 • podložka na koleno – starší děti jezdí podobně jako na koloběžce
 • vhodné od 12 měsíců  
 • přizpůsobeno na jízdu v interiéru i exteriéru
 • nadstandardní záruka 3 roky
 • speciální UV filtr na ochranu barev
 • ergonomicky tvarované sedadlo podporuje správný vývin kyčelních kloubů
 • kvalitní německý výrobek

Přívěsný vozík k odrážedlům BIG modrý od 12 měsíců

Přívěsný vozík BIG je možné zkombinovat se všemi odrážedly BIG Bobby Cars – New, Classic a Next. Oblý přívěsný vozík je vhodný pro děti od 12 měsíců a jeho rozměry jsou 50*29*24 cm a nosnost až 25 kg. Díky robustní konstrukci a vysoké nosnosti, může dítě v tomto přívěsném vozíku odvézt mamince nákup z obchodu, převézt písek, nebo vozit malého kamaráda. Vozík se k odrážedlu upevňuje pomocí jistícího čepu. Měkká kolečka zajišťují tichou a komfortní jízdu.

Modrá barva dětského přívěsného vozíku je chráněna UV stabilizátory, aby ji slunce časem nezničilo. Použité, zdravotně neškodné materiály jsou recyklovatelné, takže nezatěžují životní prostředí. Aplikované výrobní technologie garantují vysokou stabilitu přívěsného vozíku Bobby Car Trailer a jeho bezpečnost vůči dětem. Všechny hrany vozíku jsou oblé, čímž se minimalizuje riziko úrazu. Výrobky BIG jsou testovány v nezávislých ústavech a podtrhují kvalitu produktů. Barva vozíku je neutrální, stejně vhodná pro holčičky i pro chlapce. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Německá značka BIG je výrobce špičkových hraček, které získávají ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost – přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní ale i zdravotně nezávadné. Nezaměnitelný design, moderní výrobní postupy a hračky, které splňují požadavky dětí – to je značka BIG.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 12 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu57*30*39 cm
Celková výška39 cm
Rozměry balení59*28*31 cm
Celková délka57 cm
ZvukovéAno
UV filterAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost3,4 kg
Nosnost50 kg
Barvamodrá
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...