Set odrážedlo autíčko Little Star BIG Bobby Car Classic tyrkysové a přívěsný vozík od 12 měsíců

Popis produktu

Odrážedlo Little Star BIG Bobby Car a přívěsný vozík je skvělá sada hraček pro chlapce i holčičky od 12 měsíců, kteří by se rádi proháněli na vlastním odrážedle s vozíkem. Výhodný set hraček nabízíme za sníženou cenu, díky čemuž ušetříte více než při koupi hraček samostatně. Moderní hračky od německého výrobce BIG  s krásným designem a prvotřídním vyhotovením spolu pěkně ladí a zabaví děti na opravdu dlouhý čas.

Odrážedlo autíčko Little Star Big Bobby Car Classic s klaksonem od 12 měsíců tyrkysové

Odrážedlo autíčko Little Star Big Bobby Car je kvalitní dětské odrážedlo vyhotovené v tyrkysové barvě s vyobrazeným motivem hvězdiček, které zaujmou každé dítě, chlapce i holčičky od 12 měsíců do 3 let. Toto výborné odrážedlo se pyšní nosností až 50 kg. Vaši rošťáci si mohou na tomto moderním odrážedle už velmi brzy trénovat svaly na nohách. Odrážedlo pro děti podporuje motorický i pohybový vývoj dítěte a správný vývoj kyčelních kloubů, neboť dítě sedí na odrážedle široce rozkročené. Volant odrážedla určuje směr jízdy a je navíc vybaven funkčním klaksonem. Barvy odrážedla jsou před poškozením slunečními paprsky chráněné UV ochranou. Volant odrážedla má vůli do stran 30°.

Vlastnosti

 • stylové dětské autíčko se závodním designem
 • má funkční klakson
 • je plně přizpůsobeno dětským potřebám
 • nosnost 50 kg
 • má konektory na připojení doplňků (vozík, lano)
 • má podložku na koleno – starší děti jezdí podobně jako na koloběžce
 • vhodné od 12 měsíců  
 • chráněno proti převrácení
 • přizpůsobeno na jízdu v interiéru i exteriéru
 • nadstandardní záruka 3 roky
 • speciální UV filtr na ochranu barev
 • ergonomicky tvarované sedadlo podporuje správný vývin kyčelních kloubů
 • kvalitní německý výrobek

Přívěsný vozík BIG modrý k odrážedlům New&Classic&Neo&Next&Scooter od 12 měsíců

Přívěsný vozík BIG je možné zkombinovat se všemi odrážedly BIG Bobby Cars – New, Classic, Scooter, Neo a Next. Oblý přívěsný vozík je vhodný pro děti od 12 měsíců a jeho rozměry jsou 50*25*30 cm a nosnost až 25 kg. Díky robustní konstrukci a vysoké nosnosti, může dítě v tomto přívěsném vozíku odvézt mamince nákup z obchodu, přivézt písek, nebo vozit malého kamaráda. Vozík se k odrážedlu upevňuje pomocí jisticího čepu. Měkká kolečka zajišťují tichou a komfortní jízdu.

Modrá barva dětského přívěsného vozíku je chráněna ÚV stabilizátory, aby ji slunce časem nezničilo. Použité, zdravotně neškodné materiály jsou recyklovatelné, takže nezatěžují životní prostředí. Aplikované výrobní technologie garantují vysokou stabilitu přívěsného vozíku Bobby Car Trailer a jeho bezpečnost vůči dětem. Všechny hrany vozíku jsou oblé, čímž se minimalizuje riziko úrazu.

Německá značka BIG je výrobce špičkových hraček, které získávají ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost – přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní ale i zdravotně nezávadné. Nezaměnitelný design, moderní výrobní postupy a hračky, které splňují požadavky dětí – to je značka BIG.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 12 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu58*30*38 cm
Celková výška38 cm
Rozměry balení59*27*31 cm
Celková délka58 cm
ZvukovéAno
UV filterAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost2,9 kg
Nosnost50 kg
Barvatyrkysová
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...