Set odrážedlo New Bobby BIG s klaksonem a opěrkou a chodítko k odrážedlům od 12 měsíců

Popis produktu

Set pro děti od 12 měsíců do 3 let obsahuje: dětské odrážedlo New Bobby Car BIG s klaksonem a opěrku a chodítko BIG. Set hraček je cenově výhodnější než koupě hraček samostatně. Odrážedlo, opěrka a chodítko budou skvělou pomůckou při prvních krůčcích vašeho děťátka.

Odrážedlo New Bobby BIG s klaksonem od 12 měsíců

BIG odrážedlo pro děti New Bobby BIG s klaksonem je vhodné pro chlapce a holčičky od 12 měsíců do 3 let. Odrážedlo v provedení autíčka je vyrobeno z kvalitního plastu v Německu v jasné červené barvě s bílými prvky. Kolečka odrážedla New Bobby mají tiché pneumatiky, které skvěle sedí na silnici. Sedadlo na odrážedle BIG je ergonomicky tvarované a certifikované. Sedačka má navíc vyjmutí pro koleno, takže větší dětičky se mohou odrážet jednou nohou – podobně jako na koloběžce. V přední i zadní části autíčka jsou konektory pro připojení doplňků značky BIG – vozík, tažné lano apod. 

Volant odrážedla určuje směr jízdy a je navíc vybavený funkčním klaksonem. Volant odrážedla má vůli do stran 30°. Pod volantem se nachází malá skrýš na sladkosti, do které se vkládají doplňky značky BIG – elektrický startér, maják, elektrický klakson apod. Nosnost odrážedla je 50 kg. Barvy odrážedla jsou před poškozením slunečními paprsky chráněny UV ochranou. Děťátko může na tomto krásně provedeném odrážedle už velmi brzy trénovat svaly na nohách. Odrážedlo pro děti BIG New Bobby podporuje motorický i pohybový vývoj dítěte. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Opěrka a chodítko BIG k odrážedlům BIG New&Classic od 12 měsíců

Opěrka a chodítko BIG k odrážedlům je užitečnou pomůckou pro chlapce a holčičky od 12 měsíců, kteří se učí chodit. Chodítko je, přesně jako oblíbená odrážedla BIG, vyrobeno z vysoce kvalitního a ekologického plastového materiálu v Německu, který je maximálně pevný a stabilní. Široká rukojeť poskytuje dětem dostatečnou oporu a možnosti jak dělat první krůčky pomocí svého odrážedla BIG. Výška rukojeti je 40 cm. Chodítko je vybaveno mechanismem proti převrácení, proto se děti mohou o rukojeť bezpečně opřít, aniž se autíčko převrátí.

Kromě využití tohoto praktického doplňku jako chodítka, se dá použít i jako opěrka na odrážedle. Dětem se díky ní sedí na odrážedle pohodlněji, učí se správně sedět a udržovat páteř ve vzpřímené poloze. Výhodou doplňku k odrážedlu BIG je, že se dá využít i jako brzdící systém. Dítě se během jízdy jednoduše nakloní dozadu a opěrka se na spodní části dotkne země a tak je autíčko zablokováno. Barvy jsou díky UV filtru chráněny před vyblednutím. Výrobce poskytuje na své výrobky nadstandardní záruku 3 roky.

Vlastnosti

  • pro děti od 12 měsíců
  • německá kvalita a design
  • nadstandardní záruka 3 roky
  • neobsahuje malé části ani ostré hrany
  • kvalitní materiál a propracované detaily
  • UV filtr chrání hračky proti vyblednutí
  • rozvoj představivosti a motorických zručností

BIG je renomovaný německý výrobce, který má celosvětově vedoucí postavení ve výrobě vysoce kvalitních plastových hraček pro děti. Jejím symbolem je buvol, jehož charakteristiky jsou: síla, robustnost a odolnost a zároveň to jsou charakteristiky pro všechny dětské hračky BIG. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní ale i zdravotně nezávadné.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 12 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu57*30*39 cm
Celková výška39 cm
Rozměry balení59*28*31 cm
Celková délka57 cm
ZvukovéAno
UV filterAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost3,4 kg
Nosnost50 kg
Barvačervená
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...