Set obchod Ovoce-Zelenina Organic Fresh Market Smoby a vaflovač s mixérem a kávovarem

Popis produktu

Obchod Ovoce-Zelenina Organic Fresh Market a vaflovač s mixérem a kávovarem představují fantastickou sadu hraček, se kterou se zabaví chlapci a dívky již od 3 let. Originální sadu hraček nabízíme za skvělou cenu, takže potěší nejen děti, ale i rodiče. Hračky Smoby spolu barevně i designově ladí, vytvoří v dětském pokojíčku kreativní atmosféru. Děti si s kamarády a sourozenci zahrají na povolání obchodníků a kuchařů. Naučí se komunikovat se zákazníky, rozvíjet své jazykové dovednosti, logické myšlení a zároveň nabírají zdravou sebedůvěru a snáze si vytvářejí sociální vazby.

Obchod Ovoce-Zelenina Organic Fresh Market Smoby s dávkovačem cereálií a elektronický skener s 43 doplňky

Obchod Ovoce-Zelenina Organic Fresh Market od francouzského výrobce Smoby je moderní obchůdek, se kterým si zahrají kluci i dívky již od 3 let. Obchod v krásném hnědo-zeleném provedení je replikou skutečného obchodu s ovocem a zeleninou, přičemž nabízí dětem skvělé herní příležitosti. Zabudovaná pokladna s otevíratelnou kasou s bankovkami a mincemi zaručeně pobaví malé obchodníky a při vážení zboží se spolehnou na mechanickou váhu. Zákazníci budou moci zaplatit hotovostí nebo platební kartou, přičemž využijí platební terminál, odkud mohou vzít i pokladní doklad a zkontrolovat celkovou částku zboží. Fresh Market je vybaven také mikrofonem a elektronickým skenerem, který při skenování zboží dokáže vydávat zvuky a svítí.

V obchůdku jsou také praktické hodiny, které jsou umístěny nad kávovarem a vedle nich se nachází oznámení otevřeno nebo zavřeno (v angličtině a francouzštině), které dítě mění podle svých otevíracích hodin. Pod hodinami je umístěn mechanický dávkovač cereálií s boxem. BIO obchod nabízí dětem sadu 43 doplňků, mezi nimiž jsou také krabice s těstovinami, cereáliemi, sušenkami, mlékem, různé druhy ovoce a zeleniny, nápoje, dózy, jogurty, repliky bankovek, mincí, skener, košík a platební karta. Rozměry BIO obchůdku jsou 70*60*90 cm, přičemž jeho celková výška je 90 cm. Elektronický modul funguje na baterie typu 1 x LR54 (součástí balení) a 2 x LR03/AAA (není součástí balení).

Vaflovač s mixérem a kávovarem Small Household Appliances Écoiffier s vaflemi a 24 doplňků od 18 měsíců

Vaflovač s mixérem a kávovarem Small Household Appliances od francouzského Écoiffier představuje skvělou soupravu pro každé dítě od 18 měsíců, které si rádo hraje na profesi šéfkuchaře. V bohaté 24dílné sadě se nachází zelený vaflovač se 4 vaflemi ve tvaru srdíčka, červený kávovar, mixér na ovoce s otočným knoflíkem s mechanickým zvukem klikání, šlehačka, kelímky, lžičky, citrn, jahůdka a další ozdobné doplňky. Všechny doplňky děti využijí při hře s dětskými kuchyňkami, obchůdky, restauracemi, kavárničkami, ale lze si s nimi hrát i samostatně. Jsou vyrobeny z prvotřídního plastu, který vydrží dlouhá léta a jejich pestré barvy rozvíjejí u dětí fantazii a představivost. Francouzský Écoiffier již dlouhá léta přináší dětem kvalitní hračky, které splňují nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem prvotřídní hračky s originálním designem. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu70*60*90 cm
Celková výška90 cm
Rozměry balení49*24*70 cm
Celková délka70 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3,7 kg
NoteBattery: 1 x LR54 (included) + 2 x LR03/AAA (not included)
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.