Popis produktu

Obchod Ovoce-Zelenina Organic Fresh Market se 75 potravinami v dóze od francouzského výrobce Smoby a Écoiffier představují skvělou sadu hraček pro chlapce a dívky již od 3 let. Hračky v setu spolu barevně i designově ladí, ozdobí každý dětský pokojíček a vytvoří v něm veselou atmosféru. Děti si se sourozenci a kamarády zahrají na povolání obchodníků a prodavačů potravin, učí se komunikovat se zákazníky, prodávat zboží, zjišťují, jak vypadá běžný den v obchodě. Díky hrám na povolání si rozvíjejí logické myšlení, jemnou motoriku a zároveň nabírají zdravou sebedůvěru, snáze si vytvářejí sociální vazby.

Obchod Ovoce-Zelenina Organic Fresh Market Smoby s dávkovačem cereálií a elektronický skener s 43 doplňky

Obchod Ovoce-Zelenina Organic Fresh Market od francouzského výrobce Smoby je moderní obchůdek, se kterým si zahrají kluci i dívky již od 3 let. Obchod v krásném hnědo-zeleném provedení je replikou skutečného obchodu s ovocem a zeleninou, přičemž nabízí dětem skvělé herní příležitosti. Zabudovaná pokladna s otevíratelnou kasou s bankovkami a mincemi zaručeně pobaví malé obchodníky a při vážení zboží se spolehnou na mechanickou váhu. Zákazníci budou moci zaplatit hotovostí nebo platební kartou, přičemž využijí platební terminál, odkud mohou vzít i pokladní doklad a zkontrolovat celkovou částku zboží. Fresh Market je vybaven také mikrofonem a elektronickým skenerem, který při skenování zboží dokáže vydávat zvuky a svítí.

V obchůdku jsou také praktické hodiny, které jsou umístěny nad kávovarem a vedle nich se nachází oznámení otevřeno nebo zavřeno (v angličtině a francouzštině), které dítě mění podle svých otevíracích hodin. Pod hodinami je umístěn mechanický dávkovač cereálií s boxem. BIO obchod nabízí dětem sadu 43 doplňků, mezi nimiž jsou také krabice s těstovinami, cereáliemi, sušenkami, mlékem, různé druhy ovoce a zeleniny, nápoje, dózy, jogurty, repliky bankovek, mincí, skener, košík a platební karta. Rozměry BIO obchůdku jsou 70*60*90 cm, přičemž jeho celková výška je 90 cm. Elektronický modul funguje na baterie typu 1 x LR54 (součástí balení) a 2 x LR03/AAA (není součástí balení).

Potraviny do kuchyňky v dóze 100% Chef Écoiffier se 75 doplňky od 18 měsíců

Potraviny do kuchyňky v dóze 100% Chef je vynikající sada doplňků pro všechny děti od 18 měsíců. Mezi 75 doplňky se nacházejí jogurty, makronky, croissanty, wafle, nanuky, makronky, pomeranče, jahody, hruška, hrozny, broskve, houby, toasty, láhev kečupu, láhev s vodou, párky, různé druhy zeleniny, sardinky, konzervy, pečené kuře, salát a mnoho jiných doplňků. Spolu s nimi si kluci i holky ještě více užijí hry na profese, díky těmto doplňkům si doplní zásoby ve svých kuchyňkách, restauracích, obchůdcích i kavárnách. S doplňky si lze hrát i samostatně, díky šikovné dóze si jejich děti snadno uklidí na místo a naučí se pořádkumilovnosti. Jednotlivé plastové potraviny jsou velmi realistické, jejich veselé barvy podněcují v dětech rozvoj fantazie a kreativity.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem prvotřídní hračky s originálním designem. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu70*60*90 cm
Celková výška90 cm
Rozměry balení49*24*70 cm
Celková délka70 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3,7 kg
NoteBattery: 1 x LR54 (included) + 2 x LR03/AAA (not included)
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.