Set obchod Bio Ovoce-Zelenina Organic Fresh Market Smoby a zvěrolékařský vozík s pejskem

Popis produktu

Obchod Bio Ovoce-Zelenina a zvěrolékařský vozík s pejskem potěší všechny děti od 3 let, které si rády hrají hry na povolání. Hračky v setu spolu designově a barevně ladí, vydrží dětem dlouhá léta. Chlapci i dívky si vyzkouší povolání obchodníků, prodavačů a zvěrolékařů. Díky originálním doplňkům získají realistické zážitky, rozvíjejí si jemnou motoriku a logické myšlení, přibližují se světu dospělých. Set hraček je vhodný i pro více dětí, zlepšují si jazykové a komunikační schopnosti a snáze si vytvářejí sociální vazby.

Obchod Bio Ovoce-Zelenina Organic Fresh Market Smoby s dávkovačem cereálií a elektronický skener se 43 doplňky

Obchod Ovoce-Zelenina Organic Fresh Market od francouzského výrobce Smoby přestavuje skvělou volbu pro děti od 3 let, které mají řady hry na povolání. Zabudovaná pokladna s otevíratelnou kasou s bankovkami a mincemi zaručeně potěší malé obchodníky a při vážení zboží se spolehnou na mechanickou váhu. Zákazníci budou moci zaplatit hotovostí nebo platební kartou, přičemž využijí platební terminál, odkud mohou vzít i pokladní doklad a zkontrolovat celkovou částku zboží. Fresh Market je vybaven také hodinami, mikrofonem a elektronickým skenerem, který při skenování zboží dokáže vydávat zvuky a svítí.

Součástí obchodu je mechanický dávkovač cereálií s boxem, ze kterého prodavači dokážou zákazníkům nasypat přesně odměřené množství cereálií do dózy. BIO obchod nabízí dětem sadu 43 doplňků, mezi nimiž jsou i krabice s těstovinami, cereáliemi, sušenkami, mlékem, různé druhy ovoce a zeleniny, nápoje, dózy, jogurty, repliky bankovek a mincí, skener a platební karta. Každý nákup si dítě odnese v praktickém košíku. Celý sortiment si malý obchodník může vystavit a pokládat na poličky, na kterých jsou uvedeny ceny produktů. Rozměry obchůdku jsou 70*60*90 cm. Elektronický modul funguje na 2 baterie LR03/AAA (nejsou součástí balení).

Zvěrolékařský vozík s pejskem Medical Écoiffier s infuzí a 15 doplňky od 18 měsíců

Zvěrolékařský vozík s pejskem Medical je nejnovější hračka pro všechny děti od 18 měsíců, které rády pečují o zvířátka a chtěly by si vyzkoušet práci zvěrolékaře. Plně vybavený veterinární stolek obsahuje sadu 15 doplňků, mezi kterými se nachází infuze, injekční stříkačka, teploměr, sádra na tlapku, ochranný límec, rentgen, reflexní kladívko, stetoskop, otoskop a další doplňky, které jsou nezbytné při ošetřování domácích mazlíčků.

Realistická veterinární stanice obsahuje také přepravní box spolu s krásným hnědým plyšovým pejskem, kterého si děti zamilují na první pohled a na kterém si vyzkouší své ošetřovatelské schopnosti. Vyšetří pejska, přičemž mají k dispozici monitor s obrázkem zdravotních komplikací, které odhalí právě rentgen. Vozík má ve spodní části praktický úložný prostor, do kterého lze uložit přepravní box. Écoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti.

Francouzský Smoby je špičkový výrobce hraček, které se vyznačují osobitým vzhledem a všestranně rozvíjí vaše děti. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Barvy na hračkách Smoby rozvíjejí v dětech kreativitu a individualitu, upoutají každé i nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu60*60*90 cm
Celková výška90 cm
Rozměry balení50*24*70 cm
Celková délka60 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3,11 kg
NoteBattery: 2 x LR03 not included
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.