Set obchod Bio Ovoce-Zelenina Organic Fresh Market Smoby a tabule na kreslení s magnetkami Evolutiv

Popis produktu

Obchod Bio Ovoce-Zelenina a tabule na kreslení s magnetkami Evolutiv potěší všechny děti od 3 let, které si rády hrají hry na povolání. Hračky v setu spolu designově a barevně ladí, vydrží dětem dlouhá léta. Chlapci i dívky si vyzkoušejí hry na obchodníky, učitele a žáky. Díky originálním doplňkům získají realistické zážitky, rozvíjejí si jemnou motoriku, umělecké vlohy a přibližují se světu dospělých. Set hraček je vhodný i pro více dětí, zlepšují si jazykové a komunikační schopnosti a snáze si vytvářejí sociální vazby.

Obchod Bio Ovoce-Zelenina Organic Fresh Market Smoby s dávkovačem cereálií a elektronický skener se 43 doplňky

Obchod Ovoce-Zelenina Organic Fresh Market od francouzského výrobce Smoby přestavuje skvělou volbu pro děti od 3 let, které mají řady hry na povolání. Zabudovaná pokladna s otevíratelnou kasou s bankovkami a mincemi zaručeně potěší malé obchodníky a při vážení zboží se spolehnou na mechanickou váhu. Zákazníci budou moci zaplatit hotovostí nebo platební kartou, přičemž využijí platební terminál, odkud mohou vzít i pokladní doklad a zkontrolovat celkovou částku zboží. Fresh Market je vybaven také hodinami, mikrofonem a elektronickým skenerem, který při skenování zboží dokáže vydávat zvuky a svítí.

Součástí obchodu je mechanický dávkovač cereálií s boxem, ze kterého prodavači dokážou zákazníkům nasypat přesně odměřené množství cereálií do dózy. BIO obchod nabízí dětem sadu 43 doplňků, mezi nimiž jsou i krabice s těstovinami, cereáliemi, sušenkami, mlékem, různé druhy ovoce a zeleniny, nápoje, dózy, jogurty, repliky bankovek a mincí, skener a platební karta. Každý nákup si dítě odnese v praktickém košíku. Celý sortiment si malý obchodník může vystavit a pokládat na poličky, na kterých jsou uvedeny ceny produktů. Rozměry obchůdku jsou 70*60*90 cm. Elektronický modul funguje na 2 baterie LR03/AAA (nejsou součástí balení).

Tabule na kreslení a magnetky Evolutiv Board Smoby výškově polohovatelná s úložným prostorem a 80 doplňků

Tabule na kreslení Evolutiv Board od francouzského Smoby je kvalitní oboustranná tabule, která roste s dítětem od 3 let. Je vyrobena z pevné kovové konstrukce a odolného plastu, který je příjemný na dotek. Děti si na ni mohou z jedné strany psát fixou a z druhé strany křídou. Obě strany se pak dají jednoduše setřít hadříkem nebo houbou. Magnetická tabule lze výškově nastavit podle potřeb dítěte. Pod tabulí je praktický úložný prostor s oddělenými přihrádkami pro uložení pomůcek, tužek, kříd a fixek.

Na děti čeká sada až 80 doplňků, mezi nimiž najdou magnetická písmenka, čísla, znaky, fixku, barevné křídy a houbu. Tabule je vyhotovena v krásné zelené barvě s oranžovými detaily, takže je vhodná pro kluky i holky. Zahrají si s ní na dlouhá léta, přičemž si budou užívat zábavy a zároveň se učit vytvářet svá první slova, počítat různé příklady a rozvíjet si tak logické myšlení. Tato dětská pomůcka pro kreslení pomáhá rozvíjet umělecké vlohy, dětskou fantazii a šikovnost při kreslení. Díky množství doplňků je tato hračka skvělým pomocníkem pro děti v předškolním a raném školním věku.

Francouzský Smoby je špičkový výrobce hraček, které se vyznačují osobitým vzhledem a všestranně rozvíjí vaše děti. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Barvy na hračkách Smoby rozvíjejí v dětech kreativitu a individualitu, upoutají každé i nejmenší miminko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Doprava 29

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu60*60*90 cm
Celková výška90 cm
Rozměry balení50*24*70 cm
Celková délka60 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3,11 kg
NoteBattery: 2 x LR03 not included
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.