Set obchod Bio Ovoce-Zelenina Organic Fresh Market Smoby a elektronická kuchyňka s vaflovačem mixérem kávovarem a potravinami

Popis produktu

Obchod Bio Ovoce-Zelenina a elektronická kuchyňka s vaflovačem, mixérem, kávovarem a potravinami představují skvělou sadu hraček, se kterou se zabaví všechny děti od 3 let. Hračky v setu spolu designově a barevně ladí, vydrží dětem dlouhá léta. Chlapci i dívky si vyzkouší hry na povolání obchodníků, prodavačů a šéfkuchařů. Díky originálním doplňkům získají realistické zážitky, rozvíjejí si jemnou motoriku a logické myšlení, přibližují se světu dospělých. Set hraček je vhodný i pro více dětí, zlepšují si jazykové a komunikační schopnosti a snáze si vytvářejí sociální vazby.

Obchod Bio Ovoce-Zelenina Organic Fresh Market Smoby s dávkovačem cereálií a elektronický skener se 43 doplňky

Obchod Ovoce-Zelenina Organic Fresh Market od francouzského výrobce Smoby přestavuje skvělou volbu pro děti od 3 let, které mají řady hry na povolání. Zabudovaná pokladna s otevíratelnou kasou s bankovkami a mincemi zaručeně potěší malé obchodníky a při vážení zboží se spolehnou na mechanickou váhu. Zákazníci budou moci zaplatit hotovostí nebo platební kartou, přičemž využijí platební terminál, odkud mohou vzít i pokladní doklad a zkontrolovat celkovou částku zboží. Fresh Market je vybaven také hodinami, mikrofonem a elektronickým skenerem, který při skenování zboží dokáže vydávat zvuky a svítí.

Součástí obchodu je mechanický dávkovač cereálií s boxem, ze kterého prodavači dokážou zákazníkům nasypat přesně odměřené množství cereálií do dózy. BIO obchod nabízí dětem sadu 43 doplňků, mezi nimiž jsou i krabice s těstovinami, cereáliemi, sušenkami, mlékem, různé druhy ovoce a zeleniny, nápoje, dózy, jogurty, repliky bankovek a mincí, skener a platební karta. Každý nákup si dítě odnese v praktickém košíku. Celý sortiment si malý obchodník může vystavit a pokládat na poličky, na kterých jsou uvedeny ceny produktů. Rozměry obchůdku jsou 70*60*90 cm. Elektronický modul funguje na 2 baterie LR03/AAA (nejsou součástí balení).

Kuchyňka s elektronickými funkcemi Cherry Kitchen Smoby s jídelním pultem a spotřebiči 25 doplňků

Elektronická kuchyňka Cherry Kitchen od francouzského výrobce Smoby představuje skvělý dárek pro všechny děti od 3 let, které mají rády hry na povolání. Stylový francouzský design kuchyňky v pastelovém provedení okouzlí kluky i holky na první pohled. Těšit se mohou na kuchyňské hodiny a prodlouženou kuchyňskou desku, která dětem poslouží jako jídelní koutek. Je vyhotovena z kvalitních a odolných plastů se zaoblenými hranami, její povrch je jemný na dotek. Nabízí přístup z více stran, takže si s ní zahraje i několik dětí, kamarádů a sourozenců, její zadní strana je ozdobena krásným obrázkem s kuchyňským motivem.

Kuchyňka disponuje pečicí troubou, lednicí, kávovarem s náhradními kapslemi a varnou deskou, která dokáže při vaření vydávat zvuky. Malé kuchaře potěší sada 25 doplňků, mezi kterými se nachází hrnec s poklicí, pánev, lžičky, nože, vidličky, talířky, kelímky, šálky, krabice s těstovinami, mlékem, napichovací vidlička, nůž na krájení a praktická naběračka rybička a steak na smažení. Při hře si děti zlepšují jemnou motoriku, komunikační schopnosti, získávají pocit zodpovědnosti a přibližují se světu dospělých. Stabilní kuchyňka stojí na pevném podstavci a její rozměry jsou 67*32*96 cm, přičemž celková výška je 96 cm, výška pracovní desky 49 cm. Elektronický modul funguje na 2 baterie typu LR03, které nejsou součástí balení.

Vaflovač s mixérem a kávovarem Small Household Appliances Écoiffier s vaflemi a 24 doplňků od 18 měsíců

Vaflovač s mixérem a kávovarem Small Household Appliances od francouzského Écoiffier představuje skvělou soupravu pro každé dítě od 18 měsíců, které si rádo hraje na profesi šéfkuchaře. V bohaté 24dílné sadě se nachází zelený vaflovač se 4 vaflemi ve tvaru srdíčka, červený kávovar, mixér na ovoce s otočným knoflíkem s mechanickým zvukem klikání, šlehačka, skleničky, lžičky, citron, jahůdka a další ozdobné doplňky. Všechny doplňky děti využijí při hře s dětskými kuchyňkami, obchůdky, restauracemi, kavárničkami, ale lze si s nimi hrát i samostatně. Jsou vyrobeny z prvotřídního plastu, který vydrží dlouhá léta a jejich pestré barvy rozvíjejí u dětí fantazii a představivost.

Potraviny do dětské kuchyňky 100 % Chef Écoiffier 20 dílů od 18 měsíců

Sada potravin do kuchyňky 100% Chef Écoiffier je originální sada doplňků do kuchyňky. Dětské potraviny jsou vhodné pro děti od 18 měsíců. V praktické sadě se nachází 20 doplňků, k nimž patří plechovky s hráškem a rajčaty, nutela, jogurty, kola, mléko, džus, minerálka, pomeranče, majonéza a kečup. Souprava potravin pro děti se hodí do dětské kuchyňky, ale také na samostatnou hru.

Francouzský Smoby je špičkový výrobce hraček, které se vyznačují osobitým vzhledem a všestranně rozvíjí vaše děti. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Barvy na hračkách Smoby rozvíjejí v dětech kreativitu a individualitu, upoutají každé i nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu. Écoiffier již dlouhá léta přináší dětem kvalitní hračky, které splňují nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti.

Doprava 29

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu60*60*90 cm
Celková výška90 cm
Rozměry balení50*24*70 cm
Celková délka60 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3,11 kg
NoteBattery: 2 x LR03 not included
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.