Set mikrovlnka elektronická Tefal Elec Micro Wave Smoby a vaflovač s mixérem kávovarem a vaflemi

Popis produktu

Elektronická mikrovlnka Tefal a vaflovač s mixérem, kávovarem a vaflemi představuje výbornou volbu pro všechny děti od 3 let. Sadu nabízíme za akční cenu, takže potěší nejen děti, ale i rodiče, kteří výhodně ušetří. Hračky v setu spolu krásně ladí, ozdobí každý dětský pokojíček a představují výborný doplněk k dětským kuchyňkám, takže se s nimi zabaví několik dětí, kamarádi i sourozenci. Zahrají si hry na povolání šéfkuchařů, přibližují se světu dospělých a rozvíjejí si své logické myšlení, fantazii a představivost. Francouzský Smoby a Écoiffier už léta přinášejí dětem nejvyšší kvalitu a prvotřídní vzhled.

Mikrovlnka elektronická Tefal Elec Micro Wave Smoby se zvukem, světlem a dvěma doplňky 

Elektronická mikrovlnka pro děti Tefal od francouzského výrobce Smoby je vynikající doplněk ke kuchyňkám, který potěší všechny malé kuchaře od 3 let. Mikrovlnka je v elegantním červeném provedení a nabízí dětem zvukové a světelné funkce, takže se budou při hře na kuchaře cítit ještě realističtěji. Součástí sady je talířek s croissantem, který si děti mohou ohřát v mikrovlnce. Dítě se zabaví i s mechanickým knoflíkem se zvukem Cric-crack.

Vaflovač 100% Chef Écoiffier s mixérem, kávovarem a vaflemi od 18 měsíců s 28 doplňky

Vaflovač pro děti 100% Chef od francouzského výrobce Écoiffier spolu se smoothie mixérem, kávovarem tvoří úžasnou soupravu kuchyňských spotřebičů pro děti od 18 měsíců. Souprava dokonale zapadne do dětské kuchyňky. V balení je celkem 28 doplňků, které jsou nezbytné pro malé kuchařky a kuchaře. Díky veselým barvám a realistickému provedení tato hračka pro kuchtíky podněcuje dětskou fantazii a také kreativitu, protože děti mohou vymýšlet různé recepty a způsoby stolování pro sebe a své nejbližší. Je to ideální dárek pro všechny děti, které rády vymýšlejí a vytvářejí nové věci. Pestré barvy na dětské soupravě 100% Chef zajistí, že souprava bude i skvělým doplňkem do každého dětského pokoje.

Francouzský renomovaný výrobce Smoby se zabývá produkcí kvalitních a jedinečných hraček svým designem jakož i funkčností. Je lídrem na trhu a hračky jsou vyrobeny ze zdravotně bezpečného a kvalitního plastového materiálu, který prošel evropskými testy kvality, splňuje i nejvyšší bezpečnostní kritéria. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Barvy na plastových hračkách Smoby rozvíjí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé dítě.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu24*13*19 cm
Rozměry balení14*26*19 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
NoteBattery: 2 x AA/LR6 1.5V included
Barvačervená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.