Set lékařský vozík zvukový Smoby s tlakoměrem, elektronická kuchyňka Cook'Tronic Tefal

Popis produktu

Set hraček lékařský vozík a kuchyňka jsou dokonalá sada pro malé lékaře a kuchaře. Tyto hračky pocházejí z dílny francouzského výrobce Smoby, který se již dlouhá léta pyšní výrobou kvalitních a bezpečných hraček s originálním designem. Dětský lékařský vozík i kuchyňka na hraní mají velké množství doplňků, proto jsou zárukou realistických her, které děti milují. Hračky v tomto setu nabízejí opravdu široké spektrum her, při kterých se děti nejen zabaví, ale mohou se také hodně naučit. Učí se o tom, jak pomáhat druhým, jak se o nich postarat. Právě kvůli širokému využití nesmí tyto hračky chybět ani ve výbavě vašeho děťátka.

Dětský lékařský vozík Smoby zvukový s tlakoměrem a 12 doplňky

Smoby zvukový lékařský vozík s tlakoměrem je vhodným dárkem pro malého lékaře. Vyroben je z odolného a kvalitního plastu, který je navíc zaoblený a bezpečnější. Vozík stojí na dvou kolečkách. Převeden je v lékařských barvách červené a bílé barevné kombinace. Lékařský vozík funguje na baterie a obsahuje bohatou výbavu - 12 doplňků. Mezi doplňky k vozíku se nacházejí různé druhy lékařského náčiní, jako například injekce, léky, nůžky, obvazy, ale i EKG a RGT s množstvím světelných a zvukových efektů.

Lékařský vozík s tlakoměrem od francouzského výrobce Smoby podléhá nejpřísnějším evropským standardům. Jeho výška je 53 cm, široký je 33 m a hrubý 32 cm. Vhodný je pro děti ve věku od 3 let. S touto hračkou se vaše dítě může hrát dlouhé hodiny, ale kromě zábavy se dítě i přiučí různým medicínským znalostem, naučí se, co dělat v případě úrazu a jak podat první pomoc.

Kuchyňka pro děti Tefal Cook'Tronic Smoby elektronická se zvuky a světlem červená

Smoby dětská kuchyňka Cook'Tronic Tefal je provedena v krásné a svěží kombinaci syté červené a tmavě šedé barvy. Kuchyňka pro děti je elektronická a vydává až 7 druhů zvuků. Vašim ratolestem poslouží dlouhá léta. Je vhodná na hru pro jedno i více dětí. Společnou hrou si děti zdokonalují komunikační schopnosti a je to forma interakce při které se děti socializují a napodobují dospělé. Kuchyňka pro děti je vhodná již od věku 3 let dítěte. Je oblíbená u malých dívek i chlapců.

Dětská kuchyňka Smoby je designově vyvinuta s množstvím doplňků a detailů. Kuchyňka má množství úložného prostoru, díky čemuž se jednotlivé doplňky neztratí a jsou pěkně uloženy. Dětská kuchyňka Cook'Tronic Tefal je vysoká 86 cm, široká 56 cm a má hloubku 27 cm. Výška pracovní desky je 48 cm. Varná deska dětské kuchyňky vydává realistické zvuky jako při vaření, pečení, bublání, dušení, smažení a přitom také svítí jako opravdová varná deska. Vydává i zvuky hořícího plamene, zvuk při otevírání dvířek na troubě, zvuk při rozsvícení světla na pečicí troubě.

Ve spodní části má pečicí troubu, kde si dítě uloží plech nebo hrnec. Kuchyňka pro děti Smoby je vybavena 17 doplňky jako 2 talíře, 2 sklenice, 2 pánve, naběračku, 2 vidličky, 2 nože, 2 lžičky a 3 krabice potravin. Z jedné strany sporáku je velký dřez na mytí nádobí a z druhé strany sporáku je jídelní pult. Nad sporákem je moderní digestoř se zavěšeným příborem a po obou stranách jsou poličky na ukládání potravin a nádobí. Pro mnohé zvuky, světla a funkce děti mají z této kuchyňky velkou radost. Kuchyňka funguje na 4 baterie AA / LR6.

Smoby je populární francouzský výrobce těch nejkrásnějších dětských plastových hraček. Všechny hračky od výrobce Smoby mají zaoblené hrany, které slouží jako preventivní ochrana před zraněními během hry. Zářivé a pestré barvy hraček Smoby podněcují dětskou představivost. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je hladký a na dětské ruce působí velmi příjemně. Je to plast sametový na dotek. Vozík pro lékaře a kuchyňka na hraní spolu přicházejí v cenově výhodném a opravdu neodolatelném setu. Zakupte ho svým dětičkám, aby se již od raného věku učili o povoláních lékařů a kuchařů, které jsou velmi důležité.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu33*32*60 cm
Celková výška60 cm
Rozměry balení40*14*53 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost2,00 kg
Barvačervená
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...