Set lékařský vozík zvukový Smoby s tlakoměrem, panenka Baby Nurse, 2 šaty pro panenku

Popis produktu

Set hraček lékařský vozík se zvukem, panenka a 2 šaty jsou skvělá souprava nádherných dětských hraček, která je vhodná již od 3 let. Tyto hračky pocházejí z dílny francouzského výrobce Smoby, který se již dlouhá léta pyšní výrobou kvalitních a bezpečných hraček s originálním designem. Dětský lékařský vozík má spoustu doplňků, proto je zárukou realistických her, které děti milují. Panenka s milým úsměvem může posloužit jako pacient pro malé lékaře, ale pěkně se s ní zahrají i malé maminky. Hračky v tomto setu nabízejí opravdu široké spektrum her, při kterých se děti nejen zabaví, ale mohou se také hodně naučit. Učí se o tom, jak pomáhat druhým, jak se o nich postarat.

Dětský lékařský vozík Smoby zvukový s tlakoměrem a 12 doplňky

Smoby zvukový lékařský vozík s tlakoměrem je vhodným dárkem pro malého lékaře. Vyroben je z odolného a kvalitního plastu, který je navíc zaoblený a bezpečnější. Vozík stojí na dvou kolečkách. Převeden je v lékařských barvách červené a bílé barevné kombinace. Lékařský vozík funguje na baterky a obsahuje bohatou výbavu - 12 doplňků. Mezi doplňky k vozíku se nacházejí různé druhy lékařského náčiní, jako například injekce, léky, nůžky, obvazy, ale i EKG a RGT s množstvím světelných a zvukových efektů.

Lékařský vozík s tlakoměrem od francouzského výrobce Smoby podléhá nejpřísnějším evropským standardům. Jeho výška je 53 cm, široký je 33 m a hrubý 32 cm. Vhodný je pro děti ve věku od 3 let. S touto hračkou se vaše dítě může hrát dlouhé hodiny, ale kromě zábavy se dítě i přiučí různým medicínským znalostem, naučí se, co dělat v případě úrazu a jak podat první pomoc.

Panenka pro děti Baby Nurse Smoby v bílých dupačkách 32 cm od 2 let

Panenka Baby Nurse je skvělou hračkou pro každé dítě vhodná od 2 let. Má výšku 32 cm. Dětská panenka Baby Nurse od francouzského výrobce hraček Smoby má krásnou milou tvářičku a je oblečena v krásném dvoudílném kompletu z jemného a měkkého materiálu bílé barvy s modrou čepičkou a límcem s pěknými vyšívanými obrázky. K panence pro děti lze dokoupit různé oblečení a tak ji dítě může převlékat. Panenka se dá převlékat jednoduchým způsobem, a dítě to zvládne úplně samo.

Hra dítěte s panenkou rozvíjí kognitivní, motorické schopnosti a samostatnost. Dívky se hrají na maminku. Děti rádi předstírají, že jejich panenka je opravdová. Na vlastní panence se učí jak ji oblékat a svlékat, což pak praktikují i ​​sami na sobě. Hra s panenkou je pro děti důležitá i při rozvíjení komunikačních a jazykových dovedností. Je to úžasný způsob jak připravit dítě na příchod sourozence. Prostřednictvím držení, krmení a hry s dětskou panenkou děti napodobují dospělé a učí se jak dávat lásku ostatním.

Panenka Baby Nurse je vyrobena z jemného gumového materiálu. Má realistický vzhled a krásný uhrančivý pohled velkých modrých oček. Panenka má měkké tělíčko, které děti rádi objímají. Určitě si získá srdce každé malé princezny. Hra s panenkou patří mezi nejoblíbenější dětské hry. Děti se rádi starají o svou panenku. Krmí ji, koupi, léčí, uspávají a převlékají. Panenka může posloužit jako pacient při hrách na lékaře s lékařským vozíkem.

Šatičky pro panenku Baby Nurse Smoby 32 cm 4 druhy

Smoby set šatů pro panenku Baby Nurse jsou vhodné pro jakoukoliv panenku s délkou 32 cm. Skládá se ze 4 druhů krásných modelů. Jsou provedeny v barevné kombinaci moderní růžové, šedé a meruňkové barvy. Jsou rozkošné, a děti milují převlékání panenek do nových šatů. Druhy šatů pro panenku jsou: A: růžové šatičky s punčoškami B: bílý kabátek a šedé kalhoty C: žlutý set kostýmek D: růžový pulovr a šedý overal. Jsou vhodné od 3 let. V tomto setu hraček dostanete 2 šaty pro panenku.

Smoby je populární francouzský výrobce těch nejkrásnějších dětských plastových hraček. Všechny hračky od výrobce Smoby mají zaoblené hrany, které slouží jako preventivní ochrana před zraněními během hry. Zářivé a pestré barvy hraček Smoby podněcují dětskou představivost. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je hladký a na dětské ruce působí velmi příjemně. Je to plast sametový na dotek. Vozík pro lékaře a panenka s náhradním oblečením spolu přicházejí v jednom velkém setu, který má výbornou cenu. Zakupte ho svým dětičkám, aby se již od raného věku učili lékařskému povolání a péče o druhých.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu33*32*60 cm
Rozměry balení40*14*53 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost2,00 kg
Barvačervená
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné