Set lékařský kufřík Smoby a panenka MiniKiss se zvukem v čepičce

Popis produktu

Set hraček lékařský vozík a panenka se zvukem MiniKiss jsou dokonalá sada hraček pro děti. Tyto hračky pocházejí z dílny francouzského výrobce Smoby, který se již dlouhá léta pyšní výrobou kvalitních a bezpečných hraček s originálním designem. Dětský lékařský vozík má několik zajímavých doplňků, proto je zárukou realistických her, které děti milují. Panenka poslouží jako pacient pro malé lékaře nebo jako miminko pro malé maminky. Hračky v tomto setu nabízejí opravdu široké spektrum her, při kterých se děti nejen zabaví, ale mohou se také hodně naučit. Učí se o tom, jak pomáhat druhým, jak se o nich postarat. Právě kvůli širokému využití nesmí tyto hračky chybět ani ve výbavě vašeho děťátka.

Lékařský kufřík pro děti Smoby a 13 doplňků

Smoby lékařský kufřík je nádherná souprava pro malé lékaře, která přichází v balení v praktickém červeném kufříku. Naleznete v něm 15 doplňků, bez kterých se neobejde žádný opravdový lékař. Patří k nim například stetoskop, stříkačka, brýle, teploměr, lahvičky a krabičky na léky a náplasti, kladívko, kartička na vyšetření očí. Dětský lékařský kufřík je lehký, je vyroben z plastu, který je sametový na dotek. Snadno se přenáší i skladuje, na vrchu má ručku na uchopení. Je to vynikající hračka pro budoucí doktory a doktorky, vhodná od 3 let.

Dětská souprava pro lékaře je nejen velmi zábavná hračka s realistickým designem, ale ve velké míře přispívá i k rozvoji dětí. Manipulací s drobnými doplňky se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti dětí. Je velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Děti nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Prostřednictvím předmětů, které používají v práci dospělí se přibližují k tomuto světu, ke světu dospělých. K tomu je skvělým prostředkem dětský lékařský set v kufříku.

Panenka se zvukem MiniKiss Smoby v čepičce 27 cm od 12 měsíců modrá/růžová

Smoby panenka MiniKiss po zmáčknutí bříška vydá zvuk polibku, takže nejmenší děti upoutá nejen svým krásným designem a něžnými dívčími barvami, ale i veselými zvuky. Přichází oblečená v rozkošném modrém nebo růžovém pyžamku a čepičce, je vhodná pro dívky od 12 měsíců. Dětská panenka má hlavičku, ruce a nohy vyrobeny z kvalitního jemného plastu. Zbytek těla panenky je vyroben z textilu, panenka je měkoučká na dotek. Tato dětská panenka má výšku 27 cm, což je ideální rozměr pro všechny nejmenší dívky - malé maminky. Hračka pro dívky má odnímatelnou elektronickou část, aby se dala snadno a pohodlně vyprat. Součástí balení jsou i 3 baterie LR44 (knoflíkové), které panenka potřebuje na vydávání zvuků.

Modré očka a usměvavá tvářička panenky působí na nejmenší děti pozitivním dojmem, rádo se s ní zahraje každá holčička. Hraní se s panenkami je krásná hra, která je již desítky let oblíbená mezi všemi malými holčičkami. Dívky se velmi rády starají o svou panenku jako o vlastní miminko, koupi ji, krmí, uspávají, oblékají. Takovou péčí se dívky přibližují světu dospělých a zkouší, co život maminky přináší. Vyprávěním se se svým miminkem se rozvíjejí i komunikační a jazykové schopnosti dětí. Vymýšlením různých příběhů a situací se podporuje i rozvoj dětské fantazie, představivosti a tvořivosti.

Smoby je populární francouzský výrobce těch nejkrásnějších dětských plastových hraček. Všechny hračky od výrobce Smoby mají zaoblené hrany, které slouží jako preventivní ochrana před zraněními během hry. Zářivé a pestré barvy hraček Smoby podněcují dětskou představivost. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je hladký a na dětské ruce působí velmi příjemně. Je to plast sametový na dotek. Kufřík pro lékaře a panenka s usměvavou tvářičkou a se zvukem spolu přicházejí v cenově výhodném a opravdu neodolatelném setu. Zakupte ho svým dětičkám, aby se již od raného věku učili lékařskému povolání a péče o druhých.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu26*29*29 cm
Rozměry balení29*29*29 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost0,5 kg
Barvačervená
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné