Set dětské polohovatelné lehátko Up&Down III Pink Beaba od 0 měsíců a kolotoč nad lehátko Beaba Play růžový

Popis produktu

Objevujte svět kvalitních doplňků pro nejmenší od francouzské značky Beaba. Potěšte své miminko originálním polohovatelným lehátkem Beaba Up & Down III a kolotočem Play arch the Up & Down, který jednoduše můžete upevnit na lehátko. S touto skvělou sadou v růžovém provedení se bude vaše miminko těšit na spánek. Lehátko se snadno přizpůsobí potřebám rodičů a dítěti, je polohovatelné a kolotoč zase děťátko zabaví a pomůže mu rychleji usnout. Originální produkty pro nejmenší od Beaba se vyznačují nádherným designem, nejvyšší kvalitou, jsou naprosto bezpečné pro každé miminko. Set nabízíme za sníženou cenu, takže výhodně ušetříte.

Polohovatelné lehátko Up & Down Bouncer III Pink liberty Beaba 4 výšky a 3 pozice od 0 měsíců

Dětské polohovatelné lehátko Beaba Up & Down III je pohodlné lehátko pro miminka, které se rázem promění na bezpečnou houpačku a můžete do něj uložit dětičky už od narození. Lehátko pro miminka je pohodlné, vystlané měkoučkým materiálem a díky vyvýšeným okrajům se v něm děti cítí komfortně. Lehátko Beaba Up & Down III však uleví i rodičům, kteří se již nebudou muset sklánět k děťátku – díky nastavitelné výšce si lehátko přizpůsobí podle sebe. Potah lehátka se dá vyprat i v pračce na jemném programu. Lehátko s krásným růžovým potahem má opěrku na hlavičku, čímž poskytuje novorozenci podporu hlavy.

Lehátko Beaba lze výškově nastavit do 4 poloh zcela jednoduše – stačí zmáčknout pojistky na obou nohách lehátka a posunout nahoru či dolů. Děťátko tak může být ve výši rodičů či sourozenců a sleduje, co se děje kolem něj, je v neustálé interakci s okolím a nebojí se. Lehátko se také dá naklonit do 3 pozic jen jednou rukou – dá se nastavit i do polohy na pohodlný spánek. Děťátko se dá v lehátku zajistit 5bodovým bezpečnostním pásem, takže miminko z lehátka nespadne a zároveň se cítí bezpečně. Lehátko poslouží i jako houpačka, která se dá zajistit a nemusíte se bát, že houpačka se převrátí.

Kolotoč nad dětské lehátko Play arch the Up & Down Bouncer III Beaba růžový

Kolotoč nad dětské lehátko Beaba Up & Down je hrací kolotoč, který upoutá vaše miminko a pomůže mu spokojeně usnout či vzbudit se bez pláče. Kolotoč nad lehátko je ozdoben třemi různými hračkami, které vydávají zvuk a stimulují tak smysly děťátka. Kolotoč se na lehátko upevňuje velmi jednoduše pomocí kroužku a můžete jej upevnit na levou i pravou stranu. Kolotoč v jemné růžové barvě se dá otočit, takže jej můžete přemístit nad nožky, hlavičku či k bokům miminka a díky takové manipulaci nepřekáží při ukládání miminka do lehátka. Rovněž ho můžete upevnit blízko rukou děťátka, aby si s hračkami na kolotoči hrálo. Hračky se dají z kolotoče díky suchému zipu odmontovat a děťátko si s nimi může samostatně hrát.

Francouzská značka Beaba již od roku 1989 přináší do domácností s malými dětmi inovativní kuchyňské pomůcky a produkty péče o malé děti. Designéři značky Beaba si při navrhování nových produktů dávají záležet na tom, aby nové pomůcky splňovaly kritéria nejvyšší kvality. Výrobky francouzské značky Beaba si pochvalují rodiče po celém světě a produkty Beaba jsou každoročně oceňovány i odbornými porotami.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu87*51*52 cm
Celková výška87 cm
Rozměry balení64*57*16 cm
Výškově nastavitelnéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost5,0 kg
Barvarůžová
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...