Set dětské polohovatelné lehátko Up & Down II Beaba šedé od 0 měsíců a kolotoč nad lehátko Beaba Play šedé jako dárek

Popis produktu

Objevujte svět kvalitních doplňků pro nejmenší od francouzské značky Beaba. Potěšte své miminko originálním polohovatelným lehátkem Beaba Up & Down II a kolotočem Beaba Play, který v setu dostanete jako dárek. S touto krásnou sadou v elegantním šedém provedení se bude vaše miminko těšit na spánek. Lehátko se snadno přizpůsobí potřebám rodičů a dítěti, je polohovatelné a kolotoč zase děťátko zabaví a pomůže mu rychleji usnout. Originální produkty pro nejmenší od Beaba se vyznačují nádherným designem, nejvyšší kvalitou, jsou naprosto bezpečné pro každé miminko. Set nabízíme za sníženou cenu, takže výhodně ušetříte.

Polohovatelné lehátko Beaba Up&Down II 4 výšky a 3 pozice šedé

Dětské polohovatelné lehátko Beaba Up&Down je pohodlné lehátko pro miminka, které je maximálně bezpečné a lze do něj uložit dětičky od narození. Lehátko pro miminka je pohodlné, měkoučké a díky vyvýšeným okrajům se v něm děti cítí komfortně. Potah lehátka se dá vyprat i v pračce na jemném programu. Lehátko v šedé barvě opěrku na hlavičku, čímž poskytuje novorozenci podporu hlavy.

Lehátko Beaba lze výškově nastavit do 4 poloh zcela jednoduše – stačí zmáčknout pojistky na obou nohách lehátka a posunout nahoru či dolů. Děťátko tak může být ve výši rodičů či sourozenců a sleduje, co se děje kolem něj, je v neustálé interakci s okolím a nebojí se. Lehátko se také dá naklonit do 3 pozic jen jednou rukou – dá se nastavit i do polohy na pohodlný spánek. Děťátko se dá v lehátku zajistit 5bodovým bezpečnostním pásem, takže miminko z lehátka nespadne a zároveň se cítí bezpečně. Lehátko poslouží i jako houpačka, která se dá zajistit a nemusíte se bát, že houpačka se převrátí.

Kolotoč nad lehátko Beaba Up&Down s funkcemi šedo-bílý

Kolotoč nad dětské lehátko Beaba Up&Down je hrací kolotoč, který upoutá vaše miminko a pomůže mu spokojeně usnout. Kolotoč nad lehátko je ozdoben třemi hračkami, které vydávají zvuk a stimulují tak smysly děťátka. Kolotoč se na lehátko upevňuje velmi jednoduše pomocí kroužku a můžete jej upevnit na levou i pravou stranu. Kolotoč se dá otočit, takže jej můžete přemístit nad nohy, hlavičku či k bokům miminka. Rovněž ho můžete upevnit blízko rukou děťátka, aby si s hračkami na kolotoči hrálo. Hračky se dají z kolotoče odmontovat a děťátko si s nimi může samostatně hrát. Hračky na kolotoči pomáhají děťátku rozvíjet jeho smysly, uspává ho, ale jemné barvy na druhé straně nedráždí citlivý dětský zrak.

Francouzská značka Beaba již od roku 1989 přináší do domácností s malými dětmi inovativní kuchyňské pomůcky a produkty péče o malé děti. Designéři značky Beaba si při navrhování nových produktů dávají záležet na tom, aby nové pomůcky splňovaly kritéria nejvyšší kvality. Výrobky francouzské značky Beaba si pochvalují rodiče po celém světě a produkty Beaba jsou každoročně oceňovány i odbornými porotami.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu87*51*52 cm
Celková výška87 cm
Rozměry balení64*57*16 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost5,0 kg
Nosnost9,0 kg
Barvašedá
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...