Set lavice na kreslení a magnetky Little Pupils Desk Smoby s oboustrannou tabulí a elektronická kuchyňka Tech a magnetické písmenka Abeceda

Popis produktu

Set dětská lavice s odkládacím prostorem a tabulí a odrážedlo Bubble Go 2v1 a magnetická písmenka Abeceda je krásný set hraček pro šikovné děti a zejména holčičky od 3 let, které kreslí a malují. Zvýhodněný set hraček vás překvapí skvělou cenou a vaše děti budou mít z nových hraček velkou radost. Smoby je známý kvalitními a moderními hračkami s jedinečným francouzským designem. Hračky v setu rozvíjejí jemnou dětskou motoriku, fantazii a představivost. Set hraček je vhodný pro hru více dětí a výborně se hodí do každého dětského pokojíčku.

Set dětská lavice s odkládacím prostorem a tabulí a kuchyňka s technickým vybavením Tech Edition a magnetická písmenka Abeceda je krásný set hraček pro šikovné děti a zejména holčičky od 3 let, které kreslí a malují. Zvýhodněný set hraček vás překvapí skvělou cenou a vaše děti budou mít z nových hraček velkou radost. Smoby je známý kvalitními a moderními hračkami s jedinečným francouzským designem. Hračky v setu rozvíjejí jemnou dětskou motoriku, fantazii a představivost. Set hraček je vhodný pro hru více dětí a výborně se hodí do každého dětského pokojíčku.

Lavice na kreslení a magnetky Little Pupils Desk Smoby s oboustrannou tabulí a úložným prostorem s 80 doplňky

Lavice na kreslení s oboustrannou tabulí Little Pupils Desk je vynikající hračka, kterou si oblíbí každé dítě od 3 let. Každý detail byl navržen předními francouzskými designéry, kteří dbali na potřeby a všestranný rozvoj dětí. Chlapci i dívky mají k dispozici špičkovou oboustrannou tabuli, z jedné strany klasickou, určenou pro kresbu s křídou a na druhé straně magnetickou bílou, na kterou si mohou psát a kreslit se smazatelnou fixkou, hrát si s magnetickými písmeny a čísly. Tabule se dá přizpůsobit v 2 polohách tak, aby mělo dítě ideální úhel při kreslení.

Školní lavice má robustní a stabilní konstrukci, je pro děti maximálně bezpečná a ergonomická lavice jim umožní pohodlné sezení. Součástí je sada 80 doplňků, mezi nimiž najdou 72 magnetických čísel a písmenek, 6 barevných kříd, hadřík na utírání a rovněž postranní box, do kterého si děti mohou odkládat magnetické doplňky. Do úložného prostoru, skrývajícím se pod oboustrannou tabulí, si dítě může po práci uložit všechny fixky a křídy. Školní lavice má navíc ještě jednu odkládací plochou nad oboustrannou tabulí.

Kuchyňka s technickým vybavením Tech Edition Smoby elektronická s mnoha zvuky a svetlami a 35 doplňků 100 cm vysoká

Kuchyňka s technickým vybavením Tech Edition od francouzského Smoby je vynikající hračka pro všechny chlapce a dívky od 3 let. Designová modrá kuchyňka je vybavena elektronickým modulem, díky kterému disponuje mnoha zvukovými a světelnými funkcemi. Malí kuchaři a kuchařky objeví originální varnou desku s červeným podsvícením a 2 zvukovými efekty. Na kávovaru se po stisknutí tlačítka zjeví světélko upozorňující na ohřívání vody a když zhasne, dítě opět stiskne knoflík a vyslechne si zvuk jako při skutečném dávkování tekutiny. Nad kávovarem je zásobník, který můžete reálně naplnit vodou, takže dítě získá ještě realističtější zážitek. Praktická digestoř s háčky v sobě skrývá funkci osvětlení a šikovné děti využijí při vaření i 2stupňovou ventilaci se zvukem simulujícím funkci výparníku.

Nadčasová kuchyňka obsahuje i praktický dřez na mytí nádobí, otevíratelnou troubu a chybět nesmí ani myčka nádobí s košem na ukládání nádobí. Na boční straně kuchyňky najdou dětičky ledničku a úložný prostor s 2 poličkami, kam si mohou uklidit potraviny a nářadí. Pod digestoří se nachází také přístroj na sodu, oběd si děti vychutnají na konci kuchyňské linky. V bohaté sadě 35 doplňků děti najdou 2 vidličky, 2 nožíky, 2 lžičky, 2 talíře, 2 kelímky, 2 šálky, 3 kávové kapsle, lahvičku se sodou, hrnec s víkem, pánev s funkcí otáčení palačinek, palačinku, magickou rybičku opečenou z jedné strany, slánku a pepřenku s mechanickým zvukem cric-crac. Chlapce i dívky určitě potěší i magické těstoviny, které při teplotě nad 18 stupňů získají krásnou žlutou barvu jako při skutečném vaření.

Magnetická písmenka Smoby abeceda, čísla a znaky 72 kusů

Sada magnetických písmen Smoby je výborný doplněk ke školní tabuli pro děti. Souprava písmen na tabuli je tvořena 72 písmeny, čísly a matematickými znaky. Děti si z magnetických písmen mohou na dětské tabuli vytvářet různé obrazce, učit se skládat první slovíčka nebo počítat jednoduché příklady. 72 magnetických písmen pomůže dětem v předškolním a mladším školním věku s učením písmen a čísel. Je to velmi dobrá pomůcka na hravé učení. Manipulací s malými písmenky se rozvíjí i jemná motorika manuální zručnost.

Smoby je populární francouzský výrobce těch nejkrásnějších dětských plastových hraček. Už roky je na trhu známý originálními hračkami, které jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších materiálů. Všechny hračky mají zaoblené hrany, které slouží jako preventivní ochrana před zraněními dětí. Zářivé a pestré barvy hraček Smoby podněcují dětskou představivost. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je hladký a na dětské ruce působí velmi příjemně. Je to plast sametový na dotek.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu69*57*58 cm
Celková výška69 cm
Rozměry balení69*22*58 cm
Celková délka58 cm
MagnetickéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost4,7 kg
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.