Set lavice na kreslení a magnetky Little Pupils Desk Smoby s oboustrannou tabulí a Hravá kuchařka Čokoládovna

Popis produktu

Set dětská lavice s odkládacím prostorem a tabulí a Hravá kuchařka Chef Čokoládovna je oblíbený set hraček pro šikovné děti od 3 let, které milují svět kreslení a rády si hrají i na kuchaře. Zvýhodněný set hraček je v nabídce za sníženou cenu, takže nejenže ušetříte peníze, ale budete také spokojeni s kvalitními hračkami pro vaše nejmenší. Společnost Smoby je známá kvalitními hračkami s originálním francouzským designem. Hračky v setu rozvíjejí jemnou dětskou motoriku, fantazii a představivost. Set hraček je vhodný pro hru více dětí a rozveselí každý dětský pokoj.

Lavice na kreslení a magnetky Little Pupils Desk Smoby s oboustrannou tabulí a úložným prostorem s 80 doplňky

Lavice na kreslení s oboustrannou tabulí Little Pupils Desk je vynikající hračka, kterou si oblíbí každé dítě od 3 let. Každý detail byl navržen předními francouzskými designéry, kteří dbali na potřeby a všestranný rozvoj dětí. Chlapci i dívky mají k dispozici špičkovou oboustrannou tabuli, z jedné strany klasickou, určenou pro kresbu s křídou a na druhé straně magnetickou bílou, na kterou si mohou psát a kreslit se smazatelnou fixkou, hrát si s magnetickými písmeny a čísly. Tabule se dá přizpůsobit v 2 polohách tak, aby mělo dítě ideální úhel při kreslení.

Školní lavice má robustní a stabilní konstrukci, je pro děti maximálně bezpečná a ergonomická lavice jim umožní pohodlné sezení. Součástí je sada 80 doplňků, mezi nimiž najdou 72 magnetických čísel a písmenek, 6 barevných kříd, hadřík na utírání a rovněž postranní box, do kterého si děti mohou odkládat magnetické doplňky. Do úložného prostoru, skrývajícím se pod oboustrannou tabulí, si dítě může po práci uložit všechny fixky a křídy. Školní lavice má navíc ještě jednu odkládací plochou nad oboustrannou tabulí.

Hravá kuchařka Chef Čokoládovna Smoby s recepty a formou na výrobu čokoládových bonbonů od 5 let

Hravá kuchařka pro děti Chef Čokoládovna od francouzské společnosti Smoby s recepty a formou na výrobu čokoládových bonbonů je dokonalá kreativní sada určená na výrobu čokoládových bonbonů podle přiložených receptů. Dětská čokoládovna je vhodná pro všechny milovníky sladkostí od 5 let. Při výrobě i zdobení sladkých pamlsků pracují malí cukráři a cukrářky se skutečnými surovinami a mohou si tak dopřát vlastnoručně vyrobené pochoutky.

Součástí této úžasné kreativní sady pro děti je přístroj se dvěma nádobami na čokoládu, forma na odlévání dokonalých sladkých bonbónů, zařízení a násadky na zdobení, plastové tyčinky na zdobení i plastové tyčinky na bonbóny jako i stojan na sladké dětské výtvory. Hotové čokoládové bonbóny si děti kladou na modrý patrový tác a mohou je nabízet svým hostům. Rozměry přístroje na výrobu čokoládových bonbonů jsou 40*21*21 cm.

Smoby je renomovaná francouzská společnost na výrobu hraček, které se vyznačují vysokou kvalitou, odolností použitých materiálů a bezpečností hraček. Hračky od Smoby splňují přísná bezpečnostní kritéria kladená na výrobu dětských hraček a díky tomu si udržují ten nejvyšší standard. Zářivé barvy na dětských hračkách Smoby podněcují u dětí rozvoj představivosti a fantazie.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu69*57*58 cm
Celková výška69 cm
Rozměry balení69*22*58 cm
Celková délka58 cm
MagnetickéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost4,7 kg
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.