Set lavice na kreslení Magic Desk Smoby Kresli a smaž růžová a koloběžka Minnie tříkolová

Popis produktu

Růžová lavice na kreslení Magic Desk a tříkolová koloběžka Minnie je fantastická sada hraček, která zabaví děti od 2 let na dlouhá léta. Sadu hraček nabízíme za akční cenu, takže potěší nejen děti, ale i rodiče, kteří výrazně ušetří. Hračky v setu spolu designově a barevně ladí, ozdobí každý dětský pokojíček. Děti si zahrají na umělce a sportovce, díky čemuž se přibližují světu dospělých a rozvíjejí si své logické myšlení, fantazii a pohybové schopnosti. Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem hračky nejvyšší kvality s prvotřídním vzhledem.

Lavice na kreslení Magic Desk Smoby Kresli a smaž s odkládacím prostorem a doplňky

Lavice na kreslení Magic Desk Activity od renomovaného francouzského výrobce Smoby je vynikající hračka pro každé dítě od 2 let. Lavice s tabulí na kreslení je vyrobena v krásných barvách, které zaujmou každé dítě. Lavice Kresli a smaž v sobě skrývá originální tabuli, na kterou si dítě může vesele kreslit různé obrázky a pak je smazat. Malí umělci budou mít k dispozici praktickou smazatelnou fixku a hadřík na utírání tabule. Dítě získá široké pole působnosti, rozvíjí svůj talent i díky přiloženému bloku obrázků, které si vybarvuje.

Umělecká lavice má robustní a stabilní konstrukci. Dětská lavice má také šikovný úložný prostor, nacházející se pod tabulí, kam si chlapci i dívky po hře odloží všechny umělecké potřeby. Praktická lavice disponuje navíc ještě další odkládací plochou nad tabulí, kde si dítě může odkládat pracovní pomůcky, se kterými právě pracuje. Pracovní plocha je vyhotovena tak, aby dětem poskytla správný úhel kreslení a malování. Pohodlné sedadlo v kombinaci s opěrkou nohou dopřeje dětem komfort při jejich tvorbě.

Tříkolová koloběžka Minnie Smoby s výškově nastavitelnou rukojetí

Tříkolová koloběžka Minnie je vyrobena v krásném růžovém provedení a je vhodná pro děti od 3 let. Řídítka koloběžky zdobí obrázek s Disney motivem Minnie. Tříkolová koloběžka s celokovovým rámem a stabilním tříkolovým systémem představuje kvalitní a spolehlivou hračku pro každou dívku. Kolečka jsou chráněna proti proražení, v případě potřeby se dají jednoduše odmontovat a vyměnit za nová. Protiskluzové rukjeti se dají nastavit do maximální výšky 70 cm, přičemž celkové rozměry koloběžky jsou 52*32*72 cm. Koloběžka dokáže růst spolu s vaším dítětem, takže ji bude využívat opravdu dlouhou dobu.

Pohádková koloběžka se třemi kolečky je mnohem stabilnější, bezpečnější a pohodlnější než klasická koloběžka. Koloběžka má nosnost 20 kg. Díky koloběžce se děti učí udržovat rovnováhu, rozvíjejí pohybové dovednosti a motoriku. Koloběžka pomáhá posilovat svalstvo na končetinách a děti díky ní tráví čas na čerstvém vzduchu. Zároveň si děti trénují i postřeh a reflexy. Při jízdě na koloběžce se doporučuje používat ochranné pomůcky a to chrániče na kolena, zápěstí, lokty a přilbu.

Smoby je zkušený francouzský výrobce hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava nad 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu56*57*52 cm
Celková výška52 cm
Rozměry balení59*17*69 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost2,98 kg
Barvarůžová
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné