Set lavice na kreslení Magic Desk Kresli a smaž Smoby a koloběžka Minnie tříkolová

Popis produktu

Růžová lavice na kreslení Magic Desk a tříkolová koloběžka Minnie je fantastická sada hraček, která zabaví děti od 2 let na dlouhá léta. Sadu hraček nabízíme za akční cenu, takže potěší nejen děti, ale i rodiče, kteří výrazně ušetří. Hračky v setu spolu designově a barevně ladí, ozdobí každý dětský pokojíček. Děti si zahrají na umělce a sportovce, díky čemuž se přibližují světu dospělých a rozvíjejí si své logické myšlení, fantazii a pohybové schopnosti. Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem hračky nejvyšší kvality s prvotřídním vzhledem.

Lavice na kreslení Magic Desk Smoby Kresli a smaž modrá se 4 odkladacími prostorami a 12 doplňky od 24 měsíců

Moderní lavice na kreslení Magic Desk představuje skvělý dárek pro všechny chlapce a děvčátka od 2 let. Lavice s tabulí na kreslení je vyrobena v nádherné oranžovo-zeleno-modré barevné kombinaci. Lavice Kresli a smaž v sobě skrývá originální tabuli, na kterou si dětičky mohou kreslit různé obrázky, procvičovat si psaní čísel, abecedy a pak je jednoduše smažou. K dispozici mají i sadu 12 doplňků, mezi nimiž se nachází smazatelná fixka, hadřík na utírání tabule a blok s obrázky, které si mohou vybarvovat. Malí umělci se výborně zabaví a objevují své talenty.

Školní lavice má robustní a stabilní konstrukci, přičemž v sobě skrývá až 4 odkládací prostory na doplňky. Největší úložný prostor se nachází přímo pod tabulí, děti si do něj uloží všechny umělecké potřeby. Další odkládací plochy jsou umístěny nad tabulí, kam si děti uloží všechny nástroje a doplňky, se kterými právě pracují. Pracovní plocha je vyhotovena tak, aby dětem poskytla správný úhel kreslení a malování. Pohodlné ergonomické sedadlo v kombinaci s opěrkou nohou dopřeje dětem při jejich tvorbě komfort a správné sedací návyky.

Tříkolová koloběžka Minnie Smoby s výškově nastavitelnou rukojetí

Tříkolová koloběžka Minnie je vyrobena v krásném růžovém provedení a je vhodná pro děti od 3 let. Řídítka koloběžky zdobí obrázek s Disney motivem Minnie. Tříkolová koloběžka s celokovovým rámem a stabilním tříkolovým systémem představuje kvalitní a spolehlivou hračku pro každou dívku. Kolečka jsou chráněna proti proražení, v případě potřeby se dají jednoduše odmontovat a vyměnit za nová. Protiskluzové rukjeti se dají nastavit do maximální výšky 70 cm, přičemž celkové rozměry koloběžky jsou 52*32*72 cm. Koloběžka dokáže růst spolu s vaším dítětem, takže ji bude využívat opravdu dlouhou dobu.

Pohádková koloběžka se třemi kolečky je mnohem stabilnější, bezpečnější a pohodlnější než klasická koloběžka. Koloběžka má nosnost 20 kg. Díky koloběžce se děti učí udržovat rovnováhu, rozvíjejí pohybové dovednosti a motoriku. Koloběžka pomáhá posilovat svalstvo na končetinách a děti díky ní tráví čas na čerstvém vzduchu. Zároveň si děti trénují i postřeh a reflexy. Při jízdě na koloběžce se doporučuje používat ochranné pomůcky a to chrániče na kolena, zápěstí, lokty a přilbu.

Smoby je zkušený francouzský výrobce hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu56*57*52 cm
Celková výška52 cm
Rozměry balení59*17*69 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,98 kg
Barvaoranžová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.