Set lavice na kreslení Magic Desk Smoby Kresli a smaž růžová a magnetická abeceda a čísla 72 kusů

Popis produktu

Růžová lavice na kreslení Magic Desk a magnetická sada písmen a čísel je vynikající sada hraček, vhodná pro všechny děti a zejména děvčátka od 2 let. Sadu hraček nabízíme za zvýhodněnou cenu, takže potěší nejen děti, ale i rodiče, kteří výrazně ušetří. Hračky v setu spolu designově a barevně ladí, ozdobí každý dětský pokojíček. Děti si zahrají na umělce, díky čemuž se přibližují světu dospělých a rozvíjejí si své logické myšlení, fantazii a představivost při práci s písmenky a číslicemi. Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem hračky nejvyšší kvality s prvotřídním vzhledem.

Lavice na kreslení Magic Desk Smoby Kresli a smaž s odkládacím prostorem a doplňky

Lavice na kreslení Magic Desk Activity od renomovaného francouzského výrobce Smoby je vynikající hračka pro každé dítě od 2 let. Lavice s tabulí na kreslení je vyrobena v krásných barvách, které zaujmou každé dítě. Lavice Kresli a smaž v sobě skrývá originální tabuli, na kterou si dítě může vesele kreslit různé obrázky a pak je smazat. Malí umělci budou mít k dispozici praktickou smazatelnou fixku a hadřík na utírání tabule. Dítě získá široké pole působnosti, rozvíjí svůj talent i díky přiloženému bloku obrázků, které si vybarvuje.

Umělecká lavice má robustní a stabilní konstrukci. Dětská lavice má také šikovný úložný prostor, nacházející se pod tabulí, kam si chlapci i dívky po hře odloží všechny umělecké potřeby. Praktická lavice disponuje navíc ještě další odkládací plochou nad tabulí, kde si dítě může odkládat pracovní pomůcky, se kterými právě pracuje. Pracovní plocha je vyhotovena tak, aby dětem poskytla správný úhel kreslení a malování. Pohodlné sedadlo v kombinaci s opěrkou nohou dopřeje dětem komfort při jejich tvorbě.

Magnetická písmenka Smoby abeceda, čísla a znaky 72 kusů

Sada magnetických písmen Smoby je výborný doplněk ke školní tabuli pro děti. Souprava písmen na tabuli je tvořena 72 písmeny, čísly a matematickými znaky. Děti si z magnetických písmen mohou na dětské tabuli vytvářet různé obrazce, učit se skládat první slovíčka nebo počítat jednoduché příklady. 72 magnetických písmen pomůže dětem v předškolním a mladším školním věku s učením se písmen a čísel. Je to velmi dobrá pomůcka na hravé učení. Manipulací s malými písmenky se rozvíjí i jemná motorika manuální zručnost.

Smoby je zkušený francouzský výrobce hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava nad 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu56*57*52 cm
Celková výška52 cm
Rozměry balení59*17*69 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost2,98 kg
Barvarůžová
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné