Set kuchyňka rostoucí s tekoucí vodou Tefal Evolutive Grand Chef Smoby a úklidový vozík s kbelíkem a vaflovač se spotřebiči a vaflemi

Popis produktu

Rostoucí kuchyňka s tekoucí vodou Tefal Evolutive Grand Chef se spotřebiči a úklidovým vozíkem s kbelíkem jsou kvalitní a nadčasové hračky, které zabaví děti od 3 let. Sadu hraček nabízíme za sníženou cenu, takže potěší nejen děti, ale i rodiče, kteří výrazně ušetří. Hračky v setu spolu designově a barevně ladí, ozdobí každý dětský pokojíček. Děti si zahrají na kuchaře a uklízeče, díky čemuž se přibližují světu dospělých a rozvíjejí si své logické myšlení, fantazii a představivost. Francouzský Smoby a Écoiffier  již dlouhá léta přinášejí dětem hračky nejvyšší kvality s prvotřídním vzhledem.

Kuchyňka rostoucí s tekoucí vodou Tefal Evolutive Grand Chef Smoby s magickým bubláním, židličkou a 43 doplňků

Elektronická kuchyňka Tefal Evolutive Grand Chef od francouzského výrobce Smoby je nadčasová kuchyňka, která roste s dítětem od 3 do 8 let. Francouzský design v červeno-bílém barevném provedení okouzlí každého malého kuchaře. Děti si zahrají s množstvím doplňků, přičemž se výborně zabaví s tekoucí vodou, magickým hrncem s bubláním a své jídlo si vychutnají u jídelního koutku se židlí KidStool.

Rostoucí kuchyňka vydrží dětem dlouhá léta – s přiloženými podstavci s výškou 8 cm snadno nastavíte dítěti výšku podle jeho potřeb. Základní výška pracovní desky je 51 cm a po nasazení podstavců je až 59 cm. Toto vylepšení ocení rodiče i s více dětmi v různém věku. Efekt tekoucí vody se spouští stisknutím kohoutku a je vyřešen systémem uzavřeného oběhu, takže teče do dřezu a dostává se zpět do nádržky. Chlapci a dívky se zabaví i s pečicí troubou, chladničkou, sporákem s varnou deskou, ale i s listovacím receptářem s obrázky, umístěný přímo pod kávovarem s vkládacími kapslemi.

Bohaté příslušenství obsahuje až 43 doplňků, mezi kterými malí kuchaři najdou i těstoviny, které při teplotě nad 18 stupňů získají krásnou žlutou barvu jako při skutečném vaření. Děti si při přípravě oběda mohou vlastnoručně nakrájet mrkvičku, opékat rybičku, steak nebo si vyzkoušet své dovednosti s pánví na otáčení palačinek. Ve výbavě se nacházejí i lžičky, nožíky, vidličky, talířky, kelímky, šálky, vajíčko, koláček, různé náplně do kávovaru, láhev kečupu, hořčice, krabice s těstovinami, mlékem, slánka, pepřenka, napichovací vidlička, nůž na krájení a praktická naběračka.

Úklidový vozík 100% Chef Bubble Clean Écoiffier se smetákem a 9 doplňky

Úklidový vozík 100% Chef se smetákem je ideálním úklidovým vozíkem pro všechny holčičky, které se vyžívají v úklidu a pomáhání při domácích pracích. Ve spodní části vozíku je umístěn zelený kbelík i s rukojetí a praktickým odkapávačem na mop. Na boku dětského úklidového vozíku je zavěšen zelený smetáček spolu s lopatkou. Součástí setu je i mop a velký smeták, které rovněž mají na úklidovém vozíku své místo. Na vrchu dětského úklidového vozíku se nachází polička, která je ideální na odkládání čisticího prostředku. V zadní části vozíku je umístěn sáček na smetí, který je při úklidu velmi užitečný. Všechny doplňky jsou krásně barevně sladěné.

Vaflovač 100% Chef Écoiffier s mixérem, kávovarem a vaflemi od 18 měsíců s 28 doplňky zelený

Vaflovač pro děti 100% Chef od francouzského výrobce Écoiffier je výborný doplněk do dětské kuchyňky, který je vhodný pro děti od 18 měsíců. Kromě dětského vaflovače najdete v této kuchyňské sadě i smoothie mixér, kávovar, vafle ve tvaru srdíček, kelímky, hrnky, talířky, lžičky a další doplňky. V balení je 28 doplňků, které jsou nezbytné pro malé kuchařky a kuchaře. Díky veselým barvám a realistickému provedení tato hračka pro kuchtíky podněcuje dětskou fantazii a také kreativitu, protože děti mohou vymýšlet různé recepty a způsoby stolování pro sebe a své nejbližší.

Smoby je zkušený francouzský výrobce hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava nad 39€ CZ zima

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu134*45*101 cm
Celková výška101 cm
Výška pracovní plochy51 - 59 cm
Rozměry balení76*24*80 cm
Celková délka134 cm
Výškově nastavitelnéAno
Na bateriiAno
ElektronickéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost9,1 kg
NoteBattery: 3 x AAA/LR03 not included
Barvačervená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.