Set kuchyňka s pizzou Pizzeria Écoiffier oboustranná s vaflovačem a kuchyňským robotem s doplňky

Popis produktu

Kuchyňka s pizzou Pizzerie oboustranná s vaflovačem, kuchyňským robotem a doplňky od francouzského výrobce Écoiffier potěší všechny děti od 18 měsíců, které si rády hrají hry na profese. Hračky v setu spolu barevně i designově ladí, vytvoří v dětském pokojíčku kreativní a veselou atmosféru. Děti si spolu se svými kamarády a sourozenci vyzkouší povolání kuchařů, naučí se připravovat chutnou pizzu, hamburger a zjišťují, jak se používají kuchyňské spotřebiče a doplňky. Při komunikaci se zákazníky si rozvíjejí jazykové dovednosti, logické myšlení, získávají sebedůvěru a snáze si vytvářejí sociální vazby.

Kuchyňka s pizzou Pizzeria Écoiffier oboustranná polohovatelná se židlí a 33 doplňky

Dětská kuchyňka s pizzerií od francouzského Écoiffier představuje skvělý dárek pro děti od 18 měsíců. V přední části oboustranné kuchyňky se nachází praktický dřez na mytí nádobí, sporák na vaření a ve spodní části otevíratelná pečicí trouba s knoflíky, ve které si děti mohou připravit chutnou pizzu. K dispozici mají také dostatek úložného prostoru a háčků na zavěšení kuchyňského náčiní. Vrchní část kuchyňky disponuje výdejním okénkem, na které kuchař položí připravený oběd. Při placení použije zákazník platební kartu, kterou vloží do otvoru platebního terminálu.

Multifunkční kuchyňka nabídne dětem navíc i polohovatelná boční křídla, která lze jednoduše umístit do zadní části kuchyňky s nápisem Pizzeria, kde vytvoří jídelní stolek jako ve skutečné restauraci. Zákazník se může posadit na stylovou židli bez opěradla a během čekání si prohlíží obrázky různých pochoutek. Při hře na kuchaře a zákazníky mají děti k dispozici až 33 doplňků, mezi kterými je nakrájená pizza s lopatkou, láhev s olejem, nádoba na příbor, nožíky, vidličky, talířky, skleničky, kuchyňské náčiní, slánka, pepřenka, hrnce a hamburger, který si děti samy sestaví z 6 dílů.

Dětská kuchyňka s pizzerií v hnědých odstínech působí útulným dojmem, vytváří domácí atmosféru. Děti si ji oblíbí na první pohled, zahrají si spolu se svými sourozenci i kamarády na povolání kuchařů a všestranně se rozvíjejí. Rozměry kuchyňky jsou 64*26*54 cm, její celková výška je 64 cm. Je vyrobena z kvalitních plastových materiálů, vyznačuje se vysokou stabilitou a vydrží dětem dlouhá léta. Díky nízké váze pouhých 2,8 kg lze snadno přesouvat a nezabírá mnoho místa.

Vaflovač 100% Chef Écoiffier s mixérem, kávovarem a vaflemi od 18 měsíců s 28 doplňky zelený

Vaflovač pro děti 100% Chef od francouzského výrobce Écoiffier je výborný doplněk do dětské kuchyňky, který je vhodný pro děti od 18 měsíců. Kromě dětského vaflovače najdete v této kuchyňské sadě také smoothie mixér, kávovar, vafle ve tvaru srdíček, kelímky, hrníčky, talířky, lžičky a další doplňky. V balení je celkem 28 doplňků, které jsou nezbytné pro malé kuchařky a kuchaře. Díky veselým barvám a realistickému provedení tato hračka pro malé kuchaře podněcuje dětskou fantazii a také kreativitu, protože děti mohou vymýšlet různé recepty a způsoby stolování pro sebe a své nejbližší.

Kuchyňský robot Pastries Écoiffier se zákusky a 21 doplňků od 18 měsíců

Kuchyňský robot Pastries od francouzského výrobce Écoiffier je vynikající hračka pro všechny děti již od 18 měsíců. Součástí 21dílné sady je mechanický kuchyňský robot s vyměnitelnými lopatkami na šlehání, váleček na těsto, 2 vajíčka, láhev s mlékem, obal na vajíčka s obrázkem slepičky, množství různých sladkých koláčků a zákusků, které lze pokládat na 2patrový dezertní stojan s vrchní částí ve tvaru jahůdky. Všechny doplňky jsou perfektním doplňkem do dětských kuchyněk, ale také obchůdků, restaurací a kaváren. Jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který je odolný a dlouho vydrží. 

S kuchyňským robotem a doplňky zažijí děti hodiny skvělé zábavy, zabaví se s nimi sourozenci i kamarádi. Zahrají si hry na kuchaře, vymýšlejí si vlastní recepty, přibližují se světu dospělých a získávají pocit zodpovědnosti. Zlepšují si své komunikační schopnosti, jemnou motoriku, fantazii a představivost. Francouzský Écoiffier již dlouhá léta přináší dětem kvalitní hračky, které splňují nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu64*26*54 cm / 20*20*20 cm
Celková výška54 cm
Celková délka64 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,8 kg
Barvahnědá
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.