Set kuchyňka Tefal Studio XXL elektronická Smoby s magickým bubláním a cukrárna na čokoládová lízátka

Popis produktu

Set hraček elektronická kuchyňka Tefal Studio XXL a cukrárna na výrobu čokoládových lízátek tvoří spolu fantastickou sadu hraček pro vaše malé pomocníky. Tyto úžasné hračky pocházejí od spolehlivého francouzského výrobce Smoby, který ve svých hračkách spojuje francouzský cit pro krásu a jedinečnost s léty ověřenou kvalitou a zaručenou bezpečností během her vašich ratolestí. Realistický design, moderní barevné provedení a propracované detaily kuchyňky zaručeně upoutají každé děťátko. Kreativní sada na výrobu lízátek z čokolády je unikátním doplňkem pro všechny děti, které rády vymýšlí a touží pracovat se skutečnými ingrediencemi. S kuchyňkou a továrnou na výrobu sladkostí se děti budou během hry cítit jako opravdoví kuchaři, proto neváhejte a zakupte jim hračky v setu. Vás navíc potěší výhodná cena.

Kuchyňka pro děti Tefal Studio XXL Smoby elektronická s magickým bubláním a ledem s 38 doplňky červeno-zelená

Dětská kuchyňka Tefal Studio XXL je moderní kuchyňka pro děti s unikátním designem, který odráží nejnovější trendy v architektuře. Množství propracovaných detailů a zajímavých doplňků dělají z kuchyňky Smoby Tefal Studio XXL v červeno-zelené kombinaci nádhernou hračku pro dívky i chlapce od 3 let. Svým jedinečným barevným provedením se podobá opravdové kuchyni. Smoby kuchyňka pro děti je elektronická, proto varná deska s dvouvařičem po položení hrnce či pánve na varnou plochu vydává realistické zvuky. Děti zbožňují zvukové efekty, které simulují vaření, smažení či bublání Blop-Blop. Netradičním a zajímavým doplňkem kuchyňky je myčka nádobí pod troubou na pečení, s otevíratelnými dvířky a přihrádkou na uložení nádobí.

Snad nejlepším doplňkem dětské kuchyňky je magický hrnec, který po naplnění vodou na varné desce začne magicky bublat. Hra na vaření už nemůže být zábavnější. Ve spodní části kuchyňky pro děti je chladnička s červenými dvířky. Tlačítka na zapínání a vypínání trouby vydávají mechanický zvuk Klik-Klik. Nad pracovní deskou kuchyňky je digestoř s háčky, na kterých visí příbor a kuchyňské potřeby. Pod digestoří je zabudovaný espresso kávovar s velkým bílým hrnkem. Dřez na mytí nádobí s moderním vysokým vodovodním kohoutkem je doplněn o odkapávač. Netradičním přístrojem v této kuchyňce pro děti je stroj na výrobu domácí sody, která během výroby nápoje vydává zvuky Cricut-Cricut. Dále v kuchyňce najdete i originální dávkovač na led, který po zmáčknutí vydává kostky ledu.

Tato krásná a jedinečná kuchyňka je dodávána spolu s 38 doplňky, které zaručují dlouhé hodiny her na kuchaře či pekaře. Elektronická kuchyňka Tefal XXL se bude krásně vyjímat v dětském pokoji i vašeho děťátka, je stejně vhodná pro kluky i holčičky. Dětská kuchyňka je dlouhá 86 cm, vysoká 100 cm a hluboká 83 cm. Výška pracovní desky je 51 cm od země. Děti napodobují život dospělých, učí se, co život dospělých obnáší, a proto je hra v kuchyňce i forma sociální interakce, která u dětí rozvíjí komunikační schopnosti. Pohodlně si s ní zahraje více dětí najednou, protože je přístupná z každé strany a hrací plocha má 360°. Je ideální hračkou i pro hru dětí ve školce. Dětská kuchyňka Smoby Tefal Studio XXL funguje na 2 x AA/LR6 baterie, které jsou součástí balení.

Hravá kuchařka pro děti Chef Smoby Cukrárna s recepty a formou na výrobu čokoládových lízátek od 5 let

Hravá kuchařka pro děti Chef Smoby Cukrárna s recepty a formou na výrobu čokoládových lízátek je geniální přístroj na výrobu domácích čokoládových lízátek podle přiložených receptů. Dětská cukrárna je vhodná pro všechny milovníky sladkostí od 5 let. Při výrobě i zdobení sladkých pamlsků pracují malí cukráři a cukrářky se skutečnými surovinami a své dokonalé výtvory je potěší dvakrát. Radost budou mít nejen z vlastně vyrobených a ručně ozdobených lízátek ze sladké čokolády, ale následně si mohou dopřát za dobře vykonanou práci sladkou odměnu. Čokoládovou směs si do dokonalých kuliček děti zformují pomocí přístroje umístěného ve vrchní části továrny na sladkosti, zabaví se jejich spouštěním po modrém toboganu do misky. Zdobení lízátek z čokolády bude velkou zábavou pomocí přístroje na zdobení, ve kterém se nacházejí pestrobarevné ozdůbky různých tvarů.

Malí cukráři mají k dispozici nejen recepty potřebné k výrobě sladkého pokušení, ale také množství přísad a náčiní. Součástí této úžasné kreativní sady pro děti jsou dvě nádoby na čokolády, dále přístroj na výrobu lízátek s nástrojem na formování dokonalých kuliček, zařízení na zdobení, tobogan s velkou miskou, naběračky, lžička, modrá miska, talířek, plastové tyčinky na zdobení i plastové tyčinka na lízátka, jakož i stojan, do kterého si děti hotová lízátka na uloží. Rozměry přístroje na výrobu lízátek z čokolády jsou 41*23*22 cm. Cukrárna s recepty je skvělou a zábavnou hračkou z dílny renomovaného výrobce kvalitních hraček pro děti Smoby. Při výrobě čokoládových lízátek se děti učí vzájemně spolupracovat a komunikovat, čímž se rozvíjejí také jazykové a komunikační schopnosti.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, proto všechny hračky splňují i ​​ty nejvyšší bezpečnostní kritéria. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to nejlepší dárek pro vaše nejmenší. Sada kuchyňky a cukrárny na výrobu lízátek z čokolády je skvělá souprava hraček pro děti, které si rády hrají na kuchaře a kuchařky, protože obsahuje ohromné ​​množství doplňků potřebných na jedinečnou hru plnou zábavy. Dopřejte radost vašim dětem z vlastnoručně vyrobených lízátek ze sladké čokolády v moderní kuchyňce.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu86*83*100 cm
Celková výška100 cm
Výška pracovní plochy51 cm
Rozměry balení66*26*75 cm
Celková délka86 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost8,2 kg
PoznámkaBattery: 2 x AA/LR6
Barvačervená
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné