Set kuchyňka Tefal Studio XXL Smoby s magickým bubláním a elektronický obchod Supermarket

Popis produktu

Set Smoby tvoří nejmodernější hračky: elektronická kuchyňka Tefal Studio XXL a elektronický obchod Supermarket. Jsou to krásné a kvalitní hračky od francouzského výrobce Smoby vhodné pro chlapce i dívky. Realistické detaily a originální design – to vystihuje kuchyňku s magickým bubláním i obchod s pokladnou a 41 doplňky. Sadu 2 elektronických hraček vám nabízíme ve zvýhodněné ceně.

Dětská kuchyňka Tefal Studio XXL Smoby elektronická s magickým bubláním a ledem s 38 doplňky červeno-stříbrná

Kuchyňka pro děti Tefal Studio XXL je fantastická elektronická kuchyňka, která je inspirovaná nejnovějšími architektonickými trendy. Pochází z dílny renomovaného výrobce Smoby, svým barevným provedením se podobá opravdové kuchyni. Elektronická dětská kuchyňka má moderní zbarvení červené a stříbrné v kombinaci s nadčasovou černou. Kuchyňka je vhodná pro kluky i holky od 3 let. Kuchyňka je elektronická, proto varná deska s dvouvařičem po položení hrnce či pánve na varnou plochu vydává realistické zvuky.

Netradičním doplňkem kuchyňky je myčka nádobí pod troubou na pečení s otevíratelnými dvířky a přihrádkou na uložení nádobí. Snad nejlepším doplňkem dětské kuchyňky je magický hrnec, který po naplnění vodou na varné desce začne magicky bublat. Hra na vaření už nemůže být zábavnější. Ve spodní části kuchyňky pro děti je chladnička s červenými dvířky. Pečicí trouba má průsvitná dvířka. Tlačítka na zapínání a vypínání trouby vydávají mechanický zvuk Klik-Klik. Nad pracovní deskou kuchyňky je digestoř s háčky, na kterých visí příbor a kuchyňské potřeby. Pod digestoří je zabudovaný espresso kávovar s velkým bílým hrnkem.

Netradičním přístrojem v této kuchyňce pro děti je stroj na výrobu domácí sody, která během výroby nápoje vydává realistické zvuky. Dále v kuchyňce najdete i originální dávkovač na led, který po zmáčknutí vydává kostky ledu. Zajímavým doplňkům kuchyňky patří napůl opečené potraviny, pánev na palačinky, hrnec s pokličkou, kapsle do kávovaru, solnička, pepřenka, 2 sady příborů, 2 talířky, 2 sklenice, 2 šálky, kostky ledu, opečené potraviny, odkapávač, 4 krabičky s jídlem, láhev, kuchyňské náčiní. Dětská kuchyňka Smoby Tefal Studio XXL funguje na 2 x AA/LR6 baterie, které jsou součástí balení.

Obchod smíšené zboží Maxi Market Smoby s ledničkou, elektronickou pokladnou a skenerem s 50 doplňky

Dětský obchod Supermarket je do detailů propracovaná hračka od francouzského výrobce Smoby, vhodná pro děti od 3 let. Dětský obchod je mini replikou skutečného supermarketu a dětem nabízí množství herních podnětů. Přichází se zabudovanou pokladnou s číselnou klávesnicí a displejem. Nákup děti mohou na pokladně spočítat jako na skutečné kalkulačce. Cenu nákupu si zákazník může zkontrolovat na nákupní kartičce, která slouží jako pokladní blok, který vychází po zaplacení z platebního terminálu. Obchůdek pro děti je vybaven váhou na vážení zboží, mikrofonem a čtečkou kreditních karet na straně nakupujícího. Produkty se dají oskenovat, přesně jako na opravdové pokladně. Skener po stisknutí tlačítka svítí.

Svůj nákup si děti mohou vložit do nákupního košíku na kolečkách, do kterého se dá vložit mince. Na bílém pokladním pultu se nachází i otvíratelná kasa na mince a bankovky, a tak mají malí prodavači penízky pěkně uložené na jednom místě. Celý sortiment si malý obchodník může vystavit a uložit na poličky. Ovoce, zelenina ale také pečivo a koláčky jsou pěkně uložené v červených bednách, které jsou umístěny v přední části supermarketu. Celkem je v balení až 41 doplňků, bez kterých se neobejde žádný správný obchod. Celková výška dětského obchůdku je 87 cm a rozměry hračky jsou 54*46*87 cm. Funguje na baterie 3 x AA/LR6, které nejsou součástí balení.

Francouzský výrobce Smoby produkuje jedinečné plastové hračky pro děti různých věkových kategorií ve vysoké kvalitě. Plast na hračkách Smoby je pevný a zároveň jemný k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany a barvy podněcující dětskou fantazii. Sada kuchyňky a obchůdku s elektronickými funkcemi je dokonalá sada hraček pro děti, které milují hry na povolání.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu86*83*100 cm
Celková výška100 cm
Výška pracovní plochy51 cm
Rozměry balení66*26*75 cm
Celková délka86 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A / NAno
Barvačervená
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné