Set kuchyňka Tefal Studio Smoby se zvuky a supermarket s váhou a pokladnou

Popis produktu

Dětskou kuchyňku Tefal Studio od francouzského výrobce Smoby nyní najdete v jedinečném a cenově zvýhodněném setu s dětským elektronickým supermarketem s váhou a pokladnou. Když vaše děti mají rády hry na povolání, těmito hračkami Smoby je určitě potěšíte. Pestré barvy a mnoho doplňků na hračkách podněcuje dětskou fantazii a představivost a pomáhají rozvíjet jemnou dětskou motoriku. Tento set potěší nejen všechny děti, ale svou výhodnou cenou i peněženky rodičů. Všechny hračky výrobce Smoby splňují nejvyšší bezpečnostní kritéria, takže vaše děti jsou při každé hře v bezpečí.

Dětská kuchyňka Tefal Studio Smoby elektronická se zvuky, s přístrojem na sodu, opečenými potravinami a 27 doplňky červeno-bílá

Dětská kuchyňka Tefal Studio Smoby je dokonalou kuchyňkou pro holčičku či chlapečka vhodná od 3 let. Je provedena v elegantní barevné kombinaci syté červené, bílé, v kombinaci s šedou pracovní deskou. Tato barevná kombinace patří k posledním módním trendům ve francouzské bytové módě a architektuře. Smoby kuchyňka pro děti Tefal Studio je pěkná a netradiční kuchyňka, která má realistické provedení. Výhodou této kuchyňky je přístupnost z každé strany, a tak je vhodná na hru pro více dětí. Společnou hrou si dětičky rozvíjejí komunikační schopnosti a napodobují dospělé. Kuchyňka je přizpůsobena úchyty, knoflíky a náčiním drobným dětským ručkám. Děti si hrou tříbí motorické schopnosti, hmatovou citlivost a koordinaci pohybů a hra s kuchyňkou je pro ně velká zábava. Kuchyňka Smoby je vybavena až 27 kusy doplňků. Mezi ně patří talířky s příbory, kuchyňské nářadí, hrnec s pokličkou a kouzelné těstoviny, náhradní kapsle do kávovaru, pánev, šálky na kávu a sklenice na sodu, opečené potraviny a jiné.

Kuchyňka Smoby Tefal Studio má mnohé speciální vlastnosti, kterými se odlišuje od jiných kuchyněk. Elektronická kuchyňka má zvukové funkce, a sporák po položení na desku vydává realistické zvuky jako při vaření Blob Blop Blop a Psssshhhii, jako při pečení. Milým doplňkem kuchyňky je přístroj na sodu, který při používání vydává realistické zvuky Cric Cric. V kouzelném hrnci se uvaří těstoviny. Tato elektronická kuchyňka pro děti má celkovou výšku 100 cm. Její rozměry jsou 49*47*100 cm. Dětská kuchyňka je vybavena spotřebiči jako v reálné kuchyni. V troubě na pečení si mohou upéct chutný koláček, a pak umýt nádobí ve dřezu na mytí nádobí. Kuchyňka má i ledničku, která představuje i úložný prostor na potraviny. Pracovní deska kuchyňky sestává z elektrického sporáku se dvěma plotýnkami, dřezu na mytí a jídelního stolu. Pěkným detailem jsou opečené potraviny, které působí realisticky. Stůl slouží dětem na prostírání a stolování. Nad pracovní deskou se tyčí stojan, kde děti najdou přístroj na vyrábění sody a espresso kávovar s výměnnými kapslemi.

Obchod pro děti Supermarket Smoby elektronický s váhou, pokladnou, potravinami a 41 doplňky červený

Dětský obchod Supermarket je do detailů propracovaná hračka vhodná pro děti od 3 let. Dětský obchod je mini replikou skutečného supermarketu a dětem nabízí množství herních podnětů. Přichází se zabudovanou pokladnou s číselnou klávesnicí a displejem. Nákup děti mohou na pokladně spočítat jako na skutečné kalkulačce. Cenu nákupu si zákazník může zkontrolovat na nákupní kartičce, která slouží jako pokladní blok, který vychází po zaplacení z platebního terminala. Úhradu za nákup mohou zákazníci zrealizovat i pomocí platební karty. Obchůdek pro děti je vybaven dále váhou na vážení zboží, mikrofonem a čtečkou kreditních karet na straně nakupujícího. Produkty se dají oskenovat, přesně jako na opravdové pokladně. Skener po stisknutí tlačítka svítí.

Svůj nákup si děti mohou vložit do nákupního košíku na kolečkách, do kterého se dá vložit mince. Na bílém pokladním pultu se nachází i otvíratelná kasa na mince a bankovky, a tak mají malí prodavači peníze pěkně uložené na jednom místě. Celý sortiment si malý obchodník může vystavit a uložit na poličky. Ovoce, zelenina ale také pečivo a koláčky jsou pěkně uložené v červených bednách, které jsou umístěny v přední části supermarketu. Celkem je v balení až 41 doplňků, bez kterých se neobejde žádný správný obchod. Jsou to různé krabičky s potravinami, zelenina a ovoce z plastu, koláčky a pečivo, mince, bankovky. Nákupní část a platící zónu odděluje malá příčka. Celková výška dětského obchůdku je 87 cm a rozměry hračky jsou 54*46*87 cm. Dětský supermarket má velmi moderní design v kombinaci červené, zelené, šedé a bílé barvy.

Dětský obchůdek s pokladnou je zábavná realistická hračka, ale zároveň přispívá i k rozvoji dětí. Manipulací s drobnými doplňky se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti dětí. Je to ideální hračka pro děti, které rády vymýšlejí různé příběhy a hrají si na dospělé. Pestré barvy zajistí, že souprava bude i skvělým doplňkem do každého dětského pokoje. Je velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Děti nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Prostřednictvím předmětů, které každodenně používají dospělí se přibližují k tomuto světu, ke světu dospělých. Na to jsou skvělým prostředkem hračky od výrobce Smoby.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to nejlepší dárek pro vaše nejmenší. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu49*47*100 cm
Celková výška100 cm
Výška pracovní plochy51 cm
Rozměry balení49*24*70 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost5,33 kg
Barvačervená
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné