Set kuchyňka Tefal Studio XXL elektronická Smoby s magickým bubláním a Supermarket s elektronickou pokladnou

Popis produktu

Set hraček moderní dětská kuchyňka Tefal Studio XXL se zvukem a magickým hrncem a obchůdek Supermarket s elektronickou pokladnou jsou fantastická sada hraček, která je vhodná pro všechny děti od 3 let. Tyto hračky pocházejí z dílny francouzského výrobce Smoby, který se již dlouhá léta pyšní výrobou kvalitních a bezpečných hraček s originálním designem. Kuchyňka v jedinečné barevné kombinaci a obchod pro děti v sobě zahrnují mnoho doplňků, které dělají hry na kuchaře a prodavače realistickými. Hračky v tomto setu nabízejí opravdu široké spektrum her, při kterých se děti nejen zabaví, ale mohou se také hodně naučit. Učí se o významu a důležitosti povolání dospělých. Mohou si hrát na šéfkuchaře, na kuchaře v domácnosti, kteří rádi vaří pro svou rodinku nebo na prodavače. Právě kvůli širokému využití nesmí tyto hračky chybět ani ve výbavě vašeho děťátka.

Kuchyňka pro děti Tefal Studio XXL Smoby elektronická s magickým bubláním a ledem s 38 doplňky červeno-zelená

Dětská kuchyňka Tefal Studio XXL je moderní kuchyňka pro děti s unikátním designem, který odráží nejnovější trendy v architektuře. Množství propracovaných detailů a zajímavých doplňků dělají z kuchyňky Smoby Tefal Studio XXL v červeno-zelené kombinaci nádhernou hračku pro dívky i chlapce od 3 let. Svým jedinečným barevným provedením se podobá opravdové kuchyni. Smoby kuchyňka pro děti je elektronická, proto varná deska s dvouvařičem po položení hrnce či pánve na varnou plochu vydává realistické zvuky. Děti zbožňují zvukové efekty, které simulují vaření, smažení či bublání Blop-Blop. Netradičním a zajímavým doplňkem kuchyňky je myčka nádobí pod troubou na pečení, s otevíratelnými dvířky a přihrádkou na uložení nádobí. Hra na vaření získává zcela nový rozměr s inovativním doplňkem dětské kuchyňky, kterým je magický hrnec. Po naplnění vodou na varné desce začne hrnec magicky bublat jako voda při skutečném vaření.

Ve spodní části kuchyňky pro děti je chladnička s červenými dvířky. Tlačítka na zapínání a vypínání trouby vydávají mechanický zvuk Klik-Klik. Nad pracovní deskou kuchyňky je digestoř s háčky, na kterých visí příbor a kuchyňské potřeby. Pod digestoří je zabudovaný espresso kávovar s velkým bílým hrnkem. Dřez na mytí nádobí s moderním vysokým vodovodním kohoutkem je doplněn o odkapávač. Děti si na chutném obědě pochutnají v jídelním koutku této moderní kuchyně. Netradičním přístrojem v této kuchyňce pro děti je stroj na výrobu domácí sody, která během výroby nápoje vydává zvuky Cric-Cric. Dále v kuchyňce najdete i originální dávkovač na led, který po zmáčknutí vydává kostky ledu. Tato krásná a jedinečná kuchyňka je dodávána s 38 doplňky, které zaručují dlouhé hodiny her na kuchaře či pekaře.

K zajímavým doplňkům kuchyňky patří napůl opečené potraviny, pánev na palačinky, hrnec s poklicí, kapsle do kávovaru, solnička, pepřenka, 2 sady příborů, 2 talířky, 2 sklenice, 2 šálky, kostky ledu, opečené potraviny, odkapávač, 4 krabičky s jídlem, láhev, kuchyňské náčiní. Dětská kuchyňka Smoby Tefal Studio XXL funguje na 2 x AA/LR6 baterie, které jsou součástí balení. Elektronická kuchyňka Tefal XXL se bude krásně vyjímat v dětském pokoji i vašeho děťátka, je stejně vhodná pro kluky i holky. Pohodlně si s ní zahraje více dětí najednou, protože je přístupná z každé strany a hrací plocha má 360 °. Je ideální hračkou i pro hru dětí ve školce. Dětská kuchyňka je dlouhá 86 cm, vysoká 100 cm a hluboká 83 cm. Výška pracovní desky je 51 cm od země. Děti napodobují život dospělých, učí se, co život dospělých obnáší, a proto je hra v kuchyňce i formou sociální interakce, která u dětí rozvíjí komunikační schopnosti.

Obchod smíšené zboží Maxi Market Smoby s ledničkou, elektronickou pokladnou a skenerem s 50 doplňky

Dětský obchod Supermarket je do detailů propracovaná hračka od francouzského výrobce Smoby, vhodná pro děti od 3 let. Dětský obchod je mini replikou skutečného supermarketu a dětem nabízí množství herních podnětů. Přichází se zabudovanou pokladnou s číselnou klávesnicí a displejem. Nákup děti mohou na pokladně spočítat jako na skutečné kalkulačce. Jako ve skutečném obchodě dostanou děti k nákupu pokladní blok v podobě kartičky. Platbu za nákup mohou malí zákazníci zrealizovat i pomocí platební karty. Prodavači na odložení bankovek a mincí poslouží otvíratelná kasa. Obchůdek pro děti je vybaven také váhou na vážení zboží, mikrofonem a čtečkou kreditních karet. Produkty se dají oskenovat, přesně jako na opravdové pokladně. Skener po stisknutí tlačítka svítí. Aby se děti při hře na obchod cítily jako ve skutečném supermarketu, mají k dispozici nákupní košík na kolečkách, do kterého se dá vložit mince.

Celý sortiment si malý obchodník může vystavit a uloužit na poličky. Ovoce, zelenina ale také pečivo a koláčky jsou pěkně uloženy v červených bednách, které jsou umístěny v přední části supermarketu. Celkem je v balení až 41 doplňků, bez kterých se neobejde žádný správný obchod. Jsou to různé krabičky s potravinami, zelenina a ovoce z plastu, koláčky a pečivo, mince, bankovky. Nákupní část a platící zónu odděluje malá příčka. Celková výška dětského obchůdku je 87 cm a rozměry hračky jsou 54*46*87 cm. Dětský supermarket má velmi moderní design v kombinaci červené, zelené, šedé a bílé barvy. Funguje na baterie 3 x AA/LR6, které nejsou součástí balení. Je to ideální hračka pro děti, které rády vymýšlejí různé příběhy a hrají si na dospělé. Dětský obchůdek s pokladnou, váhou a doplňky je zábavná realistická hračka, ale zároveň přispívá i k rozvoji dětí.

Francouzská společnost Smoby je výrobce těch nejkrásnějších dětských plastových hraček. Všechny hračky od výrobce Smoby mají zaoblené hrany, které slouží jako preventivní ochrana před zraněními během hry. Zářivé a pestré barvy hraček Smoby podněcují dětskou představivost. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je hladký a na dětské ruce působí velmi příjemně. Je to plast sametový na dotek. Cenově výhodný set kuchyňky a obchůdku pro děti vám nesmí ujít. Zakupte ho svým dětičkám, aby se již od raného věku učily prostřednictvím hry o povoláních dospělých a přibližovaly se světu dospělých.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu86*83*100 cm
Celková výška100 cm
Výška pracovní plochy51 cm
Rozměry balení66*26*75 cm
Celková délka86 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost8,2 kg
NoteBattery:2 x AA/LR6
Barvačervená
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...