Set kuchyňka Tefal Studio XXL elektronická Smoby s magickým bubláním a formy na pečení Perníková chaloupka

Popis produktu

Set hraček elektronická kuchyňka Tefal Studio XXL a Hravá kuchařka pro pečení Perníkové chaloupky tvoří spolu fantastickou sadu hraček, kterou zaručeně potěšíte vaše malé pomocníky. Realistický design, moderní barevné provedení a propracované detaily kuchyňky zaručeně upoutají každé děťátko. Kreativní sada na pečení pohádkového domečku je unikátním doplňkem pro všechny děti, které rády vymýšlejí a touží pracovat se skutečnými ingrediencemi. Tyto úžasné hračky pocházejí od spolehlivého francouzského výrobce Smoby, který ve svých hračkách spojuje francouzský cit pro krásu a jedinečnost s léty ověřenou kvalitou a zaručenou bezpečností během her vašich ratolestí. S kuchyňkou a kreativní sadou na pečení se děti budou během hry cítit jako opravdoví kuchaři či cukrářky, a proto neváhejte a zakupte jim tento set hraček za skvělou cenu.

Kuchyňka pro děti Tefal Studio XXL Smoby elektronická s magickým bubláním a ledem s 38 doplňky červeno-zelená

Kuchyňka pro děti Tefal Studio XXL je moderní kuchyňka pro děti s unikátním designem, který odráží nejnovější trendy v architektuře. Svým jedinečným barevným provedením se podobá opravdové kuchyni. Množství propracovaných detailů a zajímavých doplňků dělají z kuchyňky Smoby Tefal Studio XXL v červeno-zelené kombinaci nádhernou hračku pro dívky i chlapce od 3 let. Smoby kuchyňka pro děti je elektronická a varná deska s dvouvařičem po položení hrnce či pánve na varnou plochu vydává realistické zvuky. Děti zbožňují zvukové efekty, které simulují vaření, smažení či bublání Blop-Blop. Netradičním a zajímavým doplňkem kuchyňky je myčka nádobí pod troubou na pečení, s otevíratelnými dvířky a přihrádkou na uložení nádobí. Originálním doplňkem dětské kuchyňky je magický hrnec, který po naplnění vodou na varné desce začne magicky bublat.

Ve spodní části kuchyňky pro děti je chladnička s červenými dvířky. Tlačítka na zapínání a vypínání trouby vydávají mechanický zvuk Klik-Klik. Nad pracovní deskou kuchyňky je digestoř s háčky, na kterých visí příbor a kuchyňské potřeby. Pod digestoří je zabudovaný espresso kávovar s velkým bílým hrnkem. Dřez na mytí nádobí s odkapávačem na nádobí. Netradičním přístrojem v této kuchyňce pro děti je stroj na výrobu domácí sody, která během výroby nápoje vydává zvuky Cric-Cric. Dále v kuchyňce najdete i originální dávkovač na led, který po zmáčknutí vydává kostky ledu. Tato krásná a jedinečná kuchyňka je dodávána spolu s 38 doplňky, které zaručují dlouhé hodiny her na kuchaře či pekaře. Výška pracovní desky je 51 cm od země. Smoby elektronická kuchyňka je přístupná z každé strany, a proto ji ideální hračkou i do školky. Dětská kuchyňka Smoby Tefal Studio XXL funguje na 2 x AA/LR6 baterie, které jsou součástí balení.

Hravá kuchařka pro děti Chef Smoby Perníková chaloupka s recepty a formami na pečení od 5 let

Hravá kuchařka pro děti Chef Smoby Perníková chaloupka s recepty a formami na pečení je fantastická kreativní sada pro všechny malé cukráře, se kterou si sami upečou Perníkovou chaloupku ze skutečných surovin. Hravá kuchařka Perníková chaloupka je vhodná pro všechny děti od 5 let, které rády pomáhají při pečení a zdobení sladkých ozdob. Při výrobě, pečení i zdobení perníkové chaloupky domečku pracují malí cukráři a cukrářky se skutečnými surovinami. Při pečení se nejen zabaví, ale odměnou za dobře vykonanou práci jim bude dokonalá vlastnoručně upečená a vyzdobená perníková chaloupka.

Tato kreativní sada pro všechny šikovné a tvořivé děti obsahuje až 15 doplňků, mezi nimiž se nachází 8 kusů forem na pečení, 4 stojany na postavení stěn, 4 dílná sada na zdobení, návod na přípravu spolu s receptem. Hravá kuchařka pro děti Chef Smoby Perníková chaloupka je skvělou zábavnou sadou na pečení z dílny renomovaného výrobce kvalitních hraček pro děti Smoby. Prostřednictvím hry a napodobováním dospělých se děti seznamují s výrobou cukrárenských sladkých pochoutek. Při hře se rozvíjí dětská fantazie a kreativita jakož i jemná motorika rukou.

Hračky Smoby od renomovaného francouzského výrobce upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to nejlepší dárek pro vaše nejmenší. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, proto všechny hračky splňují i ​​ta nejvyšší bezpečnostní kritéria. Sada dětské kuchyňky a kreativní soupravy na pečení je skvělá hračka pro vaše ratolesti, protože obsahuje ohromné ​​množství doplňků nezbytných na jedinečnou hru plnou zábavy, proto ji zakupte i vašim malým pomocníkům. Dopřejte radost vašim dětem z vlastnoručně upečené perníkové chaloupky v jedinečné kuchyňce Smoby.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu86*83*100 cm
Celková výška100 cm
Výška pracovní plochy51 cm
Rozměry balení66*26*75 cm
Celková délka86 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost8,2 kg
PoznámkaBattery: 2 x AA/LR6
Barvačervená
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...