Set kuchyňka Tefal Studio Smoby s automatem na sodu a sada hamburgerů

Popis produktu

Dětská kuchyňka Tefal Studio se zvuky a automatem na sodu od Smoby nyní přichází v jednom cenově zvýhodněném setu spolu se sadou dětských hamburgerů 100% Chef Écoiffier. Tento set potěší všechny děti, které se rády motají v kuchyni a pomáhají maminkám při vaření. Barevně sladěnými hračkami uděláte radost každému dítěti. Díky pestrým barvám a mnoha doplňkům si vaše dětičky rozvíjejí fantazii a zlepšují jemnou dětskou motoriku. Set si nyní můžete koupit za zvýhodněnou cenu. Hračky Smoby a Écoiffier jsou vyráběny z kvalitních a zdravotně nezávadných materiálů, takže hry vašich dětí jsou opravdu bezpečné.

Kuchyňka pro děti Tefal Studio Smoby elektronická se zvuky, se sodou, opečenými potravinami a 27 doplňky žluto-šedá

Dětská kuchyňka Tefal Studio od francouzského výrobce Smoby je dokonalou kuchyňkou pro holčičku či chlapečka vhodná od 3 let. Je provedena v dynamicky elegantní barevné kombinaci módní žluté, šedé a bílé barvy. Tato barevná kombinace patří k posledním módním trendům ve francouzské bytové módě a architektuře. Smoby kuchyňka pro děti Tefal Studio, je pěkná a netradiční kuchyňka, která má realistické provedení. Výhodou této kuchyňky je přístupnost z každé strany, a tak je vhodná na hru pro více dětí. Společnou hrou si dětičky rozvíjejí komunikační schopnosti a napodobují dospělé. Kuchyňka je přizpůsobena úchyty, knoflíky a nářadím drobným dětským ručkám. Děti si hrou tříbí motorické schopnosti, hmatovou citlivost a koordinaci pohybů a hra s kuchyňkou je pro ně velká zábava. Kuchyňka Smoby je vybavena až 27 kusy doplňků. Mezi ně patří talířky s příbory, kuchyňské nářadí, hrnec s poklicí a kouzelné těstoviny, náhradní kapsle do kávovaru, pánev, šálky na kávu a sklenice na sodu, opečené potraviny.

Kuchyňka Smoby Tefal Studio má mnohé speciální vlastnosti, kterými se odlišuje od jiných kuchyněk. Elektronická kuchyňka má zvukové funkce, a sporák po položení na desku vydává realistické zvuky jako při vaření Blob Blop Blop a Psssshhhii, jako při pečení. Milým doplňkem kuchyňky je automat na sodu, který při používání vydává realistické zvuky Cric Cric. V kouzelném hrnci se uvaří těstoviny. Tato elektronická kuchyňka pro děti má celkovou výšku 100 cm. Její rozměry jsou 49*47*100 cm. Dětská kuchyňka je vybavena spotřebiči, jako v reálné kuchyni. V troubě si mohou upéct chutný koláček a pak umýt nádobí v dřezu na mytí nádobí. Kuchyňka má i ledničku, která představuje i úložný prostor na potraviny. Pracovní deska kuchyňky sestává z elektrického sporáku se dvěma plotýnkami, dřezu na mytí a jídelního stolu. Pěkným detailem jsou opečené potraviny, které působí realisticky. Stůl slouží dětem na prostírání a stolování. Nad pracovní deskou se tyčí stojan, kde děti najdou automat na vyrábění sody a espresso kávovar s výměnnými kapslemi.

Dětský set hamburgerů 100% Chef Écoiffier od 18 měsíců s 25 doplňky

Écoiffier dětský set s hamburgery 100% Chef je krásný set s velkým množstvím různých doplňků. Set pro děti s hamburgery a jinými doplňky krásně rozzáří každou dětskou kuchyňku. Je vhodný pro všechny děti od 18 měsíců, které si chtějí otevřít vlastní restauraci s těmi nejchutnějšími hamburgery a koláči. Produkt pro děti je vyroben z kvalitních plastových materiálů, které dodržují evropské standardy pro bezpečnost a kvalitu hraček. Francouzská společnost Écoiffier je evropským výrobcem kvalitních a bezpečných hraček, které jistě potěší vaše malé ratolesti. Dětský set s hamburgery obsahuje 25 doplňků, se kterými vaše děti zažijí spoustu zábavy. Rozměry dětského hamburgerového setu s 25 doplňky jsou 29*19*20 cm.

Hamburger set pro děti je zajímavá a vhodná hračka pro všechny děti, které si rády hrají v kuchyňce a chtějí pomáhat při vaření. Díky hamburgerovému setu se děti naučí samostatnosti při přípravě různých druhů jídel a jejich servírování. Součástí setu jsou dva hamburgery, které jsou téměř k nerozeznání od skutečných hamburgerů. Obsahují vše, co by měl chutný hamburger mít, a to masovou placku, sýr, rajče, vajíčko a v neposlední řadě chutný a zdravý salát. Dětské hamburgery může váš malý kuchtík dochutit buď kečupem nebo majonézou, které jsou také přibaleny k dětskému setu s hamburgery. Dětský set s hamburgery obsahuje 25 doplňků, se kterými vaše děti zažijí spoustu zábavy.

Smoby a Écoiffier jsou francouzští výrobci kvalitních dětských hraček v jasných barvách, které podněcují dětskou fantazii a představivost. Hračky Smoby a Écoiffier splňují nejvyšší evropská kritéria, proto jsou francouzské hračky vhodné i pro nejmenší děti. Hračky pro děti Smoby a Écoiffier vynikají originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii a kvalitou. Plast na hračkách je pevný a odolný, proto se s hračkami francouzských výrobců Smoby a Écoiffier mohou hrát i nejmenší děti. Tento úžasný set kvalitních hraček moderní kuchyňky se zvuky a sada s hamburgery přichází v cenově výhodné nabídce, proto neváhejte a pořiďte ho svým ratolestem.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu49*47*100 cm
Celková výška100 cm
Výška pracovní plochy51 cm
Rozměry balení49*24*70 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost5,33 kg
Barvažlutá
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...