Set kuchyňka elektronická s bubláním Tefal Studio Kitchen XL Bubble 360° a pracovní stůl Mega Center Smoby trojkřídlý

Popis produktu

Kuchyňka elektronická s bublaním Tefal XL Bubble a pracovní stůl trojkřídlý dohromady tvoří špičkovou sadu hraček pro děti od 3 let, které mají rády hry na povolání. Hračky v setu spolu designově a barevně ladí, vydrží vašim nejmenším dlouhá léta. Chlapci a dívky si zahrají na kuchaře, učí se pracovat s kuchyňským nářadím, také si vyzkouší svou šikovnost při hře na mistry opraváře. Souprava hraček s francouzským designem podněcuje dětskou představivost a fantazii, získávají realistické zážitky. Hravým způsobem se přibližují světu dospělých, rozvíjejí si logické myšlení a komunikační schopnosti při hře s kamarády a sourozenci.

Kuchyňka elektronická s bubláním v hrnci Tefal Studio XL Bubble 360° Smoby s funkčními spotřebiči a potravinami 34 doplňků

Elektronická kuchyňka s bubláním v hrnci Tefal Studio XL Bubble od francouzského výrobce Smoby je skvělá hračka pro všechny děti od 3 let, které mají rády hry na šéfkuchaře. Těšit se mohou na kuchyňské hodiny a prodlouženou kuchyňskou desku, která dětem poslouží jako jídelní stolek. Kuchyňka nabízí přístup z více stran, takže si s ní zahrají i kamarádi a sourozenci, její zadní strana je ozdobena krásným obrázkem s kuchyňským motivem. Kuchyňka disponuje troubou na pečení, lednicí, kávovarem s náhradními kapslemi, přístrojem na sodu, digestoří s háčky na nářadí, dřezem a varnou deskou.

Kuchaři se při vaření spolehnou na sadu 34 doplňků, mezi nimiž se nachází magický hrnec s bublající vodou, pánev, kuchyňské náčiní, krabice, náhradní kapsle, skleničky, pepřenka, solnička, šálky, lžičky, nože, vidličky, talířky, rybička a steak smažení. Skvělým doplňkem jsou také těstoviny, které dokážou měnit barvu při změně teploty. Všechny detaily kuchyňky jsou pečlivě přizpůsobeny dětským ručkám, k dispozici mají také spoustu úložného prostoru pro všechny doplňky. Stabilní kuchyňka ve tvaru písmene L stojí na pevných nohách a její rozměry jsou 85*62*100 cm, přičemž celková výška je 100 cm, výška pracovní desky 51 cm. Elektronický modul funguje na 3 baterie typu AAA, které nejsou součástí balení.

Pracovní stůl trojkřídlý Black&Decker Mega Center Smoby instalatérství malování a tesařství 100 doplňků

Pracovní stůl trojkřídlý Black&Decker Mega Center od francouzského výrobce Smoby potěší všechny děti a zejména chlapce od 3 let, kteří si rádi hrají hry na technická povolání. Při práci na instalatéry, mechaniky a tesaře se mohou spolehnout na bohatou sadu 100 doplňků, mezi nimiž se nachází mechanická vrtačka se 2 nástavci, kleště, pila, šroubovák, montážní klíče, kladivo, váleček na malování, svěrák, šrouby, matice, hřebíček, potrubní díly, poličky na drobné součástky, různé montážní části a dílce. Pracovní stůl se 3 herními plochami je vybaven kolečky pro snadné přesouvání a otevíratelnými bočními křídly, takže se dá za pár vteřin snadno rozložit a složit.

Střední část je vyhrazena strojírenské práci, dítě se učí pracovat se svěrákem, zatloukat hřebíky, měřit díly s mechanickým pravítkem a poskládá si autíčko podle návodu. Naplno si rozvíjí jemnou motoriku, poznává nové nástroje, a jak se správně používají. Zadní stěna je vybavena závěsným systémem pro pracovní nářadí a odkládací plochou pro drobné součástky, takže má dítě potřebné doplňky vždy po ruce. Kutily potěší i praktická tabulka, na kterou si budou moci křídou kreslit a psát poznámky, rovněž využije i praktické poličky pod pracovní plochou. Pracovní stůl se dělí na instalatérskou, malířskou a tesařskou část s příslušným vybavením.

Francouzský Smoby je špičkový výrobce hraček, které se vyznačují osobitým vzhledem a všestranně rozvíjí vaše děti. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Barvy na hračkách Smoby rozvíjejí v dětech kreativitu a individualitu, upoutají každé i nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu85*62*100 cm
Celková výška100 cm
Výška pracovní plochy51 cm
Rozměry balení66*26*75 cm
Celková délka85 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost6,3 kg
NoteBattery: 3 x AAA/LR03 not included
Barvašedá
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.